Yolcu Sayısı
1

Bizim Iğdır Turizm Otobüs Bileti

Bizim Iğdır Turizm

Firma Hakkında

  • AdresIğdır Merkez Iğdır
  • Müşteri Servisi0 (476) 227 25 25 - 227 88 92
  • İnternet Sitesibizimigdirturizm.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

80 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Bizim Iğdır Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
100 % (2)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

memnun kaldık

Bizim Iğdır Turizm Hakkında


Bizim Iğdır otobüs firması, 16.07.1991 yılında Iğdır merkezli olarak “Iğdır Hat” ismi ile kuruludğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren kuruluşlardan bir tanesidir. Hizmet sektörü içerisinde yer alan bir firma olarak her şeyden önce, yolcuları ile arasında güvene bağlı olarak kurulmuş olan köprülerin zedelenmemesinin daima güle yüzlü hizmet anlayışına bağlı olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönlendirmektedir. Önce insan ilkesini benimseyen Bizim Iğdır otobüs firması, kullanıcı ve çevre haklarına saygılı, zamana uygun ve modern yapılanması ile dikkatleri üzerinde çekmiş, yolcu taşımacılığı sektörü içerisinde iddialı olduğunu göstermiştir.
İlkeleri doğrultusunda başarılı şekilde ilerlerken her geçen gün ulaşım ağını arttırmayı hedefleyen Bizim Iğdır otobüs firması günümüzde, “Akdağmadeni, Amasya, Ankara, Aşkale, Bolu, Çerkeş, Düzce, Erzincan, Erzurum, Gebze, Gemerek, Gerede, Horasan, Iğdır, Ilgaz, İstanbul, İzmit, Kağızman, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kurtköy, Merzifon, Niksar, Osmancık, Pasinler, Refahiye, Reşadiye, Sarıkamış, Sakarya, Selim, Sivas, Sorgun, Sultanbeyli, Subeyli, Şarkışla, Tercan, Tosya, Tuzluca, Yerköy, Yozgat, Zara” gibi ulaşım noktalarına yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima yolcularının yanında olmanın ne denli önemli bir ilke olduğunun farkında olan firma sefer düzenlediği noktalarda yer alan fiziksel şubeleri ile yolcularına daima yardımcı olmaktadır.
Bizim Iğdır otobüs firması, çalışma hayatına atıldığı günden bu yana sağlam adımlarla ilerleyip bugünün öncü firmalarından biri olarak karşımıza çıkmasını, başlangıçta belirlemiş olduğu hedef, misyon ve vizyonuna bağlamaktadır. Bizim Iğdır, öncelikli olarak yolcularının isteklerini dikkate alarak karayolu taşımacılığında öncü firmalardan biri olmak, memnuniyeti ön planda tutarak karşılık sevgi, saygı ve dürüstlük çerçevesinde iletişim kurmak, hizmetlerini değerli yolcu kitlesine en uygun biçimde sunmak ilkelerini kendisine misyon olarak benimsemiştir. Vizyon ve misyon açıklamalarından anlaşılabileceği üzere Bizim Iğdır otobüs firmasının ilkeleri daima olarak yolcularının istekleri paralelinde ilerlemekte ve bu konuda daima güzer yüzlü hizmet anlayışını benimsemektedir. Bu yaklaşım, çalışma yaşamında kısa zaman içerisinde oldukça verimli adımlar ile ilerlemesini sağlamaktadır. Türkiye’nin her yerinde yolcularına en kısa sürede ulaşmak isteyen Bizim Iğdır firması biletlerini online platformlara taşımıştır. Artık Türkiye’nin her yerinden en uygun Bizim Iğdır otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr