Yolcu Sayısı
1

RH Turizm Otobüs Bileti

RH Turizm

Firma Hakkında

  • AdresYıldızevler Mah. 3684. Cad. Kınaş İnş. D Blok 5/A Kocasinan Kayseri
  • Müşteri Servisi0 850 888 3874
  • İnternet Sitesirhturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

77 %
Toplam Yorum Sayısı (19)
RH Turizm


Çok İyi
44 % (19)
İyi
23 % (10)
İdare Eder
16 % (7)
Kötü
5 % (2)
Çok Kötü
12 % (5)

kesinlikle tavsiye ederim, iyi firma

"tavsiye ediyorum."

Oldukça keyifli bir yolculuktu, firmaya teşekkürlerimi sunuyorum.

araç temizlik açısından iyiydi. araç konforuda iyi sayılır

"RH Turizm - Yolculuk "

Gayet konforlu bir yolculuk oldu

harika bir yolculuktu. Tüm RH Turizm ekibine teşekkürler.

RH Turizm Hakkında


Rh Turizm (Rahmi Hamurcu turizm), otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren ve çalışma yaşamını müşteri memnuniyeti ilkesi kapsamında şekillendiren kuruluşlardan bir tanesidir. Yolculuk boyun güven ve huzur temalı yapılanmaları ile kurulan firma henüz başlangıç aşamasında faaliyet gösteriyor olsa da zaman içerisinde gelişmeleri takip ederek ve bunları yolcularına en iyi şekillerde aktarmayı hedefleyerek iş yaşamında adım adım yükselmeyi ve daha ulusal çapta bir kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Bunun yapısal gerekliliklerinin farkında olan firma ulaşım ağını ve araç filosunun donanımsal özelliklerini bu doğrultuda geliştirmeye devam etmektedir. Bütün bunların yanı sıra en önemli etmenlerden birinin insan ilişkilerinin sağlıklı olması ve karşılıklı güven olduğunun bilincinde olan firma bu alana yatırım yaparak kendi içerisinde daima hizmet kalitesini temsil edecek ve sağlıklı ilişkilere adım atacak personel yetiştirmeyi hedeflemektedir.
Rh Turizm Otobüs Firması Hakkında
RH Turizm otobüs firması kendisine misyon olarak, “Her zaman güven, saygı ilkelerini takip ederek, ulusal çapta kaliteli bir hizmet sağlayarak sektöründe yetkin ve lider firmalardan birisi haline gelmek. Gerekli çabalar sarf edilerek oluşturulan güven duygusunu ve insanların kendilerine gösterdikleri nezaketin aynı şekilde firma bünyesinde hayat bulması ve kalitenin devamlı olarak artması” ilkelerini benimsemiştir. RH Turizm otobüs firması günümüzde, “Kayseri, Ankara, Kırıkkale, Kırşehir” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Çok daha fazla kitleye ulaşmak ve kaliteli hizmet anlayışını yaymak için RH Turizm firması artık online platformlar üzerinde de hizmet vermektedir. İnternet üzerinden yüz elliden fazla otobüs firmasının biletini en uygun seçeneklerle NeredenNereye.com üzerinden satın alabildiğiniz gibi artık RH Turizm firmasının otobüs biletlerini de NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Rh Turizm Otobüs Biletleri ve Seferleri
RH Turizm otobüs firması zaman içerisinde gelişmenin ve müşteri beklentilerinin ne kadar önemli olduğunu farkında olarak sürekli yapılanma ve yenilenme çalışmalarına devam etmektedir. Ülkenin her yanından en kısa sürede yolcularına ulaşarak herhangi bir sorunu karşısında kayıtsız kalmamak için sürekli olarak hizmet sağlayan ve daime güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan müşteri temsilcileri ile kariyerine devam etmektedir.neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr