Şanlıurfa Otobüs Bileti

Şanlıurfa Otobüs Bileti

Şanlıurfa Otobüs Biletleri

Balıklı Gölü ile adını dünyaya duyurmuş ilimiz Şanlıurfa’ya yolculuk planları yapıyorsanız, Şanlıurfa otobüs biletini yorulmadan kolaylıkla buradan alabilirsiniz. Şanlıurfa için en uygun fiyatlara otobüs yolculuğu yapmak, Neredennereye.com ile mümkün. Şanlıurfa otobüs bileti ve Şanlıurfa uçak bileti alımı için sitemizi kullanabilirsiniz.

Şanlıurfa Otobüs Bileti Fiyatları

Harran’ı gezmek, lezzetli çiğ köftesini tatmak için tek bir Şanlıurfa otobüs bileti yeterli. Metro, Tatlıses, Cesur Turizm, Urfa Seyahat, Has Bingöl, Lüks Habur Turizm, Star Batman, Van Gölü, Tokat Seyahat otobüs firmaları yılın her döneminde aktif olarak Şanlıurfa otobüs bileti satışı gerçekleştiriyor.

Mardin, Gaziantep, Diyarbakır ve Adıyaman adıyaman illerinin merkezinde yer alan Şanlıurfa iline, en çok bu çevre illerden ve İstanbul, İzmit, Ankara destinasyonlarından otobüs hareket ediyor.

Şanlıurfa Online Otobüs Bileti

Şanlıurfa Otogarı’na vardığınızda şehrin her bölgesine ulaşım sağlayan servisleri göreceksiniz. Ayrıca Ceylanpınar, Akçakale, Birecik, Viranşehir, Halfeti, Suruç, Harran gibi ilçelere otogardan otobüs bulabilirsiniz.

 

Şanlıurfa gezi rotanızı çizerken Harran’ı görmeyi ve Mırra Kahvesi’ni içmeyi eklemeyi unutmayın.

Şanlıurfa Otobüs Bileti
Şanlıurfa - 5 Günlük Hava Tahmini
20 Tem Cuma
hafif yağmur
36 °C
hafif yağmur
21 Tem Cumartesi
açık
36 °C
açık
22 Tem Pazar
açık
36,4 °C
açık
23 Tem Pazartesi
açık
35,7 °C
açık
24 Tem Salı
hafif yağmur
34,1 °C
hafif yağmur