Yolcu Sayısı
1

Öz Sivas Seyahat Kayseri Otobüs Seferleri

Öz Sivas Seyahat

Şubeler

Öz Sivas Seyahat Kayseri Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Kayseri (Merkez)0352 327 2656
Kayseri (Merkez)Fakülte0352 437 3679

Şubeler Hakkında

Öz Sivas Seyahat Kayseri Şubeleri
Öz Sivas Seyahat yaygın ulaşım ağı ile Kayseri ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Kayseri ilinde yer alan Öz Sivas Seyahat şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Öz Sivas Seyahat Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Öz Sivas Seyahat Kayseri Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Öz Sivas Seyahat firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Öz Sivas Seyahat dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Kayseri Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Kayseri Öz Sivas Seyahat Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

65 %
Toplam Yorum Sayısı (13)
Öz Sivas Seyahat


Çok İyi
30 % (10)
İyi
6 % (2)
İdare Eder
33 % (11)
Kötü
18 % (6)
Çok Kötü
12 % (4)

Netindeyse 3 yıldır işimden dolayı haftada en az 2 kez firmanızı kullanıyorum. Yaşadığım en kötü yolculuk tecrübesiydi. Zamanında kalkmayarak hayatımızdan 10 dk çalan bir otobüs, internetten alınan biletle uyuşmayan koltuk numaraları, suratsız, seslendiğinde bile bakmayan bir muavin yani bir yolculuğun kötü sayılması için daha ne kadar etken gerekli bilmiyorum ama Allahtan 3 saatlik bir yolculuktu benimkisi. Ve bundan sonra mecbur kalmadıkça firmanızı kullanmayacağıma emin olabilirsiniz. Daha önce hiç fikrimi belirtme gereği duymadım ilk kez yaşadığım bi şey değil tersleyerek konuşan personelleriniz ama yine de sizi tercih ettim memleketimin firmasına kazandırayım mantığıyla hep daha farklı göründünüz gözümde. Ama 3 saatlik yolculukta su isteyebilecek bi muhatap bile bulamayınca kendime bu ılımlı tavrımın ne kadar yanlış olduğunu gördüm. İnşallah vakit ayırıp yazdığım onca şey bazı şeylerin düzelmesine etkili olur. İyi günler

"Seyahat yorum "

Firma bünyesinde asla memnun kalmadım ve bir daha tercih etmeyi düşünmüyorum

"Servis"

Kullandığım firmanın servisi yoktu, gece çok sıkıntı çektim.

"Rahat yolculuk için "

Yolculuğum çok rahat ve güzeldi

Internet yoktu ve yolcuya özel tv'ler kapalıydi


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr