scorecardresearch
neredennereye.com, Yeni Sivas Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Yeni Sivas Turizm

Yeni Sivas Turizm
 

neredennereye.com,
Yeni Sivas Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Sivas Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Yeni Sivas Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Yeni Sivas Turizm

Atatürk cd. Kocapaşa mh. Belediye grj. No:246 Divriği/SİVAS/TÜRKİYE Sivas
0346 418 24 27 - 418 26 76

Yeni Sivas Turizm otobüs firması kurulduğu günden bu yana yüksek kalite hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı sektöründe yer alan bir firmadır. Firma, yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana  her geçen gün çevresine ve gelişime ayak uydurarak, sürekli olarak müşteri memnuniyetini arttırıp ulusal çapta öncü bir kuruluş olma hedefini taşımaktadır. Yerel bir işletme olarak kurulan şirket bugün, “Ankara, Çetinkaya, Divriği, Dudullu, İmranlı, İstanbul, İzmit, Kangal, Sakarya, Sivas, Sorgun, Ulaş, Yıldızeli” gibi varış noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Yerel bir kuruluş olarak büyümenin yükünü omuzlarında taşıyan firma zaman içerisinde bölgesel servis, ulaştırma, kongre ve panel gibi etkinliklere ulaşım sağlama gibi hizmetler de sunmaktadır.

Firma, kendisine misyon olarak, “Yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, zaman içerisinde göstereceğimiz gelişim süreci boyunca güler yüzlü hizmet anlayışını asla elden bırakmadan çevrenin, halkın ve müşterilerimizin kültür ve değerlerini üstte tutarak, onların kişilik ve özlük haklarını daima korumayı amaç edinmek. Her zaman çağın gerekliğini bilen ve bunun dolayında inşalara hizmet sağlayan personelimiz ile birlikte filomuzda yer alma sıfatını taşıyan bütün araçlarımızın teknik ve hizmet anlamında tam donanımlı hale gelmesini sağlamak ve bununla birlikte büyüme hızımızı hiç kaybetmeden olabildiğince kısa sürede ulusal standartlara ulaşan bir firma olmak” ilkesini benimsemiştir.

Yeni Sivas Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Yeni Sivas Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Yıldızeli - Ankara 36 TL
Kocaeli - Sivas 70 TL
Sivas - Bolu 68 TL
Sivas - Düzce 69 TL
Sivas - Gebze 74 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
46Puan
14%
14%
14%
0%
57%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Berbat " Misafir
Otogara neden girmez bi otobüs. Yolcuyu neden otobanda bırakır gece yarısı