Yolcu Sayısı
1

Tüm Şanlıurfa Seferleri

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Şanlıurfa otogarı

  • Şanlıurfa(414) 313 26 86

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Şanlıurfa şehrine günlük toplam 32 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Şanlıurfa için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Siverek → Şanlıurfa güzergahında günlük ortalama 15 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 115 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Siverek → Şanlıurfa otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Iğdır → Şanlıurfa güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 650 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 11 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Iğdır → Şanlıurfa otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

Hizan → Şanlıurfa güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 9 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 70 TL’dir. Online Hizan → Şanlıurfa otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.

Harem → Şanlıurfa güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. Gümüşhane, Erzin, Isparta, Birecik, Şırnak, Dinar ve Patnos gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. Harem → Şanlıurfa güzergahında ortalama bilet fiyatları 110 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 8 olarak belirlenmiştir.

NeredenNereye.com ile ulusal ve yerel yüzlerce otobüs firması arasından binlerce rota için ucuz otobüs bileti bulabilmeniz mümkün. Adilcevaz → Şanlıurfa otobüs bileti de bu güzergahlardan biridir. Gün içerisinde 6 sefer düzenlenen bu rotada ortalama otobüs bileti fiyatları 80 Türk Lirası civarındadır. Bilet fiyatları ve sefer saatleri güncel bilgisi için yukarıdaki arama motorundan seyahat tarihiniz ile birlikte arama yapabilir ve sizin için en uygun seferi seçebilirsiniz. Ayrıca Silvan → Şanlıurfa, Sultanbeyli → Şanlıurfa, Beyşehir → Şanlıurfa, Malatya → Şanlıurfa gibi güzergahlar içinde otobüs bileti bulabileceğinizi unutmayın.

Payas → Şanlıurfa otobüs bileti alarak yola çıkmadan önce “Otogarlar” sayfamızdan kalkış ve varış duraklarınızı inceleyebilirsiniz. Böylece yola çıkmadan hangi otogarları kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz. Payas → Şanlıurfa otobüs fiyatları 45 TL civarında olup, firmadan firmaya ve yılın farklı aylarına göre değişiklik göstermektedir.

NeredenNereye.com ile Akşehir → Şanlıurfa otobüs bileti dahil binlerce güzergahta biletinizi 12 aya varan taksitlerle alabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye’nin her köşesinden yüzlerce otobüs firması ve binlerce güzergah için uygun fiyatlı otobüs bileti bulabilir, 12 aya varan taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. Akşehir → Şanlıurfa otobüs bileti için fiyatlar 575 TL ve günlük sefer sayısı ortalama 5 civarındadır.

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Şanlıurfa şehrine günlük toplam 4 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Şanlıurfa için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Narlı → Şanlıurfa güzergahında günlük ortalama 4 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 25 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Narlı → Şanlıurfa otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Görele → Şanlıurfa güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 100 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 3 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Görele → Şanlıurfa otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

Terme → Şanlıurfa güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 3 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 95 TL’dir. Online Terme → Şanlıurfa otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.

Adana → Şanlıurfa güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. Adıyaman, Dazkırı, Ankara, Mamak, Finike, Kumluca ve Hopa gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. Adana → Şanlıurfa güzergahında ortalama bilet fiyatları 550 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 2 olarak belirlenmiştir.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr