Malatya Kayseri Otobüs Bileti

Malatya Kayseri Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 60,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 340 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 55dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 18 firma sefer düzenlemektedir. Malatya Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 199 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Medine Turizm firmasıdır.

Malatya Kayseri bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Malatya Kayseri bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Malatya Kayseri otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Malatya Kayseri Otobüs Biletleri

Malatya Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Malatya Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Malatya, Türkiye’nin 81 ilinden biri olup, Doğu Anadolu bölgesinin yukarı bölgesinde bulunmaktadır. Şehir Doğu Anadolu bölgesinin gözde şehirlerinden biridir. Malatya şehrinin tarihi geçmişi Hitit uygarlığı dönemine dayanmaktadır. Bulunan tarihi kaynaklara göre şehirde ilk yerleşimin gerçekleşmesi Hitit uygarlığı dönemine dayanmaktadır. Malatya’nın gerek ülke çapında gerekse dünya çapında ünlü olmasını sağlayan tarafı, şehirde üretilen kayısılardır. Malatya kayısı pazarı, ülkenin kayısı ihtiyacının yüzde seksenini karşılamaktadır. Malatya şehrinin isminin etimolojik kökenine dair belge gene Hitit uygarlığı dönemine rastlamaktadır. Malatya ismi, saptanan Hitit kalıntılarında “Maleidia” olarak geçmektedir. Bunun birlikte şehir, üzerinde kurulan yerleşim merkezlerinin etkisi ile geçmişten günümüze hatırı sayılır tarihi bir miras kazanmıştır.
Kayseri, İç Anadolu bölgesinin en gözde şehirlerinden biridir. Bölgenin en gelişmiş şehirlerinden biri Kayseri aynı zamanda ülkenin de en gelişmiş şehirlerinden biridir. Mobilya üretimi konusunda ülke çapında bir üne sahiptir. Yükseltisi fazla olan Kayseri şehrinde karasal iklim özelliklerine bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Bu nedenden dolayı tahıl üretiminde gelişmiştir.
Zaman kaybetmeden ve paranızdan tasarruf ederek siz de Kayseri’ye gidebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken www.neredennereye.com adresini ziyaret ederek Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Nilüfer Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini online işlemler sonucunda almak.
Malatya Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Malatya Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Malatya Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 60 TL
Siirt Petrol 60 TL
Malatya Kayısı Kent Turizm 60 TL
Medine Turizm 60 TL
malatya zafer turizm 60 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.