neredennereye.com, RH Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

RH Turizm Otobüs Bileti

RH Turizm
RH Turizm - Rahmi Hamurcu
 

neredennereye.com,
RH Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

RH Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
RH Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

RH Turizm

0 850 888 3874
Yıldızevler Mah. 3684. Cad. Kınaş İnş. D Blok 5/A Kocasinan Kayseri
0352 

Rh Turizm Otobüs Firması

Rh Turizm (Rahmi Hamurcu turizm), otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren ve çalışma yaşamını müşteri memnuniyeti ilkesi kapsamında şekillendiren kuruluşlardan bir tanesidir. Yolculuk boyun güven ve huzur temalı yapılanmaları ile kurulan firma henüz başlangıç aşamasında faaliyet gösteriyor olsa da zaman içerisinde gelişmeleri takip ederek ve bunları yolcularına en iyi şekillerde aktarmayı hedefleyerek iş yaşamında adım adım yükselmeyi ve daha ulusal çapta bir kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Bunun yapısal gerekliliklerinin farkında olan firma ulaşım ağını ve araç filosunun donanımsal özelliklerini bu doğrultuda geliştirmeye devam etmektedir. Bütün bunların yanı sıra en önemli etmenlerden birinin insan ilişkilerinin sağlıklı olması ve karşılıklı güven olduğunun bilincinde olan firma bu alana yatırım yaparak kendi içerisinde daima hizmet kalitesini temsil edecek ve sağlıklı ilişkilere adım atacak personel yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Rh Turizm Otobüs Firması Hakkında

RH Turizm otobüs firması kendisine misyon olarak, “Her zaman güven, saygı ilkelerini takip ederek, ulusal çapta kaliteli bir hizmet sağlayarak sektöründe yetkin ve lider firmalardan birisi haline gelmek. Gerekli çabalar sarf edilerek oluşturulan güven duygusunu ve insanların kendilerine gösterdikleri nezaketin aynı şekilde firma bünyesinde hayat bulması ve kalitenin devamlı olarak artması” ilkelerini benimsemiştir. RH Turizm otobüs firması günümüzde, “Kayseri, Ankara, Kırıkkale, Kırşehir” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Çok daha fazla kitleye ulaşmak ve kaliteli hizmet anlayışını yaymak için RH Turizm firması artık online platformlar üzerinde de hizmet vermektedir. İnternet üzerinden yüz elliden fazla otobüs firmasının biletini en uygun seçeneklerle NeredenNereye.com üzerinden satın alabildiğiniz gibi artık RH Turizm firmasının otobüs biletlerini de NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Rh Turizm Otobüs Biletleri ve Seferleri

RH Turizm otobüs firması zaman içerisinde gelişmenin ve müşteri beklentilerinin ne kadar önemli olduğunu farkında olarak sürekli yapılanma ve yenilenme çalışmalarına devam etmektedir. Ülkenin her yanından en kısa sürede yolcularına ulaşarak herhangi bir sorunu karşısında kayıtsız kalmamak için sürekli olarak hizmet sağlayan ve daime güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan müşteri temsilcileri ile kariyerine devam etmektedir. 

RH Turizm otobüs bileti fiyatları, RH Turizm iletişim ve telefon numaraları, RH Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
İstanbul - Kayseri 350 TL
Kayseri - İstanbul 350 TL
İstanbul - Ankara 180 TL
Ankara - İstanbul 180 TL
İzmit - Kayseri 350 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
76Puan
44%
23%
16%
5%
12%
Toplam Yorum Sayısı (19)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
kesinlikle tavsiye ederim, iyi firma
"Tavsiye ediyorum." Misafir
Oldukça keyifli bir yolculuktu, firmaya teşekkürlerimi sunuyorum.
"" Misafir
araç temizlik açısından iyiydi. araç konforuda iyi sayılır
"RH Turizm - Yolculuk " Misafir
Gayet konforlu bir yolculuk oldu
"" Misafir
harika bir yolculuktu. Tüm RH Turizm ekibine teşekkürler.
"Rh Süha" Misafir
Rh turizmle Süha turizm den başka hiçbir firmadan almıyorum biletlerimi 2. senem okulumda hep bu iki kardeş firmadan alıyorum konforu olsun ilgilileri çok iyi
"RH Turizm" Misafir
Her şey harikaydı. Bu firmayla ilk ama son yolculuğum değil. Filmler eklensin ama
"" Misafir
Uygun fiyat güzel hizmet
"İkramlar daha iyi olabilir" Misafir
İkram olarak sadece 1 kez yiyecek bisküvi verdiler onun dışında 2 kez içecek servisi oldu.11 saat süren yolculukta daha iyi bir ikram bekleniyor.
"Kalite" Misafir
Yolculuk gayet güzeldi. Aracın zamanında kalkışa gösterdiği özen de gözden kaçmadı. Zaten ben biraz da bu yüzden bu firmayı tercih ettim. Tavsiye de ederim.