scorecardresearch

Malatya Otobüs Bileti

Malatya Otobüs Bileti

Malatya Otobüs Biletleri

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en özel şehirlerinden biri olan Malatya’ya gitmek için, aradığınız Malatya otobüs bileti burada. Neredennereye.com’da günün her saati hem otobüs hem de Malatya uçak bileti burada!

Analı-kızlı içli köfte, tereyağlı kayısı tatlısı ya da balık köfte lezzetlerinin durağı Malatya için, Türkiye’nin dört bir yanından Malatya otobüs bileti bulabilirsiniz. Malatya’ya en çok yolculuk yapılan destinasyonlar İstanbul, Sivas, Adıyaman, Kahramanmaraş, Tunceli, Erzincan, Diyarbakır, Bursa ve Elazığ’dır. Bu illerden, diğer illere nazaran, daha fazla Malatya otobüs seferi düzenleniyor. Malatya otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmaları Metro, Kernek Turizm, Malatya Kayısı Kent, Beydağı Turizm, Malatya Seyahat, Malatya Zafer Turizm, Medine Turizm, VİP Malatyalılar, Turay, Siirt Petrol ve Lider Elbistan’dır. Neredennereye.com’da bu otobüs firmalarının Malatya rotalarını, sefer sayılarını, araç özelliklerini ve boş koltuk sayılarını görerek doğru tercihi yapabilirsiniz. Ayrıca fiyat sıralaması yaparak en ucuz Malatya otobüs biletini bulabilirsiniz.

MAŞTİ olarak bilinen Malatya Otogarı, merkeze yakın Karakavak civarında bulunuyor. Otogarda bulunan servis ve minibüsler ile şehrin Arapgir, Akçadağ, Battalgazi, Hekimhan gibi ilçelerine ulaşım mümkün.

 

 

Malatya Otobüs Bileti
Malatya - 5 Günlük Hava Tahmini
27 Mar Pazartesi
Hafif yağmur
15,7 °C
Hafif yağmur
28 Mar Salı
Hafif kar yağışlı
12,6 °C
Hafif kar yağışlı
29 Mar Çarşamba
Açık
10,8 °C
Açık
30 Mar Perşembe
Hafif yağmur
13,4 °C
Hafif yağmur
31 Mar Cuma
Orta şiddetli yağmur
12,9 °C
Orta şiddetli yağmur