Sivas Adana Otobüs Bileti

Sivas Adana Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 499 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Sivas Adana arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Öz Sivas Seyahat firmasıdır.

Sivas Adana bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Sivas Adana bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Sivas Adana otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Sivas Adana Otobüs Biletleri

Sivas Adana otobüs bileti mi aradınız? Sivas Adana otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Sivas, Türkiye’nin 81 ilinden biri olup aynı zamanda en eski ve gelişmiş şehirlerinden biridir. Sivas, coğrafi bölge olarak İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Şehir, geçmişte kara üzerinden sağlanan ticaretin odak noktalarından birinde bulunmaktadır. Bu durum tarihte Anadolu’da hüküm süren medeniyetlerin Sivas üzerinde yerleşim kurmasına ve tarihsel yapılar bırakmasına neden olmuştur. Sivas, iklimsel olarak bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin ana iklimsel yapısı olan karasal iklimin özelliklerini taşımaktadır. Sert karasal iklimin yaşandığı şehirde, yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Şehrin yükseltisi fazladır. 
Adana, Türkiye’nin 81 ilinden biri olmak ile birlikte, barındırdığı nüfus yoğunluğu ve sanayi alanındaki gelişmişliği ile ülkenin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Adana’da aynı zamanda ülkenin en verimli topraklarından biri sayılan Çukurova’ya ev sahipliği yapmaktadır. Bu özelliği şehrin özellikle tekstil sektörünün hammaddesi olan pamuk üretiminde bir numara olmasını sağlamıştır. Bunun yanı sıra iklimine bağlı olarak tütün üretimi de yapılmaktadır. Ekonominin büyük bölümü gücünü tarım ve saniyeden alır. Adana’da iklimsel olarak yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir.
Sivas üzerinden zaman kaybetmeden Adana’ya gitmek için Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Ulusoy Turizm gibi bir çok firmanın otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden alabilirsiniz.
Sivas Adana otobüs bileti mi aradınız? Sivas Adana otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Sivas Adana otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Iğdırlı Turizm 70 TL
Turay Turizm 70 TL
Süha Turizm 70 TL
Esadaş 70 TL
Metro Turizm 70 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.