Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
34 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al

Kahramanmaraş Şanlıurfa Otobüs Bileti

Kahramanmaraş Şanlıurfa Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 34,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 217 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 45dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Kahramanmaraş Şanlıurfa arası giden otobüs firmaları ortalama 9 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Süha Turizm firmasıdır.

Kahramanmaraş Şanlıurfa otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Kahramanmaraş Şanlıurfa güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Kahramanmaraş Şanlıurfa seyahatinize başlamadan önce, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Kahramanmaraş ve Şanlıurfa şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Kahramanmaraş Şanlıurfa Otobüs Biletleri

Kahramanmaraş - Şanlıurfa Otobüs Bileti
Kahramanmaraş, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve tarih boyunca ev sahipliği kadim medeniyetlerden kalan tarihi ve kültürel mirasları dikkat çeken bir şehridir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş Otogarı şehre giriş ve çıkışlarda kullanılan ulaşım merkezidir. Kahramanmaraş Otogarına giriş yaptıktan sonra otogar üzerinden sefer düzenleyen otobüs ve minibüs hatlarından yaylanarak şehir merkezine ve civar ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş, eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında kurulmuş bir şehir olarak dünya tarihi açısından önemli kaynaklara sahip bir il olmasının yanı sıra aynı zamanda Milli Mücadele döneminde göstermiş olduğu başarılar ile Türkiye Cumhuriyeti’nin yakın dönem siyasi tarihi açısından da son derece önemli bir konumda bulunmaktadır. Şehir içerisinde bulunduğu coğrafi konum itibari ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan diğer bügün şehirler ile yakın komşuluk içerisinde olup karayolu ulaşımı açısından önemli bir geçit noktası oluşturmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak Kahramanmaraş Otogarına giriş yaptığınızda, “Ekinözü İçmeleri, Fırnız Mesire Yeri, Çokran Şelalesi, Tekir Yeşilgöz Mesire Yeri, Ashab-ı Keyf Külliyesi, Kahramanmaraş Taş Medrese, Döngel Mağarası, Bulut Deliği Mağarası, Kahramanmaraş Kalesi, Büyük Kızılcık İçmesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz. Şehir üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz bir diğer nokta ise Kahramanmaraş - Şanlıurfa otobüs bileti alarak yolculuk yapabileceğiniz Şanlıurfa ilimizdir.
Kahramanmaraş - Şanlıurfa otobüs bileti alarak yolculuk yapabileceğiniz Şanlıurfa şehrinde seyahatiniz Şanlıurfa Otogarında son bulur. Şanlıurfa Otogarına ulaşım sağladığınızda, burası üzerinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ve çevre ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Şanlıurfa, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve halk arasında “Urfa, Peygamberler Şehri” isimleri ile bilinen bir ilidir. Şanlıurfa, aynı bölge içerisinde yer alan önemli şehirlere olan sınır komşuluğu nedeni ile karayolu ulaşımı açısından son derece önemli bir mevkide yer almaktadır. Şehir, Milli Mücadele döneminde göstermiş olduğu üstün direniş ve başarılar nedeni ile Türkiye Cumhuriyeti tarafından, “Şanlı” unvanına layık görülmüş ve ülkenin yakın dönem siyasi tarihi açısından önemli bir nokta olarak kabul edilmiştir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Şanlıurfa otobüs bileti satın alarak Şanlıurfa Otogarına giriş yaptığınızda, “Balıklı Göl, Kızlar Sarayı, Bazda Mağaraları, Halfeti Antik Kenti, Sipahi Pazarı, Fırfırlı Cami, Tek Tek Dağları Milli Parkı, Urfa Kalesi, Şanlıurfa Müzesi, Göbekli Tepe” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Kahramanmaraş -Şanlıurfa otobüs bileti fiyatları, “30 - 40 TL” aralığından değişim göstermektedir. Kahramanmaraş - Şanlıurfa güzergahı arasında sefer düzenleyen firmalar arasında, “Süha Turizm, Mardin Seyahat, Özlem Cizre Nuh, Öz Diyarbakır, Şanlıurfa Astor, Star Diyarbakır” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Kahramanmaraş - Şanlıurfa otobüs biletlerini online olarak NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Şanlıurfa otobüs bileti mi aradınız? Kahramanmaraş Şanlıurfa otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kahramanmaraş Şanlıurfa otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Özlem Cizre Nuh 34 TL
Mardin Seyahat 40 TL
Vangölü Turizm 40 TL
Süha Turizm 40 TL
Star Diyarbakır 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kahramanmaraş Hakkında
Nüfus:
1,075,706
Yüzölçümü:
14.456,74 km²
Plaka:
46
Telefon kodu:
(344)
Otogar:
Kahramanmaraş Otogarı
  Şanlıurfa Hakkında
Nüfus:
1,801,980
Yüzölçümü:
19.336,21 km²
Plaka:
63
Telefon kodu:
(414)
Otogar:
Şanlıurfa Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.