Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
75 TL
Bilet Al
75 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
85 TL
Bilet Al

Sivas Adana Otobüs Bileti

Sivas Adana Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 499 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Sivas Adana arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Öz Sivas Seyahat firmasıdır.

Sivas Adana otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Sivas Adana güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Sivas Adana seyahatinize başlamadan önce, Sivas ve Adana hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Sivas ve Adana şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Sivas Adana Otobüs Biletleri

Sivas - Adana Otobüs Bileti
Adana - Sivas otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Sivas’ta yolculuğunuz Sivas Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minübüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sivas, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan zengin tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehridir. Şehir, araştırmacılara göre iç Anadolu Bölgesi’nin en eski şehirlerinden biri olarak kabul edilir. Aynı zamanda, “Tokat, Ordu, Erzincan,Giresun, Yozgat, Kayseri, Malatya, Kahramanmaraş ” gibi iller ile komşuluk içerisinde bulunduğundan bağlı olduğu bölgenin en önemli geçiş noktalarından biri konumunda yer almaktadır. Türkiye’ nin herhangi bir noktasından Adana- Sivas otobüs bileti satın alarak Sivas Otogarına giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Şifaiye Medresesi, Sivas Çifte Minareli Medrese, Hafik Gölü, Eğriçimen Yaylası, Kızılırmak, Koyunkaya Mesire Yeri, Sivas Kale Cami” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Adana, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan aynı zamanda ülkenin nüfus bakımından altıncı sırasında yer alan şehridir. Ülkenin hemen hemen her noktasından Adana otobüs bileti satın alarak karayolu aracılığı ile şehre kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz, Adana Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Seyhan Nehri’nin verimli toprakları çevresinde kurulmuş olan Adana ili on binlerce yıl öncesine dayanan tarihi geçmişi boyunca daima ilgi çekici yerleşim merkezlerinden biri olmuştur. Yalnızca Türkiye sınırları içerisinde değil aynı zamanda dünya genelinde de en eski yerleşim merkezlerinden biri olarak kabul edilir. Eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktalarından birinde bulunması şehrin bu denli zengin bir tarihe sahip olmasında öncelikli etmendir. Binlerce yıllık süreç boyunca şehirde ortaya çıkmış olan kozmopolit demografik yapı aynı zamanda ülke içerisinde ünlü olan mutfak kültürünün ortaya çıkmasını sağlamıştır. Türkiye’de maden zengini dördüncü bölge olarak kabul edilen Adana’da “krom, demir, mangenez, kurşun, çinko” gibi madenler çıkarılmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Akçatekir Yaylası, Gön Hanı, Irmak Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Sivas- Adana otobüs bileti fiyatları, “65 - 80 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde “Esadaş, Turay Turizm, Tokat Seyahat, Öz Sivas Seyahat, Has Turizm” gibi otobüs firmalarının seferlerini görebilir en uygun Sivas- Adana otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sivas Adana otobüs bileti mi aradınız? Sivas Adana otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Sivas Adana otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Iğdırlı Turizm 70 TL
Turay Turizm 70 TL
Süha Turizm 70 TL
Esadaş 70 TL
Metro Turizm 70 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.