neredennereye.com, Aras Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Aras Turizm Otobüs Bileti

Aras Turizm
Aras Turizm
 

neredennereye.com,
Aras Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aras Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Aras Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Aras Turizm

Büyük İstanbul Otogarı No:165 Bayrampaşa İstanbul
0212 658 26 76

Aras Turizm Otobüs Firması

Aras Turizm otobüs firması 1989 yılında yerel bir işletme olarak kurulduğu günden bu yana kendisi adına belirlemiş olduğu müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden vazgeçmeden çalışma yaşamına devam eden, gelişim gösteren yolcu taşımacılığı alanında faaliyette olan bir firmadır. Firma, yolcuları ile arasında oluşan karşılıklı güven ilişkisinin hizmet sektörü içerisinde daima güler yüzlü hizmet anlayışı ile birlikte ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak temel yatırım ve yaptırımları bu alana yönlendirmekte ve küçük ama sağlam adımlarla çalışma yaşamına devam etmektedir. Aras Turizm otobüs firması kendisine merkez olarak Iğdır’ı seçmiş ve en başta yerel bir işletme olarak kurulduğu günden itibaren ilk olarak kendi çevresinde yer alan bölgeler ve insanların ulaşım ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmaları ile dikkat çekmiştir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet anlayışının ne denli önemli bir ilke olduğunun bilincinde olan firma yıllar içinde yolcuları ile arasında oluşmuş olan güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına en başta kendi personolinin eğitim ve gelişim çalışmalarını üstlenmiştir.


Aras Seyahat Otobüs Biletleri


Hasan Aras tarafından kurulan Aras Turizm otobüs firması kendi faaliyet alanında çalışma sağlayan diğer kuruluşlar ile rekabet etmek ve yolcularına daima modern dünyasının konforunu sunabilmek adına araç filosunda yer alan otobüslerini yenilemeye devam etmektedir. Aras Turizm otobüs firmasının bugün tüm araç filosunda sahip olduğu otobüslerinin ortalama yaşı 7 yıldır. Kurulmuş olduğu günden bu yana sürekli gelişim göstermeye ve ulaşım ağını genişletmeye devam eden Aras Turizm bugün, “Sivas - Erzincan, Ankara - Akdağmadeni, Sivas-İzmir, Erzurum - Akşehir, Kayseri - Kars, Denizli - Sivas, Horasan - Konya, Pasinler - Uşak, Söke - Kars, Horasan - İzmir, Erzurum - Trabzon, Kayser - Erzincan, Kayseri - Denizli, Kars - Kayseri, Ankara - Erzurum, Konya - Kars, Ankara - Iğdır, Kars - Nazilli, İzmir - Iğdır” gibi ulaşım güzergahlarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Yolcularına hizmet ulaştırmayı ilke edinen Aras Turizm otobüs firması, “Aksaray, Aydın, Bodrum, Denizli, Erzincan, Erzurum, Iğdır, İzmir, Kars, Kayseri, Kars, Kayseri, Konya, Nazilli, Pasinler, Sarıkamış, Sivas, Söke” gibi ulaşım noktalarında yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına hizmet taşımaya devam etmektedir. Modern dünya içerisinde hizmet sektöründe bulunan Aras Turizm himzetini en kısa sürede en çok sayıda insana ulaşmayı hedeflemektedir. Artık en uygun Aras Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
96Puan
75%
25%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkürler" Misafir
çalışanlar çok saygılı teşekkürler
"" Misafir
temizlik açısından çok iyi ve hizmet anlamında memnun kaldım
"Tavsiye ederim" Misafir
4 4'lük firma verdikleri hizmetler çok iyi araçları çok temiz ve rahat kullanmanızı tavsiye ederim
"Memnuniyet" Misafir
Şa-ha-ne !