Yolcu Sayısı
1

Turay Seyahat Otobüs Bileti

Turay Seyahat

Firma Hakkında

 • AdresDeğirmendere Terminal Trabzon
 • Müşteri Servisi0 (462) 325 06 06 - 325 29 41 - 325 84 84
 • İnternet Sitesiwww.turayseyahat.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

50 %
Toplam Yorum Sayısı (50)
Turay Seyahat


Çok İyi
11 % (15)
İyi
23 % (30)
İdare Eder
14 % (19)
Kötü
8 % (11)
Çok Kötü
43 % (57)

"Bölgesinde oldukça iyi "

Yolculuk sırasında herhangi bir problem yaşamadım. Bölgesinde oldukça iyi bir firma olduğunu düşünüyorum.

"Berbat"

Trabzon otogarı aradım hiç ilgilenmedi zannedersin turay şirketinin sahibi müşterilere hiç önem verilmiyor

"Tek tercihim."

Uzun zamandır Turay Turizm'i kullanıyorum. Hizmetinden memnunum. Bundan sonrada tercih etmeye devam edicem. Tavsiye ederim.

"Degerlendirme"

Otobüsün koltuklari idare eder. Icerisi hep mazot kokuyor. Kaptan sabaha kadar kuruyemis yedi ve sesi cok rahatsiz vericiydi. Her 5 dakika cami indirip sigara iciyordu. Disarisi 11 derece gösterdigi halde ve bir yolcu sikayetci oldugu halde cami kapatmadi.

"İyi geçti"

İyi geçti sadece internet yoktur. الرحلة كانت جميلة ولكن فقط بدون انترنيت

Turay Seyahat Hakkında

“Seyahatte güvence”

Turay Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

1959 yılında Tarhan Aygün adıyla Trabzon – Erzincan güzergâhında hizmete girmiş olan Turay Seyahat, 1973 yılında Turay Seyahat olarak hem misyonunu hem de hedefini büyüterek Karadeniz’den Güneydoğu ve Akdeniz’e kadar hizmet ağını genişletmiş sektörün lider kuruluşlarından biri. Küreselleşmenin getirdiği yeni hizmet anlayışı, insanların yükselen ihtiyaçları, gelişen talep ve beklentiler, Turay Seyahat’i güvenin yanında konfora ve kaliteli sunuma yöneltti. Konuklarının tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, güvenli ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlayan Turay Seyahat, kendisini günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor. Şirketin filosu tamamen Mercedes marka otobüslerden oluşuyor. Her yeni çıkan model, hızlı bir şekilde firmanın filosuna katılarak, misafirlerin hizmetine ve konforuna sunuluyor. Turay Seyahat’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Turay Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Trabzon’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Trabzon’a Turay Seyahat otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Turay Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor. Turay Seyahat'ın hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Turay Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Turay Turizm, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Trabzon’un tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Turay Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Turay Turizm’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz otobüs bileti sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Turay Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden online otobüs bileti satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

Turay Turizm Hakkında

Turay Turizm 1959 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. İlk kurulduğunda Tarhan Aygün adıyla hizmete girmiş olan firma bu yıllarda sadece Trabzon ve Erzincan arasında karşılıklı seferler uygulamaktaydı. 1973 yılında bu Turizm Şirketi hem hizmet anlayışını hem de firma adını değiştirerek ulaşım sektörü içerisindeki yerini daha net bir şekilde almıştır. 1973 yılında, Tarhan Aygün adıyla kurulan firma b yılda Turay Turizm olarak değişmiştir. Bu değişiklikten sonra hem misyon ve vizyonunu hem de ilke ve hedeflerini değiştirerek ve büyüterek Karadeniz'den Güneydoğu ve Akdeniz'e ulaşım ağları oluşturmaya başlamıştır. Bu zamandan sonra kurumsal bir firma olma adına ilerleyen firma gün geçtikçe hem seferlerini hem de hizmetlerini büyütmüştür. Elli Altı yıllık tecrübesi ile ulaşım sektörünün lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Yolcularının tüm istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için tüm şartları ve olanakları sağlayan firma haline gelmiştir. Çağın gerektirdiği tüm değişmeleri kazandırmıştır. Son model araçlarla ulaşım hizmetindeki yerini almıştır. Müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi haline getirmiştir.

Turay Turizmin İlke Ve Hedefleri

 • Günümüzde sadece Karadeniz'den Güneydoğu ve Akdeniz'de hizmet ağını genişleten firma tüm Türkiye'de ulaşım ağlarına sahip olmak istemektedir.
 • Müşterilerin değişen istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kendini geliştirme ve yetiştirme konusunda her geçen gün daha da çalışmaktadır.
 • Toplumsal olaylara duyarlı olmak
 • Tüm çalışanların ve yolcuların haklarını koruyarak kaliteli bir hizmet sunmak
 • Bütün teknolojik yenilikleri takip ederek bu yenilikleri bünyesine katıp müşterilere sunmak
 • Yol güvenliği bakımından en güvenli firma olmak
 • Dürüstlüğü bir çalışma prensibi haline getirmek
 • Haksız kazancın karşısında olmak

Turay Turizmin Şubeleri

Trabzon, Akçaabat, Gümüşhane, Torul, köse, Kelkit, Erzincan, Sivas, Kayseri, Niğde, Tarsus, Adana, Mersin, Kahramanmaraş, Osmaniye, İskenderun, Dörtyol, Hatay, Kırıkhan, Malatya, Gaziantep, Şanlıurfa.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr