Sivas Otobüs Bileti

Sivas Otobüs Bileti

Sivas Otobüs Biletleri

Sivas Otobüs Bileti Fiyatları

Ülkenin her şehrinden Sivas’a seyahat etmek için ucuz otobüs bileti aramanızı sitemizden yaparak her zaman karlı bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Şehre sefer düzenleyen firmaları ve sitemize özel sundukları fiyatları aynı sayfada görüntüleyerek, seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. İç Anadolu ile Karadeniz Bölgeleri arasında yer alan şehir bu nedenle önemli karayollarının da ortasında bulunmaktadır. Bölgeler arasında yolcu taşıyan firmalar tarafından bir merkez olarak görülen şehir; özellikle yaz dönemi olmak üzere yıl boyunca yoğun bir yolcu trafiğine sahiptir. Sivas yolculuğunuza en uygun biletleri bulmak için yapmanız gereken ise çok basit. Sitemizdeki arama kısmına gerekli bilgileri girerek sorgulama yapmanız yeterli. Karşınıza gelen ekranda size uygun tarihte şehre seyahat edebileceğiniz farklı firmaların tüm seferlerini görebilirsiniz. Seçiminizi yaparak bilet alımınızı tamamlayabilirsiniz. Sivas otobüs bileti ve Sivas uçak bileti alımlarınız için sitemizi kullanabilirsiniz.

Sivas’ta Gezilecek Yerler

Selçuklu döneminden kalma yapıların ilgi çektiği kentte bu döneme ait görebileceğiniz en önemli eserler; Gökmedrese, Çifte Minareli Medrese, Buruciye Medresesi ve Ulu Camiidir. Şehre en uygun otobüs bileti ile seyahat ederek bu eserleri ve daha fazlasını yerinde görebilirsiniz. Şehirde ziyaret edebileceğiniz diğer yerlerin başlıcaları şöyle sıralanmaktadır. Kurtuluş Savaşı için önemli bir durak olan Sivas; savaşın başlarında düzenlenen kongre ile bilinmektedir. Günümüzde kongrenin gerçekleştiği bina müze olarak hizmet vermektedir. Müzeyi ziyaretinizde savaş ve milli mücadele dönemi ile ilgili kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca müzede dönemde kullanılan giysi ve eşyaların yanı sıra silahlar da sergilenmektedir.

 

Mobil uygulamamız üzerinden de tüm bilet satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirmeniz yeterli.

Sivas Otobüs Bileti
Sivas - 5 Günlük Hava Tahmini
11 Ara Salı
kar yağışlı
4 °C
kar yağışlı
12 Ara Çarşamba
kar yağışlı
1,9 °C
kar yağışlı
13 Ara Perşembe
hafif kar yağışlı
-2,4 °C
hafif kar yağışlı
14 Ara Cuma
kar yağışlı
3,3 °C
kar yağışlı
15 Ara Cumartesi
açık
3,6 °C
açık