scorecardresearch
neredennereye.com, Turay Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Turay Turizm

Turay Turizm
 

neredennereye.com,
Turay Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Turay Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Turay Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Turay Turizm

Değirmendere Terminal Trabzon
0462 325 06 06 - 325 29 41 - 325 84 84

“Seyahatte güvence”

Turay Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

1959 yılında Tarhan Aygün adıyla TrabzonErzincan güzergâhında hizmete girmiş olan Turay Seyahat, 1973 yılında Turay Seyahat olarak hem misyonunu hem de hedefini büyüterek Karadeniz’den Güneydoğu ve Akdeniz’e kadar hizmet ağını genişletmiş sektörün lider kuruluşlarından biri. Küreselleşmenin getirdiği yeni hizmet anlayışı, insanların yükselen ihtiyaçları, gelişen talep ve beklentiler, Turay Seyahat’i güvenin yanında konfora ve kaliteli sunuma yöneltti. Konuklarının tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, güvenli ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlayan Turay Seyahat, kendisini günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor. Şirketin filosu tamamen Mercedes marka otobüslerden oluşuyor. Her yeni çıkan model, hızlı bir şekilde firmanın filosuna katılarak, misafirlerin hizmetine ve konforuna sunuluyor. Turay Seyahat’in otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Turay Turizm’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Trabzon’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Trabzon’a Turay Seyahat otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Turay Turizm, otogarlardan da hizmet veriyor. Turay Seyahat'ın hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Turay Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Turay Turizm, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Trabzon’un tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Turay Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Turay Turizm’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz otobüs bileti sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Turay Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden online otobüs bileti satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.


Turay Turizm Hakkında


Turay Turizm 1959 yılında kurulmuş olan bir otobüs firmasıdır. İlk kurulduğunda Tarhan Aygün adıyla hizmete girmiş olan firma bu yıllarda sadece Trabzon ve Erzincan arasında karşılıklı seferler uygulamaktaydı. 1973 yılında bu Turizm Şirketi hem hizmet anlayışını hem de firma adını değiştirerek ulaşım sektörü içerisindeki yerini daha net bir şekilde almıştır. 1973 yılında, Tarhan Aygün adıyla kurulan firma b yılda Turay Turizm olarak değişmiştir. Bu değişiklikten sonra hem misyon ve vizyonunu hem de ilke ve hedeflerini değiştirerek ve büyüterek Karadeniz'den Güneydoğu ve Akdeniz'e ulaşım ağları oluşturmaya başlamıştır. Bu zamandan sonra kurumsal bir firma olma adına ilerleyen firma gün geçtikçe hem seferlerini hem de hizmetlerini büyütmüştür. Elli Altı yıllık tecrübesi ile ulaşım sektörünün lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Yolcularının tüm istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için tüm şartları ve olanakları sağlayan firma haline gelmiştir. Çağın gerektirdiği tüm değişmeleri kazandırmıştır. Son model araçlarla ulaşım hizmetindeki yerini almıştır. Müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi haline getirmiştir.


Turay Turizmin İlke Ve Hedefleri


Günümüzde sadece Karadeniz'den Güneydoğu ve Akdeniz'de hizmet ağını genişleten firma tüm Türkiye'de ulaşım ağlarına sahip olmak istemektedir.


Müşterilerin değişen istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kendini geliştirme ve yetiştirme konusunda her geçen gün daha da çalışmaktadır.


Toplumsal olaylara duyarlı olmak


Tüm çalışanların ve yolcuların haklarını koruyarak kaliteli bir hizmet sunmak


Bütün teknolojik yenilikleri takip ederek bu yenilikleri bünyesine katıp müşterilere sunmak


Yol güvenliği bakımından en güvenli firma olmak


Dürüstlüğü bir çalışma prensibi haline getirmek


Haksız kazancın karşısında olmak


Turay Turizmin Seferleri


Trabzon- Erzincan                         Trabzon- Erzincan                          Trabzon- Elazığ 


Erzincan- Trabzon                         Trabzon- Sivas


Trabzon- Mersin                           Trabzon- Kayseri


Trabzon- Hatay                             Trabzon- Tarsus


Trabzon- Şanlıurfa                        Trabzon- Adana


Trabzon- Gaziantep                       Trabzon- Kahramanmaraş


Trabzon- Diyarbakır                      Trabzon- Osmaniye


Trabzon- Gümüşhane                    Trabzon- İskenderun


Erzincan- Gümüşhane                    Trabzon- Malatya     


Turay Turizmin Şubeleri


Trabzon, Akçaabat, Gümüşhane, Torul, köse, Kelkit, Erzincan, Sivas, Kayseri, Niğde, Tarsus, Adana, Mersin, Kahramanmaraş, Osmaniye, İskenderun, Dörtyol, Hatay, Kırıkhan, Malatya, Gaziantep, Şanlıurfa.

Turay Turizm otobüs bileti fiyatları, Turay Turizm iletişim ve telefon numaraları, Turay Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Gümüşhane - Kelkit 10 TL
Trabzon - Gümüşhane 15 TL
Trabzon - Kelkit 20 TL
Torul - Kelkit 15 TL
Gümüşhane - Erzincan 20 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
48Puan
11%
19%
15%
8%
47%
Toplam Yorum Sayısı (37)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Erzincandan bizi 30 dakika gec alan otobus gece boyunca mola verilmedigi halde sabah namazini nigde otogarinda kilmak istedigimde 5 dakika icin surat astilar.bravo turay bi işiniz de düzgün olsun herseyiniz ariza.
"Berbat" Misafir
Arac zamaninda kalkmadi yaklasik 1 saat gecikme ile kalkti. Bir sonraki yolculugumda bu firmayi tercih etmem.
"BERBAT" Misafir
Kesinlikle insaniyet dersi verilmeli şoför ve muavinlere. Araçlar sanki zorla çalışıyor. Benim geldiğim otobüste tvler çalışmıyordu. 12 saat yolu yolu izleyerek geçirdim ne yazık ki rezil rüsva oldum gelene kadar. Hiçkimseye tavsiye etmiyorum.
"Sikayet " Misafir
Kötü bi firma bence ben gaziantepten bilet aldım yolculuk gunu kahramanmarastan kalkacagini soylediniz yolda otobüs bozuldu ve soğuk sartlarda 2 saat boyunca mağdur olduk Normalde de otobüs soğuktu hiç memnun kalmadim keşke başka firma olsaydi sizi tercih etmezdim
"" Misafir
Araç zamanında kalkmadı ve bilet satılırken yolculuk 10 saat sürecek diye aldım 12 saat sürdü yolculuk süresini etkileyen trafik yoğunluğu değil otobüsün dolmuş olarak kullanılmasıydı. Muavin ne servis yaptı ne bi su dağıttı gitti yattı yol boyunca benden daha çok uyudu desem yalan olmaz
"Seyahat değil eziyet" Misafir
Yaklaşık 10 saat tahammül ettiğimiz firmanın araç ve elemanları kabalığın, özensizliğin ve kalitesizliğin anıtlaşmış sembolleridirler.
"" Misafir
Çok kötü yolculuk ne süresinde otobüs kalktı ne de süresinde otobüs vardı. İnternet film TV hizmeti koltuklarda yoktu ikram yapan arkadaşın yolculara davranış şekli aşırı ukala hareketler otobus konfordan yoksun gürültülü kısacası iyi yolculuktan bahsetmek hayal olurdu. Teşekkür ederim
"" Misafir
Gercekten berbatti bir yildiz dahi haketmedi ancak degerlendirme yapmak icin verdim. Tv ler berbat, internet hizmeti var gosteriyor ancak hizmet disi oldugu soyleniyor. Muavinin yolculara davranisi oldukca sert ve nezaket disinda davranislar sergiledi. Yolculuk esnasinda arac hizi keskin virajlarda bile oldukca hizliydi. Tekrar ayni firmayla mecbur olmadikca asla ama asla yolculuk yapmak istmem ve umarim mecburda kalmam.
"Basarılı" Misafir
Basarı ve kalitenizin devamını dilerim :)
"" Misafir
2.00 da gelmesi gereken otobüs 03. 15 te göksuna geldi. 1,5 saat otobüs bekledim