Yolcu Sayısı
1

Malatya Zafer Turizm Otobüs Bileti

Malatya Zafer Turizm

Firma Hakkında

  • Adresİnönü Cad. No: 21 Malatya
  • Müşteri Servisi444 22 44 / 0 (422) 238 19 05
  • İnternet Sitesizaferturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

67 %
Toplam Yorum Sayısı (24)
Malatya Zafer Turizm


Çok İyi
38 % (13)
İyi
24 % (8)
İdare Eder
6 % (2)
Kötü
(0)
Çok Kötü
32 % (11)

"Fena Değil"

Eskiye nazaran düzelme olsa da tam anlamıyla olmuş değil. Ama giderim yine de tabi

"Güvenli"

Herşey önce uzun zamandır Malatay Zafer i tercih ediyorum. Birkaç küçük aksaklık var onları paylaşmak isterim bunlar ikramlar ve yolculuk süresi bu konularda gerekli çalışmaları yaparlarsa herşeyin daha iyi olacağına inanıyorum.

"kayıp eşya"

ik sefer yorum yazdım zafer turizm seyahatimde 800 tl tutarında bagajdan cuvalım kayboldu şöför muavin ve sirket müdürü şirket sahibi herkes bukonuda hemfikir kayp var maduriyet var peki neden hala bizim maduriyetimiz giderilmiyor biz sizi arıcaz odeme yapıcaz kaç para diyorlar 800 tl deince içinde altınmı vardı diyorlar

"Tavsiye"

Bazı personelleri çok kaba buna dikkat etmelisiniz, araçları iyi bir firmasınız iyi günler

"Klima yetersizliği"

Daha yazın başındayız hava sıcaklığı normal ama zafer truzimin klimaları fazla rahatlatıcı değil araçta pistik herkes bundan şikayetçiydi

Malatya Zafer Turizm HakkındaMalatya Zafer Turizm, merkezi Malatya ilimizde olmasıyla birlikte eski ve köklü bir yapıya sahip otobüs firmasıdır. Mustafa Akdoğan tarafından 1947 yılında kurulmuş ve ilk seferini Malatya- Elazığ arasında yapmıştır. Malatya Zafer Turizm Otobüs firması hizmet sektörüne attığı adımdan bugüne her yıl gelişen ve büyüyen bir vizyon edinen şirket, 1950’de Gaziantep, 1955’de Kayseri ve 1962’de Ankara destinasyonlarına da sefer gerçekleştirmeye başladı.

Malatya Zafer Turizm otobüs firmasının Neoplan Cityliner ve Mercedes Travego araç filosu bulunuyor. İç özelliklerine baktığımızda her koltuk için televizyon bulunduğunu ilk olarak görebiliyorsunuz. Atari oyunları ve müzik, koltuk arkası ekranlar ile yolculuğunuzu keyifli kılacaktır. Hayatımızın vazgeçilmezi internet de online otobüs bileti ile her daim yanınızda olacak. Ayrıca uzun seyahatler için açık büfe yemek hizmeti, küçük atıştırmalıklarla sizi mutlu edecektir.

Otobüs firmasının araçlarında 46 koltuk bulunuyor ve koltuk düzeni 2+2 şeklindedir. Bu turizm şirketi ile Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Muğla ve Sivas yolculuğu yapabilirsiniz. Yolcu güvenliği, hizmet ve hız sınırı kontrolünü prensip edinen firma, sorunsuz yolculuk için size en iyisini sunmaya çalışıyor.

NeredenNereye.com ile bu firmanın otobüs biletlerini inceleyebilirsiniz. Otobüs bileti sorgulama sistemi ile de listeleme yaparak bütçenize en uygun otobüs biletini seçebilirsiniz.

Malatya Zafer Turizm online otobüs bileti alarak keyifli yolculuk için ilk adımı atabilirsiniz. Bu firmayı daha önce denemediyseniz, sitemizde yer alan müşteri yorumlarını ve puanlamaları dikkate alarak bu turizm şirketinden otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Seyahat etmek istediğiniz tarihten bir kaç hafta önce bilet fiyatlarını takip etmeniz size avantaj sağlayacaktır. Bu şekilde sitemizin otobüs bileti kampanyaları ve indirimli otobüs biletlerinden yararlanma imkanı bulacaksınız. Sitemiz aracılığı ile piyasaya göre en ucuz otobüs biletine sahip olabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr