Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
72 TL
Bilet Al
75 TL
Bilet Al
85 TL
Bilet Al

Adana Sivas Otobüs Bileti

Adana Sivas Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 499 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 50dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Adana Sivas arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Öz Sivas Seyahat firmasıdır.

Adana Sivas otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Sivas güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Sivas seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Sivas hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Sivas şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Sivas Otobüs Biletleri

Adana - Sivas Otobüs Bileti
Adana, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve bulunduğu bölgenin en gelişmiş illerinden biri kabul edilen şehridir. Nüfus yoğunluğu bakımından da ülkenin ilk sıralarında bulunan Adana şehrine Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Adana otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Adana Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ve civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana, Türkiye’de Anadolu’nun pek çok noktasında olduğu gibi kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Bunun başlıca nedeni konumunun eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında yer almasından kaynaklanmaktadır. Seyhan Nehri’nin verimli toprakları üzerinde yer alması şehrin hem günümüzde hem de binlerce yıl öncesine dayanan geçmişinde cazip bir yerleşim merkezi olmasını sağlamış. Adana, yalnızca Türkiye’nin değil aynı zamanda da dünyanın en eski yerleşim noktalarından biri olarak kabul ediliyor. Adana, coğrafi konumunun bir sonucu olarak kurak Akdeniz iklimi özellikleri gösteriyor. Şehirde özellikle yılın belirli dönemlerinde sıcaklıkların bir hayli artış gösterdiğini söylemek mümkün. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Akçatekir Yaylası, Gön Hanı, Irmak Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Adana - Sivas otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Sivas’ta yolculuğunuz Sivas Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sivas, Anadolu içerisinde zengin tarihi ile ön plana çıkan illerin başında gelir. Türkiye’de UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer almayı başarmış eserlerin bir kısmı Sivas’ta bulunur. Şehirde yer alan tarihi birikimlerin bu denli geniş olmasının nedeni Sivas’ın eski Anadolu uygarlıklarının ticaret yolları üzerinde kurulmuş olan bir şehir olmasından kaynaklanmaktadır. Sivas üzerinde hakimiyet kurmuş medeniyetler arasında, günümüzde özellikle Selçuklu döneminden mimari eserler Sivas’ta yer almaktadır. Türkiye’ nin herhangi bir noktasından Adana - Sivas otobüs bileti satın alarak Sivas Otogarına giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Şifaiye Medresesi, Sivas Çifte Minareli Medrese, Hafik Gölü, Eğriçimen Yaylası, Kızılırmak, Koyunkaya Mesire Yeri, Sivas Kale Cami” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Adana - Sivas otobüs bileti fiyatları, “75 - 95 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen firmalar arasında, “Süha Turizm, Öz Sivas Seyahat, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Iğdırlı Turizm, Esadaş Seyahat, Turay Seyahat, Öz Sivas Seyahat, Has Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Adana - Sivas otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Adana Sivas otobüs bileti mi aradınız? Adana Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Sivas otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Iğdırlı Turizm 70 TL
Turay Turizm 70 TL
Tokat Seyahat 70 TL
Esadaş 70 TL
Metro Turizm 72 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.