Yolcu Sayısı
1

Öz Elazığlılar Malatya Otobüs Seferleri

Öz Elazığlılar

Şubeler

Öz Elazığlılar Malatya Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Malatya (Merkez)0533) 130 1459ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ PERON : 21
Malatya (Merkez)ERKENEK0422 238 4790
Malatya (Merkez)Merkez0533 130 1428

Şubeler Hakkında

Öz Elazığlılar Malatya Şubeleri
Öz Elazığlılar yaygın ulaşım ağı ile Malatya ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Malatya ilinde yer alan Öz Elazığlılar şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Öz Elazığlılar Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Öz Elazığlılar Malatya Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Öz Elazığlılar firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Öz Elazığlılar dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Malatya Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Malatya Öz Elazığlılar Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

42 %
Toplam Yorum Sayısı (5)
Öz Elazığlılar


Çok İyi
(0)
İyi
20 % (2)
İdare Eder
20 % (2)
Kötü
10 % (1)
Çok Kötü
50 % (5)

"Eksiklikler"

Öz elazığlılar firmasını genel olarak en çok kullandığım firmadır. Fakat hep filmler aynı onların bi yenilenmesi lazım. ikramlarda artış olmalı hem çeşit olarak hem zamanlama olarak.. yol boyu tek ikram yetersiz bence. Ayrıca muavinlerin daha güler yüzlü olmalı.. Genel olarak iyi ama bazı muavinler öyle ki soru sormaya korkuyoruz. Verdiğiniz hizmet için teşekkürler :))

Araç çok geç geldi varış noktasına tahmini saatten daha geç ulaştık araç klimaları çalışmıyordu

"öz elazığlalar turizm hakkında "

öz elazığlılar turizm firmasının 24 ocak 2018 tarihli malatya iskenderun 11,45 arabasına internetten kesmiş olduğum 2 kişilik bileti MALATYA MAŞTİ ŞUBESİ tarafından usulsüzlük yapılarak biletlerin fiziken kesilmediğini öğrendim. daha sonra elazıg şubesini aradığımda biletlerin hazırlanmış olması gerektiği elden verilmesi gerektiğini söylemesine rağmen MALATYA MAŞTI ÖZ ELAZIĞLILAR ŞUBESİ ÇALIŞANI, bileti neden istediğimizi geçip yerimize oturmamızı söyleyip bileti kesmemek konusunda ısrarcı olmuştur. Bu davranışın etik olmadığı kanaatindeyim. Bu davranışta kötü bir niyetin olduğunu düşünüyürum. Gerekli mercilerin ve sorumluların bu konuda önlem almaması durumunda MALATYA TİCARET VE SANAYİ ODALARINA şikayette bulunacağım. Firma yetkililerinin bu konuda hassan olmalarını işlerini usulüne uygun şekilde yapmaları konusunda çalışanlarını uyarmalarını rica ediyorum. Aksi takdirde bir daha bu durumla karşılaşmamak ve başka insanlarında karşılaşmaması için suç duyurusunda bulunacağım.

"yaramaz"

sitede varış 17:45 gözüküyor 19:30 da indik ve binerken 19:30 da orda oluruz dendi.Saatleriniz uymuyor güncellettirin insanları yanıltmayın.

"Klima"

Klimalar yeterli çalışmıyordu, sıcak şehirlerden geçilmesine rağmen...


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr