Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al

Malatya Sivas Otobüs Bileti

Malatya Sivas Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 247 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 17dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Malatya Sivas arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Tokat Yıldızı firmasıdır.

Malatya Sivas otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Malatya Sivas güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Malatya Sivas seyahatinize başlamadan önce, Malatya ve Sivas hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Malatya ve Sivas şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Malatya Sivas Otobüs Biletleri

Malatya- Sivas Otobüs Bileti
Malaty, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve ülkenin 27. büyük ili olarak bilinen bir şehirdir. Bağlı bulunduğu coğrafi konumun bir neticesi olarak aynı bölgede yer alan illere önemli bir geçiş noktası oluşturan ilimiz karayolu ulaşımı açısından kilit rol oynamaktadır. Türkiye’nin pek çok noktasından Malatya otobüs bileti satın alarak yolculuğunuz yapabileceğiniz şehirde yolculuğunuz Malatya Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Malatya, bağlı bulunduğu coğrafi konum neticesinde Anadolu’nun pek çok şehri gibi tarihi boyunca birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Yapılan araştırmalar göstermektedir ki, Malatya’da yerleşik yaşamın ilk dönemleri Neolitik Çağ’a kadar uzanmaktadır. Bu durum Malatya’nın günümüzde çok sayıda tarihi ve kültürel değere ev sahipliği yapmasına olanak tanımaktadır. Malatya, ülke içerisinde ve ülke dışarısında kayısı meyvesi ile ünlü hale gelmiştir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Malatya otobüs bileti satın alarak Malatya Otogarına giriş yaptığınızda, “Günpınar Şelalesi, Arslantepe Höyüğü, Malatya Kalesi, Levent Vadisi, Karakaya Baraj Gölü, Battalgazi Ulu Cami, Başkonaklar Etnografya Müzesi, Malatya Atatürk Evi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz. Malatya üzerinden seyahat edebileceğiniz noktalardan biri de Sivas otobüs bileti alarak ulaşacağınız Sivas şehridir.
Malatya - Sivas otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Sivas’ta yolculuğunuz Sivas Otogarı üzerinde son bulur. Otogarı üzerinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sivas, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve doğal güzelliklerinin yanında zengin tarihi geçmişi ile de dikkat çeken şehirlerinden biridir. Bu ilimizde UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne adını yazdırmayı başarmış kültürel değerlerimiz bulunmaktadır. İçerisinde yer aldığı bölgenin gelişmiş illerinden biri olan Sivas bu nedenle çevresinden göç alır. Sivas Otogarı özellikle yılın belirli dönemlerinde oldukça yoğun zamanlar geçirmektedir. Malatya - Sivas otobüs bileti satın alarak Sivas Otogarına giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Şifaiye Medresesi, Sivas Çifte Minareli Medrese, Hafik Gölü, Eğriçimen Yaylası, Kızılırmak, Koyunkaya Mesire Yeri, Sivas Kale Cami” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Malatya - Sivas otobüs bileti fiyatları, “40 -50 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Malatya - Sivas güzergahı üzerinde sefer düzenleyen firmalar arasında, “Esadaş Turizm, Tokat Seyahat, Mis Amasya, Mardin Seyahat, Özlem Cizre Nuh, Tokat Yıldızı, Vangölü” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Malatya - Sivas otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Malatya Sivas otobüs bileti mi aradınız? Malatya Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Malatya Sivas otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Mardin Seyahat 40 TL
Tokat Yıldızı 40 TL
Elazığ Hazar Turizm 40 TL
Özlem Cizre Nuh 40 TL
Vangölü Turizm 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.