Yolcu Sayısı
1

Adana Sivas Otobüs Bileti

Adana Sivas Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Ağrı Vip Turizm
495 TLBilet Al
Kars Kalesi Turizm
500 TLBilet Al
Öz Sivas Seyahat
500 TLBilet Al
As Adana Seyahat
648 TLBilet Al
Vip Kahramanmaraş Turizm
650 TLBilet Al
Esadaş Turizm
650 TLBilet Al
Selçuk Canlar Turizm
650 TLBilet Al
Topçam Turizm
650 TLBilet Al
Turay Seyahat
650 TLBilet Al
Ak Aksu Turizm
650 TLBilet Al
Metro Turizm
800 TLBilet Al

Adana Sivas Arası

 • En Ucuz Sefer495,00 ₺
 • Adana → Sivas Arası Kaç Km499 km
 • Adana → Sivas Arası Kaç Saat6sa 0dk
 • Günlük Sefer Sayısı1
 • En Çok Sefer Yapan FirmaÖz Sivas Seyahat
 • Sefer Yapan Firma Sayısı11

Adana Sivas Online Otobüs Bileti
Adana Sivas otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Adana Sivas güzergahı için arama yapın, Adana - Sivas arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Adana ve Sivas Şehirlerinde Ulaşım
Adana ve Sivas şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Adana Sivas seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Sivas hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Adana → Sivas Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adana - Sivas arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Adana - Sivas otobüs bileti fiyatı en ucuz 495,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Ağrı Vip Turizm tarafından satılmaktadır.

Adana - Sivas arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Adana - Sivas arasında günlük ortalama 11 firma 1 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Ağrı Vip Turizm, Kars Kalesi Turizm, Öz Sivas Seyahat, As Adana Seyahat, Vip Kahramanmaraş Turizm, Esadaş Turizm, Selçuk Canlar Turizm, Topçam Turizm, Turay Seyahat, Ak Aksu Turizm, Metro Turizm.

Adana - Sivas arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Adana - Sivas arası otobüs yolculuğu ortalama 6sa 0dk sürmektedir.

Adana - Sivas arası uzaklık kaç km?
Adana - Sivas arası karayolu ile 499 km'dir.

Adana Sivas Otobüs Biletleri

Adana - Sivas Otobüs Bileti
Adana, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve bulunduğu bölgenin en gelişmiş illerinden biri kabul edilen şehridir. Nüfus yoğunluğu bakımından da ülkenin ilk sıralarında bulunan Adana şehrine Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Adana otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Adana Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ve civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana, Türkiye’de Anadolu’nun pek çok noktasında olduğu gibi kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Bunun başlıca nedeni konumunun eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında yer almasından kaynaklanmaktadır. Seyhan Nehri’nin verimli toprakları üzerinde yer alması şehrin hem günümüzde hem de binlerce yıl öncesine dayanan geçmişinde cazip bir yerleşim merkezi olmasını sağlamış. Adana, yalnızca Türkiye’nin değil aynı zamanda da dünyanın en eski yerleşim noktalarından biri olarak kabul ediliyor. Adana, coğrafi konumunun bir sonucu olarak kurak Akdeniz iklimi özellikleri gösteriyor. Şehirde özellikle yılın belirli dönemlerinde sıcaklıkların bir hayli artış gösterdiğini söylemek mümkün. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Akçatekir Yaylası, Gön Hanı, Irmak Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Adana - Sivas otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Sivas’ta yolculuğunuz Sivas Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sivas, Anadolu içerisinde zengin tarihi ile ön plana çıkan illerin başında gelir. Türkiye’de UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer almayı başarmış eserlerin bir kısmı Sivas’ta bulunur. Şehirde yer alan tarihi birikimlerin bu denli geniş olmasının nedeni Sivas’ın eski Anadolu uygarlıklarının ticaret yolları üzerinde kurulmuş olan bir şehir olmasından kaynaklanmaktadır. Sivas üzerinde hakimiyet kurmuş medeniyetler arasında, günümüzde özellikle Selçuklu döneminden mimari eserler Sivas’ta yer almaktadır. Türkiye’ nin herhangi bir noktasından Adana - Sivas otobüs bileti satın alarak Sivas Otogarına giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Şifaiye Medresesi, Sivas Çifte Minareli Medrese, Hafik Gölü, Eğriçimen Yaylası, Kızılırmak, Koyunkaya Mesire Yeri, Sivas Kale Cami” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Adana - Sivas otobüs bileti fiyatları, “75 - 95 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen firmalar arasında, “Süha Turizm, Öz Sivas Seyahat, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Iğdırlı Turizm, Esadaş Seyahat, Turay Seyahat, Öz Sivas Seyahat, Has Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Adana - Sivas otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Adana → Sivas En Uygun Otobüs Biletleri

Adana Sivas otobüs bileti mi aradınız? Adana Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Sivas otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Ağrı Vip Turizm495 TL
Kars Kalesi Turizm500 TL
Öz Sivas Seyahat500 TL
As Adana Seyahat648 TL
Vip Kahramanmaraş Turizm650 TL

Adana Hakkında

 • Nüfus2.149.260
 • Yüzölçümü14.046 km2
 • Plaka01
 • Telefon kodu(322)
 • OtogarAdana Otogarı

Sivas Hakkında

 • Nüfus439.564
 • Yüzölçümü28.567 km2
 • Plaka58
 • Telefon kodu(346)
 • OtogarSivas Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Adana → Sivas


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr