Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
43 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
52 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al

Kayseri Adana Otobüs Bileti

Kayseri Adana Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 39,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 333 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 40dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Adana arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Süha Turizm firmasıdır.

Kayseri Adana otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Kayseri Adana güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Kayseri Adana seyahatinize başlamadan önce, Kayseri ve Adana hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Kayseri ve Adana şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Kayseri Adana Otobüs Biletleri

Kayseri - Adana Otobüs Bileti
Kayseri, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve ülkenin en kalabalık on dördüncü şehridir. Ülkenin pek çok noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Kayseri Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. İç Anadolu Bölgesi’nin Ankara ve Konya’dan sonra üçüncü büyük ili konumunda bulunan Kayseri, “Akkışla, Bünyan, Develi, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyalı, Talas, Özvatan, Felahiye, Yeşilhisar” adında toplamda 16 ilçeye ev sahipliği yapmaktadır.
Orta Kızılırmak Bölümünde, Erciyes Dağı’nın eteklerine kurulmuş olan Kayseri ilimiz, kuzeybatıda Yozgat, kuzeydoğuda Sivas, doğuda Kahramanmaraş, güneyde Adana, güneybatıda Niğde illeri ile komşuluk içerisinde bulunduğundan Türkiye’nin önemli geçiş noktalarından bir tanesidir. Eski adı “Mazaka” olarak bilinen Kayseri geçmişinde aynı zamanda dönemin en önemli ticaret güzergahlarından biri olan İpek Yolu’na ev sahipliği yapmıştır. Kayseri ilimizde son yapılan arkeolojik çalışmalar şehrin tahmin edilenden çok daha öncesinde yerleşime açık bir alan olduğunu göstermiştir. On binlerce yıllık tarihi geçmişe sahip olan Kayseri içerisinde günümüzde geçmişinden kalan tarihi ve kültürel değerleri günümüzde modern bir şehir çizgisi içerisinde gözlemlemek mümkündür. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahrun Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilebilecek noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Adana otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Adana’da yolculuğunuz Adana Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda ülkenin en kalabalık altıncı ili olan şehridir. Son yapılan nüfus araştırmalarına göre Adana şehir nüfusunun oldukça büyük bir kısmını, “Seyhan, Yüreğir, Çukurova, Sarıçam” olmak üzere dört ana ilçesi içerisinde barındırmaktadır. Adana, “Mersin, Osmaniye, Hatay” gibi iller ile komşuluk içerisinde bulunduğundan bağlı bulunduğu bölgenin önemli karayolu geçiş güzergahlarından biridir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Akçatekir Yaylası, Gön Hanı, Irmak Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Adana otobüs bileti fiyatları, “45 -75 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Has Turizm, Süha Turizm, Öz Sivas Seyahat, Turay Seyahat, Sivas Hedef Turizm, Esadaş, Iğdırlı Turizm” gibi firmaların en uygun Kayseri - Adana otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Kayseri Adana otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Adana otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Adana otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Esadaş 40 TL
Tokat Seyahat 40 TL
Öz Sivas Seyahat 43 TL
Kanberoğlu 50 TL
Süha Turizm 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.