neredennereye.com, RH Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

RH Turizm

RH Turizm
 

neredennereye.com,
RH Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

RH Turizm

0 850 888 3874
Yıldızevler Mah. 3684. Cad. Kınaş İnş. D Blok 5/A Kocasinan Kayseri
0352 


Rh Turizm otobüs firması yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren ve çalışma yaşamını müşteri memnuniyeti ilkesi kapsamında şekillendiren kuruluşlardan bir tanesidir. Yolculuk boyun güven ve huzur temalı yapılanmaları ile kurulan firma henüz başlangıç aşamasında faaliyet gösteriyor olsa da zaman içerisinde gelişmeleri takip ederek ve bunları yolcularına en iyi şekillerde aktarmayı hedefleyerek iş yaşamında adım adım yükselmeyi ve daha ulusal çapta bir kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Bunun yapısal gerekliliklerinin farkında olan firma ulaşım ağını ve araç filosunun donanımsal özelliklerini bu doğrultuda geliştirmeye devam etmektedir. Bütün bunların yanı sıra en önemli etmenlerden birinin insan ilişkilerinin sağlıklı olması ve karşılıklı güven olduğunun bilincinde olan firma bu alana yatırım yaparak kendi içerisinde daima hizmet kalitesini temsil edecek ve sağlıklı ilişkilere adım atacak personel yetiştirmeyi hedeflemektedir.


RH Turizm otobüs firması kendisine misyon olarak, “Her zaman güven, saygı ilkelerini takip ederek, ulusal çapta kaliteli bir hizmet sağlayarak sektöründe yetkin ve lider firmalardan birisi haline gelmek. Gerekli çabalar sarf edilerek oluşturulan güven duygusunu ve insanların kendilerine gösterdikleri nezaketin aynı şekilde firma bünyesinde hayat bulması ve kalitenin devamlı olarak artması” ilkelerini benimsemiştir. RH Turizm otobüs firması günümüzde, “Kayseri, Ankara, Kırıkkale, Kırşehir” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Çok daha fazla kitleye ulaşmak ve kaliteli hizmet anlayışını yaymak için RH Turizm firması artık online platformlar üzerinde de hizmet vermektedir. İnternet üzerinden yüz elliden fazla otobüs firmasının biletini en uygun seçeneklerle NeredenNereye.com üzerinden satın alabildiğiniz gibi artık RH Turizm firmasının otobüs biletlerini de NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.


RH Turizm otobüs firması zaman içerisinde gelişmenin ve müşteri beklentilerinin ne kadar önemli olduğunu farkında olarak sürekli yapılanma ve yenilenme çalışmalarına devam etmektedir. Ülkenin her yanından en kısa sürede yolcularına ulaşarak herhangi bir sorunu karşısında kayıtsız kalmamak için sürekli olarak hizmet sağlayan ve daime güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan müşteri temsilcileri ile kariyerine devam etmektedir.


 

RH Turizm otobüs bileti fiyatları, RH Turizm iletişim ve telefon numaraları, RH Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Kayseri - Kırşehir 25 TL
Ankara - Kayseri 50 TL
Kayseri - Ankara 50 TL
İstanbul - Kayseri 100 TL
İstanbul - Kırşehir 88 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
74Puan
42%
19%
19%
6%
14%
Toplam Yorum Sayısı (12)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Uygun fiyat güzel hizmet
"İkramlar daha iyi olabilir" Misafir
İkram olarak sadece 1 kez yiyecek bisküvi verdiler onun dışında 2 kez içecek servisi oldu.11 saat süren yolculukta daha iyi bir ikram bekleniyor.
"Kalite" Misafir
Yolculuk gayet güzeldi. Aracın zamanında kalkışa gösterdiği özen de gözden kaçmadı. Zaten ben biraz da bu yüzden bu firmayı tercih ettim. Tavsiye de ederim.
"Tavsiye etmiyorum" Misafir
05.08.2018 Saat 18:00 RH otobüsü ile Kayseri-Ankara seyahati yaptık. 6 saat yolculuk yaptık bir defa servis yapıldı. Muavin elinde bir cep telefonu dünyasından geçmiş vaziyette adeta kendi atmosfererinde uçuş modundaydı.

İneceğimiz Ankara Keçiören köprüsünde bize önceden haber vermeden otobüs durdu. Çocuk uyuyordu ve ağar topar otobüsten indik. 5 dakika önceden haber edebilirdi sayın muavin arkadaş ama cep telefonu ile meşgül olduğu için zaman bulamamıştır.

Kesinlikle bir daha bu şirket ile yolculuk yapmam ve tavsiye etmiyorum.

"çok güzel" Misafir
Kurumsal bir firma keşke bu tür firmaların sayısı artsa
"" Misafir
Ankara dan Kayseri ye kadar ikram yok.
Şoför yüksek sesle müzik dinledi.
Host kıyafeti uygun değil ve ilgilenmiyor.
"Rezil Bir Yolculuktu" Misafir
Önümdeki oturan insan müsveddesi otobüse ilk bindiği dakikadan itibaren koltuğunu hiçbir şekilde uyarı yapmadan sonuna kadar yatırdı. Uyarıp biraz kaldırmasını rica ettim, yapamayacağını dik oturamadığını söyledi. Resmen dizlerim sığmıyor bu nasıl 2+1 rahat otobüs ben anlam veremedim. Muavine, kaptana söyledim öndeki adamın yanında oldular. Sonuna kadar yatırma hakkı varmış yolcuların. Bende sonuna kadar koltuğumu yatırdım arkamdaki de sıkıştı, sıkışana sizde koltuğunuzu yatırın diyorlar. Fakat koltuğu yatırsamda dizlerim sığmıyordu. Daha sonra rh turizmi aradım durumu anlattım onlar da çözüm bulamadılar. Yıllardır otobüs yolculuğu yapıyorum böyle birşey başıma gelmemişti. En başta otobüs tasarımcılarının hatası var bunda. Ya 4 koltuk eksik koyacaksın, ya da o koltuğun o kadar yatmasını engelleyeceksin. Ama her ne olursa olsun koltuk yatıyor diye sonuna kadar keyfiyeten yatırmak aşağılıkça birşey. Bir de koltuğunu yatıran müsvedde geriye doğru bile yatmadı, en önde olduğu için öndeki masaya koydu kafayı yattı. İkramlarda dahil hiç koltuğu kaldırmadı. 11 saat boyunca rezil bir yolculuk yaptım. Muavin ve kaptanın tavırlarından sonra bidaha RH Turizm'in yanından geçmem.
"Bir daha rh ile asla" Misafir
Araç eski
Servis yok
"" Misafir
genel olarak konforlu bir yolculuktu
teşekkürler. ..
"Mola" Misafir
Mola saati çok uzundu.yarim saat bence 15 dak yeter