Yolcu Sayısı
1

Lüks Fırat Turizm Otobüs Bileti

Lüks Fırat Turizm

Firma Hakkında

  • AdresPeyas Mah. Urfa Blv. 210 Dk:43 Fırat/Kayapınar Diyarbakır
  • Müşteri Servisi0 (412) 226 2323
  • İnternet Sitesiluksfirat.com

Lüks Fırat Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Lüks Fırat Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Lüks Fırat Turizm Hakkında


Lüks Fırat otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Henüz 2019 yılı içerisinde kurulan bir firma olarak Lüks Fırat otobüs firması kendisine çalışma yaşamı içerisinde sapmadan uygulayarak gelişimini sürdürmeye devam edeceği hedef ve ilkeleri benimsemiştir. Hizmet sektörü içerisinde yer alan bir firma olarak her şeyden önce, yolcuları ile arasında güvene bağlı olarak kurulmuş olan köprülerin zedelenmemesinin daima güler yüzlü hizmet anlayışına bağlı olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönlendirmektedir. Önce insan ilkesini benimseyen Lüks Fırat, kullanıcı ve çevre haklarına saygılı, zamana uygun ve modern yapılanması ile dikkatleri üzerinde çekmiş, yolcu taşımacılığı sektörü içerisinde iddialı olduğunu göstermiştir.
Lüks Fırat otobüs firması Diyarbakır merkezi olacak şekilde kurulmuş ve bugün teşkilat yapılanmasını bu şekilde devam ettirmektedir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde şehirler ve ilçeler içerisinde ulaşım sağlamayı hedefleyerek yola başlayan Lüks Fırat zamanla ulaşım ağını da geliştirmeyi hedeflemektedir. Yenilikçi hizmet anlayışı ile birlikte önce kendi bölgesinde ve ilerleyen zamanlarda ise ülke genelinde kullanıcılara ulaşmayı amaçlayan firma kendisine bu yolda belirlediği ilkeler doğrultusunda çalışmaya devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun farkında olan firma başta kendi personelini bu yönde eğitimi altına alarak geleceğine yatırım yapmaya devam etmektedir. Yolcularına seyahatleri sırasında güven ve konfor sunmak isteyen firma bunu sağlamak adına araç filosunda yer alan otobüslerin sayısını arttırmakta ve zamanın gereksinimlerini karşılamak adına araçlarını yenilemeye devam etmektedir.
Lüks Fırat Hakkında
2019 yılında Diyarbakır merkezli kurulan Lüks Fırat otobüs firması, belirlediği görev ve geniş görüşlülük dâhilinde çalışma yaşamına sürat kesmeden devam etmektedir. Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Lüks Fırat bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Günümüzde Lüks Fırat otobüs firması, “Malatya - Diyarbakır, Elazığ Diyarbakır, Diyarbakır Malatya, Elazığ Malatya, Diyarbakır - Elazığ, Malatya - Batman, Elazığ - Batman, Batman - Malatya” güzergâhları Lüks Fırat firmasının en popüler seferleri arasında yer almaktadır.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Lüks Fırat otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Lüks Fırat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr