neredennereye.com, Dilmenler Mardin Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Dilmenler Mardin Seyahat Otobüs Bileti

Dilmenler Mardin Seyahat
Dilmenler Mardin Seyahat
 

neredennereye.com,
Dilmenler Mardin Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Dilmenler Mardin Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Dilmenler Mardin Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Dilmenler Mardin Seyahat

Nusaybin Mardin
0482 

Dilmenler Mardin Otobüs Firması

Dilmenler Mardin, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana yolcu taşımacılığı alanındaki faaliyetlerine devam eden ve bu alanda uyguladığı yatırım ve yaptırımlar ile sürekli olarak gelişmeye devam eden bir firmadır. Firma, henüz başlangıç aşamasında olduğu çalışma yaşamında çok fazla ulaşım bölgesine yolcu taşımacılığı hizmeti sağlayamıyor olsa da kısa zaman içerisinde gösterdiği kaliteli hizmet nedeni ile yolcular tarafından tercih edilen bir firma haline gelmeyi başarmıştır. Düzenlediği kısa seferler boyunca bu sefer sürelerinde yolcularına sağlamış olduğu hizmet neticesinde aralarında güvene dayalı bir bağ oluşturmayı başarmış olan bir firmadır. Dilmenler Mardin, Ankara - Mardin arası sağlamış olduğu molalı seferleri ile yolcularına hizmet sunmaktadır. Hizmet sektöründe yer alan bir firma olarak bu alanda en önemli konulardan birinin daima güler yüzlü hizmet sunmak olduğunun farkında olan firma, zaman içerisinde göstermiş olduğu çalışma ve geliştirmelerini öncelikli olarak bu alan üzerinde tutmaktadır.

Dilmenler Mardin otobüs firması bugün kendisine misyon olarak, “Kendisine bir güven duygusu ile bağlı olan yolcularının istek ve ihtiyaçlarını zamanında ve yerinde karşılamayı amaç edinerek, daima bu alan üzerinde eğitimli personeli hizmet vermek ve bunun neticesinde de müşterlerinin kendisinden beklediği standartları yakalayarak faaliyetlerini gerçekleştirmek” şeklinde olan ilkeleri belirlemiştir. Kendine belirlediği kriterleri her gün daima uygulamak amacı ile hareket eden ve sürekli olarak bunların üzerinden duran Dilmenler Mardin otobüs firması gelişimine hızla devam etmektedir. Günümüz dünyasında büyümenin en önemli noktalarından birinin de olabildiğince kısa süre içerisinde olabildiğince çok kullanıcıya ulaşmak olduğunun farkında olan biletlerini online olarak da satışa sunmuş bulunmaktadır. Mardin'in ilçelerinden başlayarak Şanlıurfa, Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Akşehir, Alanya, Antalya, Ankara, Aydın başta olmak üzere birçok şehre seferler düzenlemektedir. En uygun fiyatlı Dilmenler Mardin otobüs biletlerini artık NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Temel amaç olarak yolcularına, seyahat serüvenlerinin güvenli, kaliteli, konforlu ve eğlenceli geçmesini temenni eden Dilmenler Mardin bunun yalnızca otobüs yolculuğu ile sınırlı kalmaması için Türkiye’nin her noktasına kolaylıkla ulaşabilmek adına hizmet sınırları geliştirmeyi hedeflemektedir. Bu kapsamda artık en uygun Dilmenler Mardin otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
80Puan
0%
100%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Genel anlamda iyi, daha özenli olunabilir.