neredennereye.com, Öz Elazığlılar firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Öz Elazığlılar

Öz Elazığlılar
 

neredennereye.com,
Öz Elazığlılar
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Elazığlılar Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Elazığlılar
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Elazığlılar

0850 317 0323
İzzetpaşa Mah. Mimar Faruk Cad. No: 8/D Elazığ
0424 225 00 23

Öz Elazığlılar online biletleri, seferleri Neredennereye.com’da. En uygun bileti bulmak için online otobüs biletinizi kolayca Neredennereye.com’dan alabilirsiniz.


Elazığ halkına en iyi hizmeti vermek üzere yola çıkmış olan firma, yolcularına en rahat yolculuğu sunabilmek için deneyimli kadrosuyla çalışıyor ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyor. 2+1 otobüsleriyle ve tüm otobüslerinde bulunan internet hizmetiyle yolculuklarında konforu ön planda tutuyor. Araçların koltuklarında bulunan prizler ile yolcularının şarj ihtiyaçlarına da çözüm üretiyor.


Sektörün en ucuz otobüs biletlerini bulabileceğiniz Neredennereye.com’da bilet kampanyaları ve indirimli otobüs biletlerinden yararlanmak istiyorsanız takipte kalmalısınız. Seçiminizi yapmadan önce, seyahat etmek istediğiniz firma hakkındaki yorumları ve puanlamaları incelemenizi tavsiye ederiz.


Firma, Elazığ başta olmak üzere Adana, Ankara, Antalya, Düzce, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Mersin, Niğde, Osmaniye, Sakarya illerine seferler düzenlemektedir.


Firma, Elazığ’dan birçok ile düzenlediği seferlerle Elazığ halkının ulaşım ihtiyaçlarına cevap veriyor ve hizmet kalitesiyle bu alanda fark yaratıyor. Araç içi ikramlarıyla da yolcularının memnuniyetlerini ön planda tutuyor.


Firmanın bilet fiyatlarını sorgulamak için ve kendinize en uygun otobüs biletini bulabilmeniz için Neredennereye.com var. Otobüs bileti sorgulama sistemimiz ile bütçenize en uygun otobüs biletini kolaylıkla bulmanız mümkün. Seçiminizi yaptıktan sonra yalnızca iki adımda işleminizi tamamlayabilirsiniz. Seyahatiniz sonrasında firma hakkındaki eleştiri, öneri ve taleplerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


 

Öz Elazığlılar otobüs bileti fiyatları, Öz Elazığlılar iletişim ve telefon numaraları, Öz Elazığlılar otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Elazığ - Osmaniye 75 TL
Malatya - Nurdağı 45 TL
Malatya - Osmaniye 60 TL
Adana - Elazığ 80 TL
Adana - Malatya 70 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
58Puan
29%
10%
18%
11%
32%
Toplam Yorum Sayısı (33)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Her yerde durup yolcu indirip bindirmesi,7saatlik yolun 9 saat sürmesi dışında her şey iyiydi..
"öz elazığlılar kötü hizmet" Misafir
Koltuk aralıkları çok dar ve rahatsızdı. Araç eskiydi ve temiz değildi. 6 saat denen yol 8 saat sürdü.
"Araç" Misafir
İki defa araç bozuldu . Lütfen şu araçları degistirsinler artık
"" Misafir
mukemmel
"" Misafir
koltukları bozuk gelirkende 7 nolu koltuktaydım arkaya yatmıyor kemer bozuk dönüştede başka otobüstü aynı sorun vardı.
"Yolculuk yorumu" Misafir
Yaptığım yolculukta koltuklar arası mesafe çok azdı. Ben 175 cm boyunda biri olmama rağmen koltuğumda rahat edemedim. Başka diğer yolcuların da bundan dolayı sitemkar sözlerine şahit oldum. Öte yandan aracın klima sistemi sıcak havadan etkilenmememi önleyemedi. Aracın içerisindeki hava sıcaklığını düşüremediği kanaatindeyim. Teşekkür ederim.
"" Misafir
Harika
"" Misafir
Klima sık sık kapatıldı, yolcuların uyarısıyla tekrar açıldı. Bu sıcaklarda havasız kaldık otobüste. Hiç ikram almadan ilk kez yolculuk yaptık. Bu da baya şaşoırtıcıydı doğrusu
"Mümkünse tercih etmeyin" Misafir
Arabaya bindiğimde usb girişi çalışmıyordu sağolsun arkadaki beyefendinin usb sini kullanarak şarj ettim telefonumu. Arabada priz yok. Tv kanalları çekmiyor. İnternet hiç yok. En önemlisi koltuklar neredeyse 90’ açı ile sabitlenmiş koltuğu ayarlamak gibi bir şansınız yok. Uyuyanlar direk olarak öne doğru düşüyordu
"" Misafir
Host dışında her şey iyidi.