neredennereye.com, Özay Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özay Turizm Otobüs Bileti

Özay Turizm
Özay Turizm
 

neredennereye.com,
Özay Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özay Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özay Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özay Turizm

Esenli, 52500 Aybastı Ordu
0452 714 22 62

Özay Turizm Otobüs Firması

Özay Turizm otobüs firması, 1993 yılında kurulmuş olduğu günden itibaren kurulmuş olduğu Ordu şehri civarında gelişim göstermeye devam ederek müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışmasının ödülünü almış ve bugün bulunduğu konuma gelmiştir. Firma hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak yolcuları ile arasında uzun yıllar boyunca kurmuş olduğu güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına “Daima güler yüzlü hizmet” anlayışını benimseyerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Özay Turizm otobüs firması, zamanın gerekliliklerini yerinde ve zamanında sağlamak için araç filosunda yer alan otobüslerin teknik ve donanımsal gerekliliklerine ve bünyesinde yer alan personelin gelişimine olan yatırımlarını sürdürmektedir.

Özay Turizm otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “9” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan nokta Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolcularının her daim yanında olmayı amaçlayan Özay Turizm otobüs firması, 0 (452) 714 22 62 nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır.

Yerel bir işletme olarak kurulan firma daha fazla insana hizmetlerini taşıyabilmek adına kendini geliştirmeye devam etmektedir. Daima güler yüzlü hizmet anlayışının beraberinde getirdiği, yolcuları ile arasında güvene dayalı şekilde oluşan iletişimin devamlılığını sağlamak adına yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Önceden Ordu merkezinden ilçelerine servis imkanını sunan firma ne yazık ki getirilen yeni düzenleme ile bu hizmeti kaldırmak zorunda kalmıştır. Yerel bir işletme olarak kurulan firma başta kendi çevresi olmak üzerine yolcularının haklarını savunmak, onlara yerinde ve zamanında kaliteli hizmet sunmak için online ve fiziksel şubeleri ile hizmet sunmaktadır. Özay Turizm otobüs firması 28 yıllık taşımacılık hayatında her zaman yeniliği, kaliteyi ve insana saygıyı ön planda tutmuştur. “İnsanlar her zaman her şeyin en iyisine layıktır” sloganı firmanın rehberi olmuştur. Firma içerisinde bulunduğu sektörde daha çok söz sahibi olmak ve yolcularının güvenini boşa çıkarmamak için onlara konforlu bir yolculuk sunmak adına hizmetlerine üst seviyede devam etmektedir.

Özay Turizm otobüs firması, devam eden çalışma yaşamı boyunca kendisine vizyon olarak şu ilkeleri benimsemiştir:

İddialı olma: Belirlemiş olduğu hizmet standartları doğrultusunda önce yolcunun haklarını savunarak sunmuş olduğu yolcu taşımacılığı hizmetinde iddialı olmak.

Şeffaf olmak: Hizmet sunduğu insanlara ve kendi bünyesinde yer alan çalışanlara karşı dürüst ve anlaşılır olmak.

Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Özay Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Özay Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Özay Turizm otobüs bileti fiyatları, Özay Turizm iletişim ve telefon numaraları, Özay Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Esenler - Samsun 300 TL
Merzifon - İstanbul 250 TL
Ünye - Esenler 320 TL
Tosya - İstanbul 200 TL
Fatsa - İstanbul 320 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.