Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al

Diyarbakır Sivas Otobüs Bileti

Diyarbakır Sivas Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 60,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 480 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 16dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Diyarbakır Sivas arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Can Diyarbakır Turizm firmasıdır.

Diyarbakır Sivas otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Diyarbakır Sivas güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Diyarbakır Sivas seyahatinize başlamadan önce, Diyarbakır ve Sivas hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Diyarbakır ve Sivas şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Diyarbakır Sivas Otobüs Biletleri

Diyarbakır Sivas otobüs bileti mi aradınız? Diyarbakır Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Diyarbakır, Türkiye’nin illerinden biridir. Bununla birlikte şehir ülkenin en kalabalık illeri sıralamasında on ikinci sıradadır. Diyarbakır, şehrinin tarihi neredeyse dokuz bin yıllık bir geçmişe dayanır. Bu uzun dönem boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bünyesinde barındırdığı tüm bu medeniyetlerin miraslarından dolayı, şehir kültürel ve tarihi açıdan oldukça zengindir. Diyarbakır üzerinde yaşamış uygarlıklar arasında, “Hititler, Urartular, İskitler, Medler, Persler, Makedonyalılar, Selovkslar, Pertler” sayılabilir. Şehir, coğrafi olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunmaktadır. Diyarbakır ili üzerinde karasal iklimin kendine has bir türü etkilidir. Bu iklim yapısında yazları en az Akdeniz iklimi kadar kurak geçer, bunun yanı sıra kışları Akdeniz iklimine göre soğuktur, fakat Doğu Anadolu bölgesi kadar soğuk kışlar yaşanmamaktadır.
Sivas, Türkiye’nin illerinden biridir. Bu il doğu ile İç Anadolu bölgesi arasında sınır görevi görmektedir. Aynı zamdan bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş şehirdir. Bu bağlı oranla şehir yapılanması çevresine oranla daha fazla gelişmiştir. Sivas, çevresinden göç alan illerden biridir. Sivas’ta karasal iklimin bir çeşidi görülür. Genel olarak ilde, kışları soğuk, ayaz ve kar yağışlı olarak geçer. Bunu yanı sıra yazları sıcak ve kuraktır.
Diyarbakır üzerinden Sivas gitmek için paranızdan ve zamanınızdan tasarruf ederek yolculuk etmek için www.neredennereye.com üzerinden Metro Turizm, Cizre Nuh, Amasya Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini satın alabilirsiniz.
Diyarbakır Sivas otobüs bileti mi aradınız? Diyarbakır Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Diyarbakır Sivas otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Can Diyarbakır Turizm 70 TL
Mardin Seyahat 70 TL
Mis Amasya 70 TL
Özlem Cizre Nuh 70 TL
Tokat Seyahat 70 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Diyarbakır Hakkında
Nüfus:
1,607,437
Yüzölçümü:
15.204,00 km²
Plaka:
21
Telefon kodu:
(412)
Otogar:
Diyarbakır Otogarı
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.