Yolcu Sayısı
1

Şanlıurfa Adana Otobüs Bileti

Şanlıurfa Adana Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Mardin Seyahat
228 TLBilet Al
Metro Turizm
300 TLBilet Al
Siirt Kurtalan Ekspres
300 TLBilet Al
Deveci Nazar Turizm
300 TLBilet Al
Yeni Erciş İtimat
300 TLBilet Al
Star Diyarbakır
350 TLBilet Al
Star Batman
350 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
350 TLBilet Al
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat
350 TLBilet Al
Martur Turizm
350 TLBilet Al
Lux Diyarbakır Seyahat
350 TLBilet Al
Best Van Turizm
350 TLBilet Al
Venn Seyahat
350 TLBilet Al
Öz Diyarbakır Seyahat
350 TLBilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm
350 TLBilet Al
VanGölü Turizm
350 TLBilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat
350 TLBilet Al
Midyat Seyyidoğlu
350 TLBilet Al
Nevşehir Seyahat
350 TLBilet Al
Cizre İtimat Turizm
350 TLBilet Al
Özlem Midyat Turizm
500 TLBilet Al

Şanlıurfa Adana Arası

 • En Ucuz Sefer228,00 ₺
 • Şanlıurfa → Adana Arası Kaç Km345 km
 • Şanlıurfa → Adana Arası Kaç Saat5sa 45dk
 • Günlük Sefer Sayısı2
 • En Çok Sefer Yapan FirmaStar Diyarbakır
 • Sefer Yapan Firma Sayısı21

Şanlıurfa Adana Online Otobüs Bileti
Şanlıurfa Adana otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Şanlıurfa Adana güzergahı için arama yapın, Şanlıurfa - Adana arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Şanlıurfa ve Adana Şehirlerinde Ulaşım
Şanlıurfa ve Adana şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Şanlıurfa Adana seyahatinize başlamadan önce, Şanlıurfa ve Adana hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Şanlıurfa → Adana Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şanlıurfa - Adana arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Şanlıurfa - Adana otobüs bileti fiyatı en ucuz 228,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Mardin Seyahat tarafından satılmaktadır.

Şanlıurfa - Adana arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Şanlıurfa - Adana arasında günlük ortalama 21 firma 2 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Mardin Seyahat, Metro Turizm, Siirt Kurtalan Ekspres, Deveci Nazar Turizm, Yeni Erciş İtimat , Star Diyarbakır, Star Batman, Öz Has Bingöl Turizm, Lüks Yeşil Erçiş Seyahat, Martur Turizm, Lux Diyarbakır Seyahat, Best Van Turizm, Venn Seyahat, Öz Diyarbakır Seyahat, Şanlıurfa Cesur Turizm, VanGölü Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Midyat Seyyidoğlu, Nevşehir Seyahat, Cizre İtimat Turizm, Özlem Midyat Turizm.

Şanlıurfa - Adana arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Şanlıurfa - Adana arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 45dk sürmektedir.

Şanlıurfa - Adana arası uzaklık kaç km?
Şanlıurfa - Adana arası karayolu ile 345 km'dir.

Şanlıurfa Adana Otobüs Biletleri

Şanliurfa - Adana Otobüs Bileti
Şanlıurfa, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden bir tanesidir. Ülkenin pek çok noktasından Şanlıurfa otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Şanlıurfa Otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Şanlıurfa, halk arasında bilinen eski adı ile “Urfa” aynı zamanda “Peygamberler şehri” olarak da bilinmektedir. Gene dini temellere dayanan bir inanış olarak Hz. İbrahim’in ateşe atıldığına inanılan yer olan Balıklı Göl bu şehirde bulunmaktadır.
Şanlıurfa’nın geçmişine bakıldığında görülür ki; Şehir son derece zengin bir geçmişe sahiptir. Bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi Şanlıurfa’nın eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında bulunmasıdır. Tarihi boyunca birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Yapılan son çalışmalara göre şehir insanlık tarihinin en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Ayrıca Milli Mücadele döneminde göstermiş olduğu büyük direniş ve elde ettiği üstün başarılar neden ile Urfa olan isminin başına “Şanlı” unvanını alan şehir, Türkiye’nin modern dönem siyasi tarihi açısından da önemli bir noktadır. Şanlıurfa’nın bugün sahip olduğu modern görünüm içerisinde geçmişinden gelen çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görmek de mümkündür. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Şanlıurfa otobüs bileti satın alarak Şanlıurfa Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Balıklı Göl, Kızlar Sarayı, Bazda Mağaraları, Halfeti Antik Kenti, Sipahi Pazarı, Fırfırlı Cami, Tek Tek Dağları Milli Parkı, Urfa Kalesi, Şanlıurfa Müzesi, Göbekli Tepe” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Şanlıurfa - Adana otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Adana’da yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulur. Adana Otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde yer alan ve sahip olduğu nüfusu ile Türkiye’nin altıncı büyük ili olan şehridir. Adana, bir metropolit şehir olarak aynı zamanda ülkenin maden zengini bölgelerinden biridir. Adana, krom, demir, mangenez, kurşun ve çinko bakımından son derece zengindir. Oldukça zengin bir tarihe geçmiş sahip olan Adana günümüzde çok sayıda tarihi ve kültürel değere ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Akçatekir Yaylası, Gön Hanı, Irmak Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Şanlıurfa - Adana otobüs bileti fiyatları, “50 - 80 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Vangölü, Isparta Petrol, Mar -Tur turizm, Urfa Hassoy Turizm, Özlem Cizre Nuh, Has Diyarbakır, Star Diyarbakır” gibi otobüs firmalarının en uygun Şanlıurfa - Adana otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa → Adana En Uygun Otobüs Biletleri

Şanlıurfa Adana otobüs bileti mi aradınız? Şanlıurfa Adana otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Şanlıurfa Adana otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Mardin Seyahat228 TL
Metro Turizm300 TL
Siirt Kurtalan Ekspres300 TL
Deveci Nazar Turizm300 TL
Yeni Erciş İtimat 300 TL

Şanlıurfa Hakkında

 • Nüfus1.801.980
 • Yüzölçümü19.336 km2
 • Plaka63
 • Telefon kodu(414)
 • OtogarŞanlıurfa Otogarı

Adana Hakkında

 • Nüfus2.149.260
 • Yüzölçümü14.046 km2
 • Plaka01
 • Telefon kodu(322)
 • OtogarAdana Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Şanlıurfa → Adana


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr