Yolcu Sayısı
1

Kahramanmaraş otobüs bileti

Kahramanmaraş Otobüs Bileti

En popüler Kahramanmaraş otobüs rotaları

Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları, Kahramanmaraş otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Kahramanmaraş otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
ElazığKahramanmaraş400 TL18
Gölbaşı (Adıyaman)Kahramanmaraş150 TL16
MalatyaKahramanmaraş300 TL16
SakaryaKahramanmaraş800 TL15
AdapazarıKahramanmaraş800 TL15

Kahramanmaraş otogarı

  • Kahramanmaraş(344) 212 34 78

Kahramanmaraş otobüs biletleri

Kahramanmaraş tarihi varlığı, doğal güzellikleri ve zengin mutfağı ile ülkemizin keşfedilmesi gereken yerlerindendir. Özellikle gastro turizm için son yıllarda sıkça ziyaret edilen şehirlerden biri olmaya başlamıştır.

Kahramanmaraş Ulaşım

Kahramanmaraş’a havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Vakitten tasarruf etmek isteyenler tercihi olan havayolunun yanı sıra karayolu yolculuğundan vazgeçmeyenler de bulunmaktadır. Kahramanmaraş otobüs seferleri özel araçlar dışında karayolu üzerinden Kahramanmaraş’a gitmek isteyenlerin yardımına koşmaktadır. Ülkemizin hemen her yerinden düzenli ve direkt olarak yapılan otobüs seferleri ile karayolu üzerinden Kahramanmaraş’a rahat ve kolay şekilde ulaşmak mümkündür. Bunun için çalışan çok sayıda Kahramanmaraş otobüs firmaları bulunmaktadır. Ak Aksu Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Safa, Ak Turizm, Süha Turizm, Öz Elazığlılar, Elazığ Murat Turizm, Kahta Petrol, Öz Diyarbakır, Adıyaman Ünal, Adıyaman Gülaras ve Özlem Cizre Nuh Kahramanmaraş’a yolcu taşıma hizmeti sağlayan otobüs firmalarındandır. Bu firmalar bulunduğunuz şehirlerin şehirlerarası otobüs terminallerinden sizleri alıp Kahramanmaraş otogarına kadar götürmektedir. Kahramanmaraş otogarı ise kent merkezine yaklaşık 3 km uzaklıkta yer alan Hacımustafa Mahallesi’nde bulunur.

Kahramanmaraş Otobüs Bileti Fiyatları

Kahramanmaraş otobüs bileti satın almanın en güvenli ve kolay yolu Türkiye’nin ilk online otogarı olan NeredenNereye.com’dan geçer. Yukarıda bahsettiğimiz Kahramanmaraş otobüs firmalarının tümünün bir arada bulunduğu web sitemiz ve mobil uygulamamız sayesinde kolay bir şekilde ucuz Kahramanmaraş otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bunun için web sitemizi ziyaret edebilir ya da Google Play ve Apple Store üzerinden mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. Daha sonra ana sayfamızda yer alan bilet arama bölümünden gerekli bilgileri doldurup arama yapmanız halinde size uygun olan otobüs seferleri ve Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları listelenecektir. Bu listeleme sayfasında farklı otobüs firmaları tarafından belirlenen bilet fiyatlarını görüp karşılaştırma yapabilir ve aynı zamanda otobüslerin özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Ardından sizin için en uygun olan seferi seçip birkaç dakikalık işlemlerden sonra Kahramanmaraş ucuz otobüs bileti için satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ödeme kısmına geldiğinizde bavul kaybı, kaza durumları ve otobüs kaçırma ihtimaline karşı sizi koruyacak olan seyahat sigortasını da küçük bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

Almış olduğunuz online bileti iptal etmek isterseniz otobüsünüzün kalkmasına son 12 saat kalan kadar bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu iptal işlemi karşısında biletinizin tüm ücreti tamamen iade edilir. Ancak son 12 saatten daha az bir süre kalmış olan seferler için iptal işlemi gerçekleştirilemez. Biletinizi iade etmek istemezseniz 6 ay geçerli olacak şekilde açık bilete de dönüştürebilirsiniz.

Kahramanmaraş Gezi Rehberi

Dondurması ile ünlü olan Kahramanmaraş’ta gezip görülmeye değer pek çok tarihi eser ve doğal güzellik bulunur. Dulkadiroğulları Beyliği döneminde inşa edilen Taş Köprü, Germencia Antik Kenti, mimarisiyle göz dolduran Tarihi Maraş Konakları, yine Dulkadiroğulları Beyliği döneminden kaldığı düşünülen ve ticaret yapan insanların konaklamak amaçlı kullandıkları Taş Han, Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesi, Elbistan Ulu Camii, Tarihi Ticaret Alanı ve Tarihi Maraş Kalesi görülmeye değer tarihi yerlerdendir. Kahramanmaraş’ta görülecek doğal güzelliklerin birkaç tanesinden bahsetmek gerekirse, Döngel Mağaraları ve Köyü ilk sırayı alacaktır. Döngel Köyü’nde yer alan ve köy ile aynı ismi taşıyan bu mağaralar üst üste 3 mağara şeklindedir. Mağaraları ziyaret etmek mümkündür ancak bunun için gerekli donanımınızın olması ve bölge hakkında bilginizin bulunması gerekir. Başkonuş Yaylası Maraş’ta görülecek bir başka güzelliktir. Özellikle yaz aylarında şehirde bulunuyorsanız bu yaylaya çıkarak biraz serinlemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Kahramanmaraş Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr