Yolcu Sayısı
1

Malatya otobüs bileti

Malatya Otobüs Bileti

En popüler Malatya otobüs rotaları

Malatya otobüs bileti fiyatları, Malatya otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Malatya otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
DiyarbakırMalatya250 TL30
İstanbul (Anadolu)Malatya700 TL28
SivasMalatya300 TL22
DüziçiMalatya400 TL22
Gölbaşı (Adıyaman)Malatya200 TL19

Malatya otogarı

  • Malatya(422) 321 30 48

Malatya otobüs biletleri

Malatya; Milattan Önce 7 binli yıllara kadar uzanan tarihi, yeşil doğası ve hepsi birbirinden lezzetli yiyeceklerle dolu olan mutfağı ile ülkemizin güzide şehirlerinden biridir. Kültürel çeşitliliği ile göz dolduran Malatya’yı dünya gözüyle görmek gerekir.

Malatya Ulaşım

Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Malatya’ya gitmek için karayolu, havayolu ya da demiryolunu tercih edebilirsiniz. Zamandan tasarruf etmek isteyenlerin ilk tercihi havayolu olsa da karayolundan vazgeçmeyenler de vardır. Özel araç olmadan Malatya’ya karayolu ile ulaşım sağlamak isteyenlerin de Malatya otobüs seferleri ile kente yolculuk yapmaktadır. Ülkemizin hemen her şehrinden Malatya’ya düzenli ve direkt olarak yapılan otobüs seferleri karayolu ulaşımında büyük kolaylık sağlar. Kente yolcu taşıma hizmeti sunan çok sayıda Malatya otobüs firmaları bulunmaktadır. Elazığ Murat Turizm, Cesur Bingöl, Vangölü Turizm, Has Bingöl, Adıyaman Gülaras, Mis Amasya, Star Batman, Kahta Petrol, Best Van Turizm, Esadaş, Öz Elazığlılar ve Özlem Cizre Nuh Malatya’ya düzenli olarak otobüs seferi düzenleyen firmalardandır. Malatya şehir merkezine yaklaşık 5 kilometre mesafede bulunan Malatya otogarı içerisine kadar hizmet veren bu otobüs firmaları ile kente konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Malatya otogarından şehir merkezine gitmek için halk otobüslerini, taksileri ya da minibüsleri kullanabilirsiniz.

Malatya Otobüs Bileti Fiyatları

Malatya otobüs bileti satın almanın en kolay ve güvenli yolu NeredenNereye.com’dan geçer! Yukarıda saydığımız otobüs firmaları arasında Malatya otobüs bileti fiyatları için karşılaştırma yapma imkanını bulacağınız web sitemizden otobüs biletinizi güvenle satın alabilirsiniz. Malatya ucuz otobüs bileti satın almak için yapmanız gereken öncelikle web sitemizi ziyaret etmek ya da mobil uygulamamızı indirmektir. Ardından ana sayfamız üzerinde yer alan arama bölümünden hareket edeceğiniz şehri ve varış yeriniz olan Malatya’yı seçip tarih bilgilerini doldurmanız gerekir. Bu bilgileri doldurup aratmayı başlattığınızda karşınızda farklı otobüs firmalarından ucuz Malatya otobüs bileti seçenekleri listelenecektir. Bu listeleme sayfasından size en uygun otobüs seferini belirleyerek online biletinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan otobüsün tv ekranı olup olmadığı, otobüste wi-fi olup olmadığı gibi donanımsal özellikleri de görebilirsiniz. Seçiminizin ardından dolduracağınız kısa bilgilerden sonra ödeme adımı gelecektir. Kredi kartı ve banka kartıyla ödeminizi yaptıktan sonra bilet satın alma işleminizi tamamlamış olacaksınız. Ancak tamamlamadan evvel size küçük bir ücreti olan seyahat sigortasını isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Sigortayı satın almanız halinde otobüs kaçırma ihtimali, bavul kaybı ve kaza durumları karşısında kendinizi güvence altına almış olacaksınız.

Aldığınız online biletinizi iptal etmek isterseniz bu işlemi otobüsünüzün kalkmasına son 12 saat kalana kadar gerçekleştirebilirsiniz. Son 12 saate kadar yapılan iptallerde herhangi bir ücret kesintisi yapılmamaktadır. Ancak otobüsün kalkışına 12 saatten az bir süre kalan yapılan iptallerde ücret kesintisi yapılır. Seyahat planınızda herhangi bir değişiklik olması halinde biletinizi iptal etmek yerine 6 ay geçerli olmak üzere açık bilete de dönüştürebilirsiniz.

Malatya Gezi Rehberi

Tarihi geçmişi binlerce yıllık olan Malatya’da gezilip görülecek pek çok yer bulunmaktadır. Bunlardan birkaç tanesini saymak gerekirse; Malatya Müzesi, Beşkonaklar Etnografya Müzesi, Hacı Yusuf Camii, Battalgazi Ulu Camii, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı, Eski Malatya Şehir Surları, Arslantepe Höyüğü, Tohma Kanyonu, Günpınar Şelalesi ve Levent Vadisi Malatya’da gezilecek yerler arasındadır. Özellikle Arslantepe Höyüğü için ekstra zaman ayırmanız tavsiyedir. Ülkemizin en büyük höyüklerinden biri olan bu ören yerindeki yerleşimin milattan önce 5 binli yıllara uzandığı söylenir. Ören yeri günümüzde açıkhava müzesi olarak ziyarete açıktır.

Malatya Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr