Yolcu Sayısı
1

Ünye Birlik Seyahat Otobüs Bileti

Ünye Birlik Seyahat

Firma Hakkında

  • AdresÜnye Ordu
  • Müşteri Servisi0 (452) 323 4383
  • İnternet Sitesiunyebirlik.com

Ünye Birlik Seyahat Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Ünye Birlik Seyahat


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Ünye Birlik Seyahat Hakkında


Ünye Birlik Turizm otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Yıllardır turizm ve yolcu taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren Ünye Birlik Turizm firmasının kuruluş tarihi yakın bir zamana tekabül etmektedir. Kendi çevresinde yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana yolcularının kendisine karşı takındığı güven tutumunu boşa çıkarmamak adına adımlar atan firmaya duyulan saygı her geçen gün artmaktadır. Kendi içerisinde belirlediği hedef dairesi içerisinde, “sektörde lider olmayı” hedefleyen Ünye Birlik Turizm firması bu hedefleri kapsamında hizmet kalitesini düşürmemek adına bünyesinde barındırdığı araç filosunu ve personel ekibini, genç, zinde, dinamik, canlı ve daima donanımlı tutmaya özen göstermektedir.
Başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulan Ünye Birlik Turizm otobüs firması attığı adımlar ile birlikte bugün ulaşım ağını genişleterek, Türkiye’deki pek çok seyahat noktalarına ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Kendisine belirlediği sektör hedefleri doğrultusunda hizmet kalitesini daha geniş kitlelere yaymak adına firma günümüzde, “Ünye ve Karadeniz çevresinde” gibi noktalarda fiziksel şubeleri kitlelere hizmet sağlamaktadır. Firma yolcularının kendine duyduğu güveni, “beyanda bulunduğu taahhütlere uymak, bildirilen dilek ve şikayetleri değerlendirmek, sorunlara çözüm odaklı yaklaşan idari kadroya sahip olmak, güvenilir ve güler yüzlü olmak” şeklinde ilkelere uymasına bağlamıştır. Firma daha geniş kitlelere kaliteli hizmet sağlamak adına online platformlara açılmak kararı almıştır. Artık en uygun Ünye Birlik Turizm otobüs firması biletlerini NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Günümüz dünyasında, her alanda farklı gelişmeler yaşanırken ve bu gelişmeler hizmet sektörü bünyesinde bulunan yolcu taşımacılığını da kapsıyor durumdayken kısa süre içerisinde daha fazla yolcuya kaliteli hizmetini ulaştırmanın öneminin farkında olan Ünye Birlik Turizm otobüs firması yolcularının imkanlardan daha iyi şekilde yararlanmasını sağlamak adına otobüs biletlerini online platformlara taşımıştır. Türkiye’nin her yerinden en uygun Ünye Birlik Turizm otobüs biletlerini kredi kartınızı ya da banka kartınızı kullanarak NeredenNereye.com üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr