Malatya Adıyaman Otobüs Bileti

Malatya Adıyaman Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 185 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 41dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Malatya Adıyaman arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Malatya Adıyaman bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Malatya Adıyaman bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Malatya Adıyaman otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Malatya Adıyaman Otobüs Biletleri

 Malatya Adıyaman otobüs bileti mi aradınız? Malatya Adıyaman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Malatya Adıyaman arası otobüs yolculuğunuz toplamda 2 saat 10 dakika sürmektedir. İki il arasında ki toplam mesafe 126 kilometredir. Malatya ve Adıyaman kentleri ilçe kadar birbirlerine yakın mesafededir. Otobüs fiyatları da oldukça uygundur. İki kent arasında sürekli olarak bir ulaşım ağı vardır. İki kent arası hava şartları uygun olduğu sürece saat başı otobüs seferi bulunmaktadır. Eğer Malatya da ikamet ediyorsanız Adıyaman tarihini görebilmek açısından şanslısınız demektir. Aynı zaman da Adıyaman kentinde ikamet edenler için de Malatya kentinin meşhur kayısısından yemek fırsatı olması sebebi ile şanslıdır.
Malatya Adıyaman arası iki saat sürecek olan yolculuğunuz göz açıp kapayana kadar geçecektir. Yolculuğunuz esnasında uzun yol yolculuğunuzda ki gibi ikramlar verilmektedir. Tatlı ve tuzlu bisküvi, kek ve meşrubat verilmektedir. Diğer yolculuklar da olduğu gibi bu yolculuğunuz da da verilen sıcak ikramları mutlaka koltuğunuzun arka kısmında bulunan bardak koyma gözüne koymalı ve bardağınızı dökülebileceği ihtimalini düşünerek yarım dolu şekilde istemelisiniz.
Otobüs yolculuğunuz esnasında kısa süreli olduğu için mümkün olduğunca mola istenmemelidir. İhtiyaçlarınızı yolculuğa başlamadan önce garajdan giderebilirsiniz.2 saat sürecek yol için 15 dakika mola vermek sefer saatlerini azaltacaktır. Bu da ulaşım kolaylığının küçülmesine sebebiyet verecektir. Çok gerekmedikçe ya da sağlık problemi olmadığı müddetçe bu hususa dikkat edelim.
Malatya Adıyaman otobüs seferleri geç saate kadar vardır. Bundan dolayı iki il arasında günübirlik git gel yapabilirsiniz. İki kent için de mesafenin az olması ticari açıdan da şehirleri etkilemiştir. Malatya ve Adıyaman bir çok ticari faaliyette birlikte hareket etmektedir. İki kent arası ulaşım kolaylığı sayesinde kardeş şehir olmuşlardır. Malatya ve Adıyaman otobüs seyahatiniz için şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
  Adıyaman Hakkında
Nüfus:
373,183
Yüzölçümü:
7.606,16 km²
Plaka:
02
Telefon kodu:
(416)
Otogar:
Adıyaman Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.