Yolcu Sayısı
1

Çakıroğlu Turizm Otobüs Bileti

Çakıroğlu Turizm

Firma Hakkında

  • AdresMerkez Kahramanmaraş
  • Müşteri Servisi
  • İnternet Sitesi-

Çakıroğlu Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Çakıroğlu Turizm


Çok İyi
100 % (1)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"iyi"

ailece memnun kalmıştık.

Çakıroğlu Turizm Hakkında


Çakıroğlu Kahramanmaraş, hizmet sektörü içerisinde yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana küçük ama emin adımlar ile çalışma yaşamına devam eden ve bunun yanı sıra kendisine belirlediği müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden hareket eden, yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren bir otobüs firmasıdır. Başta kendi kurulmuş olduğu çevrenin yapılanmasına olan katkısının farkında olan Çakıroğlu Kahramanmaraş temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde geliştirmeye devam etmektedir. Mesleki yaşamında henüz yolun başında olan ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli olduğunun bilincinde olan Çakıroğlu Kahramanmaraş en başta kendi personelinin eğitimini ve araç filosunda bulunan otobüslerin teknik yapılanmalarını bu doğrultuda şekillendirmektedir.
Çakıroğlu Kahramanmaraş kurucularından biri olan kurucusu liderliğinde, çalışma yaşamının ilk adımlarını yakın tarihlerde atmıştır. Bu tarihten itibaren önce kendi çevresinde yer alan insanların hak ve hukukunu gözeterek hizmet sunmuş ve tecrübesi ile “Halka hizmet Hakka hizmettir” ilkesini benimsemiştir. Babalarının izlerinden gitmeyi kendilerine bir görev, ilke olarak benimseyen yöneticiler ile birlikte kuruluş ilk büyük çaplı adımlarını atmaya başlamıştır. Bu tarihten itibaren çağın gereksinimlerini karşılamak adına teknik yenilenmeye daha fazla özen gösteren kuruluş büyüme hızını katlamayı başarmıştır. Çakıroğlu Kahramanmaraş yıllar süren yolculuğu boyunca yolcuları ile arasında oluşmuş olan güvene dayalı köprünün zedelenmemesi adına personelinin hizmet kalitesini ve araçlarının konforunu üst düzeyde tutmaya özen göstererek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yerel bir işletme olarak kurulup her geçen gün ulaşım ağını geliştiren Çakıroğlu Kahramanmaraş günümüzde birçok noktada yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına hizmet taşımaya devam etmektedir.
Çakıroğlu Kahramanmaraş Hakkında
Bugün çağın gerekliliklerini yerine getirmek için araç filosundaki araçları, sürekli olarak geliştiren firmanın günümüzde ortalama otobüs yaşı “5” olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortalama yaşı “5” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Çakıroğlu Kahramanmaraş bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkânları sunmaktadır. Çakıroğlu Kahramanmaraş otobüs firması, giderek gelişmekte olup hizmet sağladığı güzergâhların sayısını arttırmaktadır. Bununla beraber firmanın servis sağladığı güzergâhlar için fiyatları değişiklik gösteriyor olsa da Çakıroğlu Kahramanmaraş otobüs biletlerinin ortalama fiyatı gideceğiniz güzergâha göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinden en uygun Çakıroğlu Kahramanmaraş otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Yıllar boyunca sürdürdüğü kaliteli hizmetin bir karşılığı olarak bugün kullanıcılarından 4.2/5 gibi yüksek bir memnuniyet puanı almayı başaran firma yolcularıyla arasında yıllar boyunca güvene dayalı olarak kurmuş olduğu köprüleri zedelemeden çalışma yaşamına devam etmektedir.
Giderek genişleyen güzergâhlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Çakıroğlu Kahramanmaraş otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Çakıroğlu Kahramanmaraş otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız Çakıroğlu Kahramanmaraş biletlerini iptal etmek istediğinizde otobüsünüzün sefer saatinden 24 saat önce kolaylıkla iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için sitemizde yer alan çağrı merkezi üzerinden ya da mail yoluyla bizlere ulaşarak talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr