neredennereye.com, Turay Seyahat firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Turay Seyahat Otobüs Bileti

Turay Seyahat
Turay Seyahat
 

neredennereye.com,
Turay Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Turay Seyahat Şubeleri

 

neredennereye.com,
Turay Seyahat
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Turay Seyahat

Değirmendere Terminal Trabzon
0462 325 06 06 - 325 29 41 - 325 84 84

“Seyahatte güvence”


Turay Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


1959 yılında Tarhan Aygün adıyla Trabzon – Erzincan güzergâhında hizmete girmiş olan Turay Seyahat, 1973 yılında Turay Seyahat olarak hem misyonunu hem de hedefini büyüterek Karadeniz’den Güneydoğu ve Akdeniz’e kadar hizmet ağını genişletmiş sektörün lider kuruluşlarından biri. Küreselleşmenin getirdiği yeni hizmet anlayışı, insanların yükselen ihtiyaçları, gelişen talep ve beklentiler, Turay Seyahat’i güvenin yanında konfora ve kaliteli sunuma yöneltti. Konuklarının tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, güvenli ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlayan Turay Seyahat, kendisini günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor. Şirketin filosu tamamen Mercedes marka otobüslerden oluşuyor. Her yeni çıkan model, hızlı bir şekilde firmanın filosuna katılarak, misafirlerin hizmetine ve konforuna sunuluyor. Turay Seyahat’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Turay Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Trabzon’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Trabzon’a Turay Seyahat otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Turay Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor. Turay Seyahat'ın hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Turay Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Turay Turizm, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Trabzon’un tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Turay Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.


Turay Turizm’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz otobüs bileti sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Turay Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden online otobüs bileti satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.


Turay Turizm Hakkında


Turay Turizm 1959 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. İlk kurulduğunda Tarhan Aygün adıyla hizmete girmiş olan firma bu yıllarda sadece Trabzon ve Erzincan arasında karşılıklı seferler uygulamaktaydı. 1973 yılında bu Turizm Şirketi hem hizmet anlayışını hem de firma adını değiştirerek ulaşım sektörü içerisindeki yerini daha net bir şekilde almıştır. 1973 yılında, Tarhan Aygün adıyla kurulan firma b yılda Turay Turizm olarak değişmiştir. Bu değişiklikten sonra hem misyon ve vizyonunu hem de ilke ve hedeflerini değiştirerek ve büyüterek Karadeniz'den Güneydoğu ve Akdeniz'e ulaşım ağları oluşturmaya başlamıştır. Bu zamandan sonra kurumsal bir firma olma adına ilerleyen firma gün geçtikçe hem seferlerini hem de hizmetlerini büyütmüştür. Elli Altı yıllık tecrübesi ile ulaşım sektörünün lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Yolcularının tüm istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için tüm şartları ve olanakları sağlayan firma haline gelmiştir. Çağın gerektirdiği tüm değişmeleri kazandırmıştır. Son model araçlarla ulaşım hizmetindeki yerini almıştır. Müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi haline getirmiştir.


Turay Turizmin İlke Ve Hedefleri  • Günümüzde sadece Karadeniz'den Güneydoğu ve Akdeniz'de hizmet ağını genişleten firma tüm Türkiye'de ulaşım ağlarına sahip olmak istemektedir.

  • Müşterilerin değişen istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kendini geliştirme ve yetiştirme konusunda her geçen gün daha da çalışmaktadır.

  • Toplumsal olaylara duyarlı olmak

  • Tüm çalışanların ve yolcuların haklarını koruyarak kaliteli bir hizmet sunmak

  • Bütün teknolojik yenilikleri takip ederek bu yenilikleri bünyesine katıp müşterilere sunmak

  • Yol güvenliği bakımından en güvenli firma olmak

  • Dürüstlüğü bir çalışma prensibi haline getirmek

  • Haksız kazancın karşısında olmak


Turay Turizmin Şubeleri


Trabzon, Akçaabat, Gümüşhane, Torul, köse, Kelkit, Erzincan, Sivas, Kayseri, Niğde, Tarsus, Adana, Mersin, Kahramanmaraş, Osmaniye, İskenderun, Dörtyol, Hatay, Kırıkhan, Malatya, Gaziantep, Şanlıurfa.

Turay Seyahat otobüs bileti fiyatları, Turay Seyahat iletişim ve telefon numaraları, Turay Seyahat otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Gaziantep - Sivas 350 TL
İskenderun - Sivas 500 TL
Malatya - Gölbaşı (Adıyaman) 140 TL
Malatya - Kelkit 400 TL
Malatya - Pazarcık 180 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
50Puan
11%
23%
14%
8%
43%
Toplam Yorum Sayısı (51)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Bölgesinde oldukça iyi " Misafir
Yolculuk sırasında herhangi bir problem yaşamadım. Bölgesinde oldukça iyi bir firma olduğunu düşünüyorum.
"Berbat" Misafir
Trabzon otogarı aradım hiç ilgilenmedi zannedersin turay şirketinin sahibi müşterilere hiç önem verilmiyor
"Tek tercihim." Misafir
Uzun zamandır Turay Turizm'i kullanıyorum. Hizmetinden memnunum. Bundan sonrada tercih etmeye devam edicem. Tavsiye ederim.
"Degerlendirme" Misafir
Otobüsün koltuklari idare eder. Icerisi hep mazot kokuyor. Kaptan sabaha kadar kuruyemis yedi ve sesi cok rahatsiz vericiydi. Her 5 dakika cami indirip sigara iciyordu. Disarisi 11 derece gösterdigi halde ve bir yolcu sikayetci oldugu halde cami kapatmadi.
"İyi geçti" Misafir
İyi geçti sadece internet yoktur.
الرحلة كانت جميلة ولكن فقط بدون انترنيت
"Olumsuz" Misafir
Araç son derece kötü durumda yolculuk yaparken işkence çektiğim bir firmaydı görevli firma otobüsünün üzerindeydi hizmette.
"" Misafir
Otobüs çok küçüktü. Gereksiz yere 2 kez yarım saatlik mola verildi. Dolmuş gibi sürekli yoldan yolcu alınıp bırakıldı. Klimalar kapanmiyordu ve araç içi çok soğuktu. Tv priz vs yoktu.
"Turay Turizm " Misafir
Araç çok kötüydü 9 saat yol geldim. Küçük şehiriçi otobusu ile 9 saat lik yolu getirdiler tamanen rezalet. Koltukların arası çok dar bacaklarım hala agrıyor ikram diye birşey yok zaten otobuste
"" Misafir
Bu kadar berbat bir turizm olamaz internet den cam kenarına bilet alıyorum otobüs de koridor çıkıyor priz televizyon Internet hiçbir şey çalışmıyor kesinlikle tercih edilmez.
"Elektrik " Misafir
Sandalye Elektrik çalışmıyor. Sandalye ekranı çalışmıyor

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >