Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Sivas Malatya Otobüs Bileti

Sivas Malatya Arası

En Ucuz Sefer
-
Sivas - Malatya Arası Kaç Km
247 km
Sivas - Malatya Arası Kaç Saat
2sa 12dk
Günlük Sefer Sayısı
7
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Sivas Malatya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Sivas Malatya güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Sivas Malatya seyahatinize başlamadan önce, Sivas ve Malatya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Sivas ve Malatya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Sivas Malatya Otobüs Biletleri

Sivas - Malatya Otobüs Bileti
Sivas, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde doğu bölümünde yer alan ve eski Mezopotamya medeniyetlerine ait kervanların geçiş noktası olarak bilinen şehridir. Sivas ayrıca ülkenin yüzölçümü bakımından en büyük ikinci şehri olarak bilinmektedir. İç Anadolu’nun en büyük şehirlerinden biri olan Sivas, geçmişinde İpek Yolu üzerinde kurulu olmasından dolayı günümüzde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri olan esere ev sahipliği yapmaktadır. Sivas’ın tarihi İpek Yolu üzerinde konumlanmış bir şehir olması onu yalnızca ülke içerisinde değil ülke dışında da tarihi açıdan değerli bir konuma getirmiştir. Sivas içerisinde UNESCO Dünya Mirası Listesine girmiş olan çok sayıda eser bulunmaktadır. Özellikle Selçuklu döneminden kalma eserler şehir içerisinde çok sayıda rastlanmaktadır. Türkiye’ nin herhangi bir noktasından Sivas Otobüs bileti satın alarak Sivas Otogarına giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Şifaiye Medresesi, Sivas Çifte Minareli Medrese, Hafik Gölü, Eğriçimen Yaylası, Kızılırmak, Koyunkaya Mesire Yeri, Sivas Kale Cami” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz. Sivas Otogarı üzerinden Sivas - Malatya otobüs bileti satın alarak yolculuk yapabileceğiniz şehirlerden bir tanesi de Malatya’dır.
Sivas - Malatya otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Malatya şehrinde yolculuğunuz Malatya Otogarı üzerinde son bulur. Malatya Otogarına giriş yaptıktan sonra burası üzerinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak, şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Malatya, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan ve hem ülke içerisinde hem de ülke dışarısında kayısı ürünleri ve kayısı üretimi ile ünlü olan bir şehirdir. Kayısı, Malatya’nın en en önemli sembollerinden biri haline gelmiştir. Şehir, içerisinde bulunduğu coğrafyada önemli illere komşuluk içerisinde bulunduğundan karayolu ulaşımı açısından kilit bir rol üstlenmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Malatya otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sivas - Malatya otobüs bileti satın alarak Malatya Otogarına giriş yaptığınızda, “Günpınar Şelalesi, Arslantepe Höyüğü, Malatya Kalesi, Levent Vadisi, Karakaya Baraj Gölü, Battalgazi Ulu Cami, Başkonaklar Etnografya Müzesi, Malatya Atatürk Evi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Sivas - Malatya otobüs bileti fiyatları, “40 -50 TL” aralığında değişim göstermektedir. Sivas - Malatya güzergahı üzerinde sefer düzenleyen firmalar arasında, “Esadaş Turizm, Tokat Seyahat, Mis Amasya, Mardin Seyahat, Özlem Cizre Nuh, Tokat Yıldızı, Vangölü” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Sivas - Malatya otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.