neredennereye.com, Bizim Iğdır Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Bizim Iğdır Turizm Otobüs Bileti

Bizim Iğdır Turizm
Bizim Iğdır turizm
 

neredennereye.com,
Bizim Iğdır Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Bizim Iğdır Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Bizim Iğdır Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Bizim Iğdır Turizm

Iğdır Merkez Iğdır
0476 227 25 25 - 227 88 92

Bizim Iğdır Otobüs Firması

Bizim Iğdır otobüs firması, 16.07.1991 yılında Iğdır merkezli olarak “Iğdır Hat” ismi ile kuruludğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Hizmet sektörü içerisinde yer alan bir firma olarak her şeyden önce, yolcuları ile arasında güvene bağlı olarak kurulmuş olan köprülerin zedelenmemesinin daima güle yüzlü hizmet anlayışına bağlı olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönlendirmektedir. Önce insan ilkesini benimseyen Bizim Iğdır otobüs firması, kullanıcı ve çevre haklarına saygılı, zamana uygun ve modern yapılanması ile dikkatleri üzerinde çekmiş, yolcu taşımacılığı sektörü içerisinde iddialı olduğunu göstermiştir.

İlkeleri doğrultusunda başarılı şekilde ilerlerken her geçen gün ulaşım ağını arttırmayı hedefleyen Bizim Iğdır otobüs firması günümüzde, “Akdağmadeni, Amasya, Ankara, Aşkale, Bolu, Çerkeş, Düzce, Erzincan, Erzurum, Gebze, Gemerek, Gerede, Horasan, Iğdır, Ilgaz, İstanbul, İzmit, Kağızman, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kurtköy, Merzifon, Niksar, Osmancık, Pasinler, Refahiye, Reşadiye, Sarıkamış, Sakarya, Selim, Sivas, Sorgun, Sultanbeyli, Subeyli, Şarkışla, Tercan, Tosya, Tuzluca, Yerköy, Yozgat, Zara” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima yolcularının yanında olmanın ne denli önemli bir ilke olduğunun farkında olan firma sefer düzenlediği noktalarda yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına daima yardımcı olmaktadır.

Bizim Iğdır otobüs firması, çalışma hayatına atıldığı günden bu yana sağlam adımlarla ilerleyip bugünün öncü firmalarından biri olarak karşımıza çıkmasını, başlangıçta belirlemiş olduğu hedef, misyon ve vizyonuna bağlamaktadır. Bizim Iğdır, öncelikli olarak yolcularının isteklerini dikkate alarak karayolu taşımacılığında öncü firmalardan biri olmak, memnuniyeti ön planda tutarak karşılık sevgi, saygı ve dürüstlük çerçevesinde iletişim kurmak, hizmetlerini değerli yolcu kitlesine en uygun biçimde sunmak ilkelerini kendisine misyon olarak benimsemiştir. Vizyon ve misyon açıklamalarından anlaşılabileceği üzere Bizim Iğdır otobüs firmasının ilkeleri daima olarak yolcularının istekleri paralelinde ilerlemekte ve bu konuda daima güzer yüzlü hizmet anlayışını benimsemektedir. Bu yaklaşım, çalışma yaşamında kısa zaman içerisinde oldukça verimli adımlar ile ilerlemesini sağlamaktadır. Türkiye’nin her yerinde yolcularına en kısa sürede ulaşmak isteyen Bizim Iğdır firması biletlerini online platformlara taşımıştır. Artık Türkiye’nin her yerinden en uygun Bizim Iğdır otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Bizim Iğdır Turizm otobüs bileti fiyatları, Bizim Iğdır Turizm iletişim ve telefon numaraları, Bizim Iğdır Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Erzurum - Iğdır 150 TL
Iğdır - Erzurum 180 TL
Iğdır - Erzincan 230 TL
Iğdır - Aşkale 220 TL
Iğdır - Horasan 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
80Puan
0%
100%
0%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
memnun kaldık