scorecardresearch
neredennereye.com, Elazığ Murat Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Elazığ Murat Turizm

Elazığ Murat Turizm
 

neredennereye.com,
Elazığ Murat Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Elazığ Murat Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Elazığ Murat Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Elazığ Murat Turizm

444 00 23
İstasyon Cad. No:12 Elazığ
0424 218 44 55 -218 17 91

Elazığ Murat Turizm otobüs bileti satın alarak bulunduğunuz ilden istediğiniz yere gidebilirsiniz. Neredennereye.com’da firma hakkında en güncel bilgileri öğrenebilir, otobüs bilet fiyatları için fikir edinebilirsiniz.

Murat Turizm Otobüs İşletmesi adıyla kurulan şirket 1974 yılında faaliyete başlamış. İlk seferini Elazığ’dan İstanbul ve Ankara’ya gerçekleştiren firma günümüzde İstanbul, Ankara, Çanakkale, Bodrum ve daha birçok ilde aktiflik gösteriyor. 


Elazığ Murat Turizm hakkında


Elazığ merkezli olan otobüs firması Murat Turizm ismini Elazığ bölgesinde olan Murat Nehri'nden almıştır. Elazığ Murat Turizm, 3 Mayıs 1974 günü ulaşım sektöründe faaliyete başlamış olan bir otobüs firmasıdır. Kurulduğu ilk yıllarda firmanın ismi için bir yarışma açılmış ve bu yarışma sonucunda kazanan kişiye bir miktar para ödülü verilmiştir. Kurulduğu ilk yıldan itibaren dönemin en lüks araçları ile hizmet vermeye başlayan firma bu hizmetini ve hedefini aralıksız bir şekilde devam ettirmektedir. Düzenli ve gelişimci bir çalışma prensibi içinde devam eden turizm 1984 yılında yurtdışında da bir ulaşım firması hizmete geçirmiştir. Açmış olduğu bu yurtdışı bazlı firma ile İstanbul - İran, İstanbul -Romanya, Ukrayna, Rusya ve Beyaz Rusya arasında düzenli olarak seferler düzenlemiştir. Günümüzde ise Romanya seferleri hala devam etmektedir. Firma 1992 yılında kurumsal ulaşarak Elazığ Murat Turizm Ticaret ve Ltd. Şti' yi kurmuştur. Her geçen yıl yenilenen ve gelişen teknolojinin ürettiği araçları takip ederek gücüne güç katmaktadır. Ulaşım sektörü içinde ve Elazığ bölgesinde birçok ilke imza atarak Elazığ halkının ve Elazığ Murat Turizmi tercih eden yolcuların istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu İhtiyaç ve istekler doğrultusunda en iyi hizmeti vermektedir. Elazığ Murat Turizm kendisi için belirlemiş olduğu hedefi gerçekleştirmek ve müşterilerine daha iyi hizmeti için disiplinli çalışmayı kendine bir prensip haline getirmiştir. Elazığ Murat Turizmin en önemli amacı ulaşım sektörü içindeki "en iyi" olmaya çalışmaktır. Elazığ Murat Turizm, lüks, konforlu, kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet anlayışıyla sektördeki yerini tamamen sağlamlaştırmış bir firmadır.


Elazığ Murat Turizmin Seferleri ve Güzergahları


Elazığ–Mersin: Her gün Saat 10.00 ile 21.00 seferleri bulunmaktadır. Güzergahları ise: Elazığ, Malatya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Adana, Tarsus, Mersin


Elazığ–Alanya: Her gün Saat 13.00 seferi bulunmaktadır. Güzergahları: Elazığ, Malatya, Kayseri, Nevşehir, Konya, Isparta, Antalya, Manavgat, Alanya


Elazığ–Çanakkale: Her gün Saat 14.00 seferi bulunmaktadır. Elazığ, Kayseri, Malatya, Kırşehir, Kayseri, Kırıkkale, Ankara, Eskişehir, Bursa, Çanakkale


Elazığ–İstanbul: Her gün 15.00 ile 19.00 seferleri bulunmaktadır. 


Elazığ-Bodrum: Her gün Saat 16.00 seferi bulunmaktadır.


Elazığ – Ankara: Her gün saat 19.00 seferi bulunmaktadır.

Elazığ Murat Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Elazığ Murat Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Malatya - Kayseri 36 TL
Ankara - Elazığ 60 TL
Ankara - Malatya 55 TL
Elazığ - Ankara 60 TL
Elazığ - Kırşehir 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
68Puan
38%
18%
11%
11%
22%
Toplam Yorum Sayısı (105)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Mctadm" Misafir
Doğunun en gözde firması. Teşekkürler...
"Murat Turizm" Misafir
Tesekkurler
"" Misafir
Aracın konforu genel olarak güzeldi tek eksiği koltuk arkası TV ekranında bulunduğum koltuğun(43) Ses çıkışında problem vardı yan koltuk(42) boştu oraya oturdum orada da aynı sıkıntı vardı. Kulaklıkların çoğunun süngerleri yırtılmış veya yoktu bu da kulakları rahatsız ediyor. O yüzden TV kullanacaksanız yanınızda kulaklık bulunmasını tavsiye ederim. Ayrıca ses çıkışlarının firma tarafından kontrol edilmesi iyi olur.
"Elazığ Murat Turizm, Eskişehir-Malatya yolculuğum" Misafir
Yol boyunca donarak seyahat ettik. Muavine kaloriferlerin açılması için ricada bulundum, ama yüzüme bile bakmadan devam edip şoföre dil ucu ile kaloriferler kapalımı diye sordu. Ancak yine donmaya devam ettik. Mola verdiğimizde durumu şoför ile paylaştığımda şoför önce kaloriferlerin açık olduğunu ve benim hasta olduğum konusunda ısrar etti, sonra içeri çok sıcaktı yolculardan şikayet gelince kapattım demeye başladı, tartışmanın uzamaması için artık vazgeçtim. Molada şoför değişip yeni şoför geçince sıcak düzgün bir ortamda yolculuğumuzu tamamladık. Böyle kaliteli bir firmadan bu kadar ucuz anlayışsızlığa şaştım.
"Site ve firmaya tesekkurlerimi sunarim" Misafir
Elazig kayseri ve kayseri elazig arasi surekli gidi gelmekteyim firma ve site hizmet guzel elazig murat en iyi firmadir benim gozumde
"" Misafir
Ayrıca bilet alırken ilçe seçeneklerinde yazarsanız daha iyi olur
"" Misafir
elaizigda bulunan tum firmalar icinde en iyisi murat turizmdir.guvenlik zamaninda ulasinlm servis imkani acisindan memnunum tesekkurler murat turizm ve nn.com
"ÇANAKKALE SEYHATİ/CAVİT YAKICI" Misafir
ÇANAKKALEDEKİ ASKER OĞLUMUN YANINA YEMİN TÖRENİ İÇİN GİTTİĞİMDE BİLET BULMADA ZORLUK ÇEKMEME RAĞMEN MURAT TURİZMİN BİZLERE GÖSTERDİĞİ HİZMET ANLAYIŞINA ŞÜKRANLARIMI SUNAR MALATYA OLMAMA RAĞMEN BUYLESİ ZOR BİR DURUMMDA MURAT TURİZİM VE ÇALIŞANLARININ GÖSTERMİŞ OLDUKLARI HİZMETE TEŞEKKÜR EDERİM.HAYIRLI VE BOL KAZANÇLI YIL GEÇİRMELERİNİ TEMMENNİ EDERİM.
"Muavin" Misafir
Murat turizme yakışmayan bir mavinin olması beni ciddi oranda üzdü. Elazığ dan istanbula seyahat eden kayınvalideme bagajından dolayı fırça atma cüretini gösterip Bagajlar için ekstra para aldığı halde (100 TL) yakışıksız davranan bu arkadaşı sizin kanalımız kınıyorum. Kendisi Bununla da kalmayıp hizmet alan kayınvalidemin üzerine yürümüş ve hakaret etmiştir.
Bu şekilde bir muameleyi hak etmediğimizi düşünüyor bu konuda sizin de müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmak için gereğini yapacağınıza inanıyorum.
Teşekkür ederim.
"" Misafir
Cok memnun kaldim allah yardimciniz olsun her zaman

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 sonraki yorumlar >