Kayseri Malatya Otobüs Bileti

Kayseri Malatya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 45,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 340 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 45dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 18 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Malatya arası giden otobüs firmaları ortalama 171 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Medine Turizm firmasıdır.

Kayseri Malatya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kayseri Malatya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Kayseri Malatya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Kayseri Malatya Otobüs Biletleri

Kayseri Malatya otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Malatya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Kayseri, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olmakla beraber, aynı zamanda en gelişmiş illerinden biridir. İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan özellikle sanayi alanında gelişerek, çevresinden göç almıştır. Buna bağlı olarak ilin sahip olduğu nüfus yoğunluğu da artmıştır. Kayseri, tarihte bilinen en eski yerleşimlerin yerlerinden biridir ve buna bağlı olarak tarihi ve kültürel açıdan oldukça zengindir. Bu durumun oluşmasında şehrin tarihin en büyük ticaret yollarından biri olan İpek Yolu üzerine kurulmuş olmasının etkisi büyüktür. Asurlu tüccarlar tarafından yerleşim ve ticaret merkezi olarak kullanılmıştır. Kayseri’nin yükseltisi fazladır ve sert karasal iklimin özelliklerini taşır. Kışları sert ve soğuk, yazları sıcak ve kurak geçmektedir. İklimine bağlı olarak tarımsal anlamda çoğunluklu tahıl üretimi yapılır.

Malatya, Türkiye’nin 81 ilinden biridir. Şehir aynı zamanda ülkenin en kalabalık yirmi sekizinci şehri olma özelliği taşımaktadır. Bu şehir, coğrafi olarak Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat bölümünde bulunmaktadır. Malatya ülke içerisinde ve dışarısında kayısıları ile ünlüdür. Kayseri ülke sınırları içerisinde kayısı diyarı unvanına sahiptir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgeye bağlı olarak karasal iklim görülmektedir. Fakat, Malatya’nın karasal iklimi daha doğusunda bulunan şehirler kadar sert değildir. 

Kayseri’den Malatya’ya gitmek için en ucuz otobüs biletlerini www.neredennereye.com üzerinden bulabilirsiniz. Neredennereye.com Metro Turizm, Ulusoy, Nilüfer, Pamukkale gibi bir çok kaliteli otobüs firması ile çalışmaktadır.

Kayseri Malatya otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Malatya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Malatya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Siirt Petrol 50 TL
Star Batman 50 TL
Star Diyarbakır 50 TL
Metro Turizm 50 TL
Öz Elazığlılar 60 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.