neredennereye.com, Çakır Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Çakır Turizm Otobüs Bileti

Çakır Turizm
Çakır Turizm

En Popüler Çakır Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Çakır Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Çakır Turizm

Merkez Kahramanmaraş
0344 

Çakır Turizm Otobüs Firması

Çakır Turizm otobüs firması, başlangıçta iş hayatına atıldığı çevrede sunduğu hizmette kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Himzet sektöründe faaliyet gösteren Çakır Turizm otobüs firması daima güler yüzlü hizmet anlayışının hizmet sektörünün bel kemiği olduğunun farkında olarak temel yatırım ve yaptırımlarını bu yönde yapmaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulan Çakır Turizm otobüs firması zaman içerisinde yetkin çalışmalarını devam ettirmeyi başararak gün geçtikçe daha fazla yolcuya ulaşmayı başarıyor. Bununla birlikte yolcularının kendine duyduğu güveni boşa çıkarmamak adına gerek araç filosundaki otobüslerin gelişimini gerekse de hizmet sağlayan personelinin eğitimini sağlam temeller ile güçlendirmektedir.

Çakır Turizm, kuruluş aşamasında kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri takip etmenin ve verilen vaatlerin yerine getirilmesinin farkında olan bir kuruluş olarak vizyonu ve misyonu dahilinde bugün ilerlediği yolda emin adımlarla hareket etmektedir. Çakır Turizm ulaşım alanında hizmet sağlayan bir firma olarak en temel gereksinimlerden birinin yolcular tarafından firmaya duyulan güven olduğunun farkında olan firma bu konuda gerekli çalışmaları aksatmadan yerine getirerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yürüttüğü hizmet politikası ile daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen firma bu konuda yetkin çalışmalar yürütmeyi şimdi ve gelecekteki hedefleri arasında bulundurmaktadır. Günümüz dünyasında güven inşasının ne denli önemli olduğunun farkında olan firma, herkesin daha kısa sürede hizmetlerinden yararlanması adına araç filosunda bulunan otobüslerini her geçen gün yenilemeye devam etmektedir.

Yerel bir işletme olarak kurulup her geçen gün ulaşım ağını geliştiren Çakır Turizm günümüzde birçok noktada yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına hizmet taşımaya devam etmektedir. “Güven içinde huzurlu yolculuk,” sloganı ile yollara çıkan ve kendisine güvenen insanların haklarını gözeterek gerçek hayatta bu sloganın yaşamasını sağlayan Çakır Turizm çağımızın gerekliliklerini zamanında yerine getirmeye özen göstermektedir. Artık en uygun Çakır Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Çakır Turizm otobüs bileti fiyatları, Çakır Turizm iletişim ve telefon numaraları, Çakır Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Kahramanmaraş - Malatya 140 TL
Malatya - Kahramanmaraş 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
100Puan
100%
0%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Iyi" Misafir
ailece memnun kalmıştık.