Yolcu Sayısı
1

Elazığ Murat Turizm Otobüs Bileti

Elazığ Murat Turizm

Firma Hakkında

  • Adresİstasyon Cad. No:12 Elazığ
  • Müşteri Servisi444 00 23 / 0 (424) 218 44 55 -218 17 91
  • İnternet Sitesiwww.elazigmuratturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

68 %
Toplam Yorum Sayısı (106)
Elazığ Murat Turizm


Çok İyi
36 % (66)
İyi
21 % (38)
İdare Eder
12 % (22)
Kötü
10 % (19)
Çok Kötü
21 % (38)

"Eşya"

Bazı muavinleriniz bagajlarımızı kargo paketi gibi içeri doğru atıveriyor. Söylememe rağmen sonuca ulaşılmıyor. Buradan da rica ediyorum; eşyalara biraz daha özen gösterin lütfen

"tavsiye ederim"

bu olumsuz yorumlara rağmen oldukça rahat bir seyahat geçirdim herşey çok güzeldi tavsiye ederim

"Yolcularini terminalde indirmeyen firma"

Gecenin bir saatinde ckaleden ankaraya gelen murat turizimin otobusu (2 .kez basimiza geliyor)yolcusunu terminalde yolcu almayacagini bahane ederek yol kenarinda ustelik annem 70 yasinda ve gece st 23 30!!! da indirerek bir kez daha israrlarimza ve bilet alirken terminale girecegi vaadine ragmen yol kenainda indirdi ..bu ne isguzarlik ?sorumsuzluk !

"Memnuniyet"

Neden bu kadar olumsuz yorum var anlamadım kaçtır kullandığım bir firma en ufak bir sorun yaşamadım, neredennereye.com'a teşekkür ederiz.

"Değerlendirme "

Düzce’den Malatya’ya saat 3:30 için sitenizden otobüs bileti(öz Elazığlılar) satın aldım. Daha sonra öğrendim ki araç Düzce otogarına uğramıyormuş. Şehir merkezine çok uzak bir dinlenme tesisine giriyormuş, benim de oradan binmem gerekiyormuş. Tesise ulaşmak ise tam bir çile. Otogardan aradılar alelacele gel 3:30 da tesise servis kalkacak dediler. Apar topar taksi tuttum gittim, o araç tam 4:30 da kalktı. Neyse gittik tesise, bekle Allah bekle saat 6 da binebildik şükür dedik. Bindim otobüse bilet numaram 20; fakat koltuk numaram birisine daha satılmış. Bir yer ayarladılar bana koltuk geriye yatmıyor otobüs zaten tangır tungur. Saat 5 de varacağım Malatya’ya 8 den sonra indim. Acı içinde yandığımız şehit cenazesi dönüşü, bana “vay ben öleydim” dedirttiniz.

Elazığ Murat Turizm Hakkında

Elazığ Murat Turizm otobüs bileti satın alarak bulunduğunuz ilden istediğiniz yere gidebilirsiniz. Neredennereye.com’da firma hakkında en güncel bilgileri öğrenebilir, otobüs bilet fiyatları için fikir edinebilirsiniz.
Murat Turizm Otobüs İşletmesi adıyla kurulan şirket 1974 yılında faaliyete başlamış. İlk seferini Elazığ’dan İstanbul ve Ankara’ya gerçekleştiren firma günümüzde İstanbul, Ankara, Çanakkale, Bodrum ve daha birçok ilde aktiflik gösteriyor.
Elazığ Murat Turizm hakkında
Elazığ merkezli olan otobüs firması Murat Turizm ismini Elazığ bölgesinde olan Murat Nehri'nden almıştır. Elazığ Murat Turizm, 3 Mayıs 1974 günü ulaşım sektöründe faaliyete başlamış olan bir otobüs firmasıdır. Kurulduğu ilk yıllarda firmanın ismi için bir yarışma açılmış ve bu yarışma sonucunda kazanan kişiye bir miktar para ödülü verilmiştir. Kurulduğu ilk yıldan itibaren dönemin en lüks araçları ile hizmet vermeye başlayan firma bu hizmetini ve hedefini aralıksız bir şekilde devam ettirmektedir. Düzenli ve gelişimci bir çalışma prensibi içinde devam eden turizm 1984 yılında yurtdışında da bir ulaşım firması hizmete geçirmiştir. Açmış olduğu bu yurtdışı bazlı firma ile İstanbul - İran, İstanbul -Romanya, Ukrayna, Rusya ve Beyaz Rusya arasında düzenli olarak seferler düzenlemiştir. Günümüzde ise Romanya seferleri hala devam etmektedir. Firma 1992 yılında kurumsal ulaşarak Elazığ Murat Turizm Ticaret ve Ltd. Şti' yi kurmuştur. Her geçen yıl yenilenen ve gelişen teknolojinin ürettiği araçları takip ederek gücüne güç katmaktadır. Ulaşım sektörü içinde ve Elazığ bölgesinde birçok ilke imza atarak Elazığ halkının ve Elazığ Murat Turizmi tercih eden yolcuların istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu İhtiyaç ve istekler doğrultusunda en iyi hizmeti vermektedir. Elazığ Murat Turizm kendisi için belirlemiş olduğu hedefi gerçekleştirmek ve müşterilerine daha iyi hizmeti için disiplinli çalışmayı kendine bir prensip haline getirmiştir. Elazığ Murat Turizmin en önemli amacı ulaşım sektörü içindeki "en iyi" olmaya çalışmaktır. Elazığ Murat Turizm, lüks, konforlu, kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet anlayışıyla sektördeki yerini tamamen sağlamlaştırmış bir firmadır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr