Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
43 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
52 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al

Kayseri Adana Otobüs Bileti

Kayseri Adana Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 39,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 333 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 40dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Adana arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Süha Turizm firmasıdır.

Kayseri Adana bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kayseri Adana bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Kayseri Adana otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Kayseri Adana Otobüs Biletleri

 Kayseri Adana otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Adana otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Kayseri Adana arası yolculuğunuz 3 saat 23 dakika sürecektir. Bu süre molalar ile birlikte uzayabilir. İki il arasındaki mesafe 306 kilometredir. Kayseri Adana otobüs biletlerini istediğiniz saat aralığında sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz. Saatine tam olarak karar veremediyseniz ücretsiz bir rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonunuzun belli bir süre vardır. Satın alma işlemi için geciktiğiniz takdirde bilet başka bir yolcuya satışa açılmaktadır. Saatiniz belli ise en iyi fiyat garantisiyle güvenli bir şekilde ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kayseri Adana arası yolculuk yaparken dikkat etmeniz geren noktalar bulunmaktadır. Otobüs yolculuğu her zaman keyif verici ve yeni yerler görme şansını verir. Fakat yolculuk esnasında bir diğer yolcunun hakları ihlal edilmemelidir. Güvenli ve güzel bir yolculuk için otobüs içerisinde yüksek sesle konuşulmamalıdır. Bu otobüs şoförünün dikkatini dağıtacak ve kazaya sebebiyet verebilecek bir durumdur. Önemli bir mevzu var ise molalar da konuşmalısınız. Seyahatiniz sırasında yanınızda oturan kişiyi rahatsız etmemek için herkes kendi sınırlarında oturmalıdır. Yüksek sesle müzik dinlenmemelidir. Çocuk ya da bebek ile seyahat eden yolculara özverili bir şekilde yaklaşılmalıdır. İhtiyaç molaları iyi değerlendirilmeli büyük bir problem olmadığı sürece otobüs molalar dışında durdurulmamalıdır. Bu hem sizin zamanınızdan hem de diğer yolcuların zamanından çalmanıza sebep olacaktır. Rahat bir otobüs yolculuğu için kurallara uymalıyız. Eğer kurallara uymayan olursa bunu muavin aracılığı ile bildirmelisiniz. Yolculuk esnasında bir şikayetiniz var ise muavine söyleyebilir sorun çözülmüyor ise terminalde şikayet kutusuna yazabilirsiniz. Yolculuk başlamadan önce valizinizi muavine teslim ettiğiniz zaman üzerinde koltuk numaranız bulunan kağıdı almalı ve yolculuk sonlandığı zaman muavine teslim etmelisiniz. Bu sizin eşyalarınızı güvende tutmanız açısından önemlidir.
Kayseri Adana seyahati için şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Kayseri Adana otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Adana otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Adana otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Esadaş 40 TL
Tokat Seyahat 40 TL
Öz Sivas Seyahat 43 TL
Kanberoğlu 50 TL
Süha Turizm 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.