Adana Sivas Otobüs Bileti

Adana Sivas Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 499 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 50dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Adana Sivas arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Öz Sivas Seyahat firmasıdır.

Adana Sivas bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Adana Sivas bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Adana Sivas otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Adana Sivas Otobüs Biletleri

 Adana Sivas otobüs bileti mi aradınız? Adana Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 
Sivas İç Anadolu yer ve tarih bakımda bakımından  birçok olaylara ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Sivas gerek Roma, Selçuklu, Osmanlı ve Türkiye medeniyetinin yaşadığı kültürlerin kesişmiş olduğu bir yerdir. Adana Sivas otobüs bileti  temin etmeniz sonucunda Sivas'a ulaşabilir ve Sivas'taki tarihi kültürel doğal yerleri gezebilirsiniz.
Adana ve çevresinden Sivas'a yolculuk ediyorsanız ya da Sivas üzerinde başka yere yolculuk etmeyi düşünüyorsanız Sivas'ta gezi rehberiniz de bulunması gereken bazı yerler şekildedir:
Sivas Kalesi, tarihi Sivas hükümet konağı, Ahi Emir Ahmet Kümbeti, Ahi Mesut mezarını gezebilirsiniz. Adana Sivas otobüs bileti temin etmesi sonucunda Sivas'ta  görebileceğiniz  tarihi yerler; Ziya bey yazma eserlerin oluşturduğu kütüphaneye, Buruciye Medresesine, Şifaiye Medresesi  ve Sivas Çifte Minare Medresesi’nde muhakkak gitmemiz gerekir.
Milli mücadele döneminde çok önemli olayları ev sahipliği yapmış  olay Sivas  gittiğiniz takdirde Sivas 4 Eylül kongre binası ne muhakkak görmenizi tavsiye ederiz.
Adana Sivas otobüs bileti alarak Sivas'a  seyahat edebilir ve Sivas'taki doğal güzellikleri de gezebilirsiniz Sivas'ta gezmenizi tavsiye edebileceğiniz doğal güzelliklerden birkaç tanesi şu şekildedir. Koyun kaya mesire yeri, Eğri çimen Yaylası, Başalan Yaylası, Alaca bel Yaylası, Pütürge Gölü, Hafik gülünü ziyaret ederek Sivas'ın doğal güzelliklerini görebilirsiniz.
Seyahatinize konfora düşkünseniz ve seyahat esnasında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmak istemiyorsanız sitemizi ziyaret edebilir birbirinden farklı seyahat acentelerine ulaşabilirsiniz. Sitemizin sizlere sunmuş olduğu seyahat acenteleri sizlerin en rahat bir şekilde Sivas'a yolculuk etmenizi amaçlamaktadır. Adana ve çevresinden Sivas arası seferler olan bazı otobüs firmaları şu şekildedir:  Yeni Adana Seyahat, Sivas Seyahat, Turgay Seyahat, ve Aksu Seyahat Adana Sivas arasında seferler düzenleyen otobüs firmalarıdır.
 
Adana Sivas otobüs bileti mi aradınız? Adana Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Sivas otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Iğdırlı Turizm 70 TL
Turay Turizm 70 TL
Tokat Seyahat 70 TL
Esadaş 70 TL
Metro Turizm 72 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.