Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
45 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al

Adana Kayseri Otobüs Bileti

Adana Kayseri Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 333 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 49dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Adana Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Süha Turizm firmasıdır.

Adana Kayseri otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Kayseri güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Kayseri seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Kayseri hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Kayseri şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Kayseri Otobüs Biletleri

Adana - Kayseri Otobüs Bileti
Adana, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve 2018 yılı verilerine iki milyonun üzerinde olan nüfusu ile birlikte ülkenin en kalabalık altıncı şehridir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Adana Otogarı üzerinden son bulacaktır. Buradan hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Adana, “Mersin, Osmaniye, Hatay” illeri ile komşuluk içerisinde bulunduğundan söz konusu coğrafi bölgenin karayolu ulaşımı adına önemli geçit noktalarından bir tanesidir. Adana, sahip olduğu iklim özellikleri ve üzerine kurulmuş olduğu Çukurova’nın verimli toprakları nedeni ile ülke adına son derece önemli tarım alanlarından bir tanesidir. Özellikle pamuk üretimi açısından tüm dünyada tanınan bir yer olan Adana, pamuk üretimi için çevresinden işçi göçü alır ve nüfusunu belirli dönemlerde arttırır. Eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktalarından birine kurulmuş olan ilimiz, bu özelliği ile tarihin tozlu sayfalarına tanıklık eden bir nokta olarak bilinir. Bugün şehir sınırları içerisinde bir yandan Adana’nın modern yüzünü temsil eden yapılanmaları görürken diğer yandan şehrin on binlerce yıllık geçmişinden günümüze miras kalmış olan eserleri görebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Akçatekir Yaylası, Gön Hanı, Irmak Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Adana - Kayseri otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Kayseri’de yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferleri ile şehir merkezine ya da civar ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayseri, “Akkışla, Bünyan, Develi, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyalı, Özvatan, Felahiye, Yeşilhisar” ilçeleri Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve on dördüncü büyük ili olan şehridir. Bilindiği üzere Ankara ve Konya İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük illeridir. Kayseri bu listede üçüncü sırada yer almaktadır. “Mazaka” olarak bilinen eski ismi ile oldukça eski tarihlere uzanan geçmişe sahip olan şehir içerisinde rahatlıkla çok sayıda tarihi ve kültürel değerleri bir arada görebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahrun Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilebilecek noktalarını görebilirsiniz.
Adana - Kayseri otobüs bileti fiyatları, “50 - 60 TL” aralığında değişim göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Has Turizm, Süha Turizm, Öz Sivas Seyahat, Turay Seyahat, Esadaş, Sivas Hedef Turizm” gibi firmaların en uygun Adana - Kayseri otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Rota Hakkında Sık Sorulan Sorular

Adana - Kayseri Arası Otobüs ile Kaç Saat?

Adana - Kayseri arası otobüs yolculuğu yaklaşık 2 saat 49 dakika sürmektedir.

Adana - Kayseri Arası Kaç Km?

Adana - Kayseri arası karayolu ile 333 km'dir.

Adana - Kayseri Otobüs Bileti Fiyatı Ne kadar?

Adana - Kayseri arasında günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Adana - Kayseri otobüs bileti fiyatı en ucuz 40₺'dir.

Adana Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Adana Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Esadaş 45 TL
Iğdırlı Turizm 50 TL
Öz Sivas Seyahat 50 TL
Turay Turizm 50 TL
Tokat Seyahat 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.