Yolcu Sayısı
1

Öz Sivas Seyahat Mersin Otobüs Seferleri

Öz Sivas Seyahat

Şubeler

Öz Sivas Seyahat Mersin Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Erdemli0324 515 4626
Mersin (Merkez)0324 233 7130
Silifke0324 714 3333
Tarsus0324 616 4446
Yeniçubuk0324 654 7663

Şubeler Hakkında

Öz Sivas Seyahat Mersin Şubeleri
Öz Sivas Seyahat yaygın ulaşım ağı ile Mersin ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Mersin ilinde yer alan Öz Sivas Seyahat şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Öz Sivas Seyahat Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Öz Sivas Seyahat Mersin Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Öz Sivas Seyahat firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Öz Sivas Seyahat dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Mersin Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Mersin Öz Sivas Seyahat Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

68 %
Toplam Yorum Sayısı (3)
Öz Sivas Seyahat


Çok İyi
17 % (2)
İyi
33 % (4)
İdare Eder
33 % (4)
Kötü
8 % (1)
Çok Kötü
8 % (1)

Mersin sivas arasi asla dokuz saat surmemeli

"Eksik bilgi, KÖTÜ PERSONEL....."

Merhaba; Öncelikle satılan biletler için yapılacak aktarmalı seyahetleri varsa alım esnasında belirtilmesi yapılan zaman planlaması için çok önemli bir katkı sağlayacaktır ki siz bunu belirtmediğiniz için hem maddi hem manevi sıkıntı yaşadım. Ayrıca kendi şirketi içerisinde bile pisikopat şoför olarak tanımlanan birinin (adı Cihanmış bu arada ve bu adam bizim canımızı emanet ettiğimiz kişi) kalkıp neden aktarmaya kaldığımızı sorduğumuzda üstümüze yürümesi hakaret etmesi ve üstüne birde 3 derecelik bir soğukta sabah 5:40'tan 7:30'a kadar araç beklememe neden olduğunuz için size teşekkür mü etmeliyim?

"seyahat"

seyahat


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr