Yolcu Sayısı
1

Adana Şanlıurfa Otobüs Bileti

Adana Şanlıurfa Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Özlem İstanbul
200 TLBilet Al
Siirt Kurtalan Ekspres
200 TLBilet Al
Nevşehir Seyahat
250 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
250 TLBilet Al
Deveci Nazar Turizm
250 TLBilet Al
Midyat Seyyidoğlu
250 TLBilet Al
Özlem Cizre Nuh
270 TLBilet Al
Best Van Turizm
297 TLBilet Al
Bitlis Taç
297 TLBilet Al
Van Kalesi Turizm
297 TLBilet Al
Mardin Seyahat
300 TLBilet Al
Star Batman
300 TLBilet Al
Yeni Midyat Seyahat
300 TLBilet Al
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat
300 TLBilet Al
Marses Turizm
300 TLBilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm
300 TLBilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat
300 TLBilet Al
Star Diyarbakır
300 TLBilet Al
Yeni Erciş İtimat
300 TLBilet Al
Lux Diyarbakır Seyahat
300 TLBilet Al
VanGölü Turizm
350 TLBilet Al
Martur Turizm
350 TLBilet Al
Metro Turizm
350 TLBilet Al
Öz Diyarbakır Seyahat
350 TLBilet Al
Cizre İtimat Turizm
350 TLBilet Al
Venn Seyahat
350 TLBilet Al

Adana Şanlıurfa Arası

 • En Ucuz Sefer200,00 ₺
 • Adana → Şanlıurfa Arası Kaç Km345 km
 • Adana → Şanlıurfa Arası Kaç Saat5sa 20dk
 • Günlük Sefer Sayısı2
 • En Çok Sefer Yapan FirmaStar Diyarbakır
 • Sefer Yapan Firma Sayısı26

Adana Şanlıurfa Online Otobüs Bileti
Adana Şanlıurfa otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Adana Şanlıurfa güzergahı için arama yapın, Adana - Şanlıurfa arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Adana ve Şanlıurfa Şehirlerinde Ulaşım
Adana ve Şanlıurfa şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Adana Şanlıurfa seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Şanlıurfa hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Adana → Şanlıurfa Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adana - Şanlıurfa arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Adana - Şanlıurfa otobüs bileti fiyatı en ucuz 200,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Özlem İstanbul tarafından satılmaktadır.

Adana - Şanlıurfa arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Adana - Şanlıurfa arasında günlük ortalama 26 firma 2 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Özlem İstanbul, Siirt Kurtalan Ekspres, Nevşehir Seyahat, Öz Has Bingöl Turizm, Deveci Nazar Turizm, Midyat Seyyidoğlu, Özlem Cizre Nuh, Best Van Turizm, Bitlis Taç, Van Kalesi Turizm, Mardin Seyahat, Star Batman, Yeni Midyat Seyahat, Lüks Yeşil Erçiş Seyahat, Marses Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Star Diyarbakır, Yeni Erciş İtimat , Lux Diyarbakır Seyahat, VanGölü Turizm, Martur Turizm, Metro Turizm, Öz Diyarbakır Seyahat, Cizre İtimat Turizm, Venn Seyahat.

Adana - Şanlıurfa arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Adana - Şanlıurfa arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 20dk sürmektedir.

Adana - Şanlıurfa arası uzaklık kaç km?
Adana - Şanlıurfa arası karayolu ile 345 km'dir.

Adana Şanlıurfa Otobüs Biletleri

Adana - Şanlıurfa Otobüs Bileti
Adana, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve son yapılan nüfus çalışmalarına göre iki milyonun üzerinde nüfusu ile ülkenin altıncı büyük kenti olan şehirdir. Türkiye’nin pek çok noktasından Adana otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Adana Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana’nın, “Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam” başta olmak üzere toplamda  ilçesi bulunmaktadır. Türkiye’nin altıncı büyük metropolitan alanı olarak kabul edilen şehir önde gelen ticaret ve kültür merkezlerinden biridir. Aynı zamanda yeraltı kaynakları açısından da önemli bir nokta olan Adana, krom, demir, manganez, kurşun ve çinko yatakları açısından önem taşımaktadır. Adana, oldukça verimli bir tarım bölgesi olan Çukurova’da Mersin, Osmaniye, Hatay illeri ile birlikte yer almaktadır. Bu nedenle şehrin başlıca geçim kaynakları arasında tarım gösterilebilir. Adana, yapılan araştırmalara göre dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Bu nedenle bugün sahip olduğu modern yapılanmanın içerisinde aynı zamanda zengin tarihi geçmişinden kalan tarihi ve kültürel değerleri bir arada görebilirsiniz. Adana aynı zamanda yurt içinde ve yurt dışında bilinen zengin bir mutfak kültürüne sahiptir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Akçatekir Yaylası, Gön Hanı, Irmak Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Adana - Şanlıurfa otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Şanlıurfa’da yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Şanlıurfa, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan halk arasında “Urfa” olarak bilinen ilidir. Şanlıurfa, aynı bölge içerisinde “Mardin, Gaziantep, Diyarbakır, Adıyaman” illeri ile komşuluk içinde bulunduğundan karayolu ulaşımı açısından önemli bir geçiş noktasıdır. Şehir, Kurtuluş Savaşı döneminde önemli direnişlere ve üstün başarılara ev sahipliği yapmış olduğundan dolayı daha sonradan isminin başına “Şanlı” unvanı eklenmiştir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Şanlıurfa otobüs bileti satın alarak Şanlıurfa Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Balıklı Göl, Kızlar Sarayı, Bazda Mağaraları, Halfeti Antik Kenti, Sipahi Pazarı, Fırfırlı Cami, Tek Tek Dağları Milli Parkı, Urfa Kalesi, Şanlıurfa Müzesi, Göbekli Tepe” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Adana - Şanlıurfa otobüs bileti fiyatları, “50 -70 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Can Diyarbakır Turizm, Has Diyarbakır, Star Batman, Yeşil Erciş Seyahat, Mar - Tur Turizm, Star Batman, Vangölü, Yeni Diyarbakır Seyahat, Özlem Cizre Nuh, Midyat Seyitoğlu” gibi firmaların en uygun Adana - Şanlıurfa otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Adana → Şanlıurfa En Uygun Otobüs Biletleri

Adana Şanlıurfa otobüs bileti mi aradınız? Adana Şanlıurfa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Şanlıurfa otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Özlem İstanbul200 TL
Siirt Kurtalan Ekspres200 TL
Nevşehir Seyahat250 TL
Öz Has Bingöl Turizm250 TL
Deveci Nazar Turizm250 TL

Adana Hakkında

 • Nüfus2.149.260
 • Yüzölçümü14.046 km2
 • Plaka01
 • Telefon kodu(322)
 • OtogarAdana Otogarı

Şanlıurfa Hakkında

 • Nüfus1.801.980
 • Yüzölçümü19.336 km2
 • Plaka63
 • Telefon kodu(414)
 • OtogarŞanlıurfa Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Adana → Şanlıurfa


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr