Şanlıurfa otobüs bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Tüm Şanlıurfa Seferleri

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Şanlıurfa şehrine günlük toplam 25 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Şanlıurfa için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.


En fazla tercih edilen Diyarbakır - Şanlıurfa güzergahında günlük ortalama 23 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 34 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Diyarbakır - Şanlıurfa otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.


Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Ankara - Şanlıurfa güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 95 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 19 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Ankara - Şanlıurfa otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.


Gebze - Şanlıurfa güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 18 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 124 TL’dir. Online Gebze - Şanlıurfa otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.


Batman - Şanlıurfa güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. Gökçebey, Edremit, Midyat, Siverek, Ordu, Kurtalan ve Denizli gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. Batman - Şanlıurfa güzergahında ortalama bilet fiyatları 45 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 17 olarak belirlenmiştir.


NeredenNereye.com ile ulusal ve yerel yüzlerce otobüs firması arasından binlerce rota için ucuz otobüs bileti bulabilmeniz mümkün. Baykan - Şanlıurfa otobüs bileti de bu güzergahlardan biridir. Gün içerisinde 16 sefer düzenlenen bu rotada ortalama otobüs bileti fiyatları 62 Türk Lirası civarındadır. Bilet fiyatları ve sefer saatleri güncel bilgisi için yukarıdaki arama motorundan seyahat tarihiniz ile birlikte arama yapabilir ve sizin için en uygun seferi seçebilirsiniz. Ayrıca Baykan - Şanlıurfa, Baykan - Şanlıurfa, Baykan - Şanlıurfa, Baykan - Şanlıurfa gibi güzergahlar içinde otobüs bileti bulabileceğinizi unutmayın.


Konya - Şanlıurfa otobüs bileti alarak yola çıkmadan önce “Otogarlar” sayfamızdan kalkış ve varış duraklarınızı inceleyebilirsiniz. Böylece yola çıkmadan hangi otogarları kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz. Konya - Şanlıurfa otobüs fiyatları 102 TL civarında olup, firmadan firmaya ve yılın farklı aylarına göre değişiklik göstermektedir.


NeredenNereye.com ile Bismil - Şanlıurfa otobüs bileti dahil binlerce güzergahta biletinizi 12 aya varan taksitlerle alabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye’nin her köşesinden yüzlerce otobüs firması ve binlerce güzergah için uygun fiyatlı otobüs bileti bulabilir, 12 aya varan taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. Bismil - Şanlıurfa otobüs bileti için fiyatlar 43 TL ve günlük sefer sayısı ortalama 14 civarındadır.


Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Şanlıurfa şehrine günlük toplam 13 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Şanlıurfa için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.


En fazla tercih edilen Aksaray - Şanlıurfa güzergahında günlük ortalama 12 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 96 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Aksaray - Şanlıurfa otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.


Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Turgutlu - Şanlıurfa güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 120 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 11 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Turgutlu - Şanlıurfa otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.


Uşak - Şanlıurfa güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 10 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 117 TL’dir. Online Uşak - Şanlıurfa otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.


Serik - Şanlıurfa güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. Gökçebey, Edremit, Midyat, Siverek, Ordu, Kurtalan ve Denizli gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. Serik - Şanlıurfa güzergahında ortalama bilet fiyatları 104 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 9 olarak belirlenmiştir.