Yolcu Sayısı
1

Malatya Beydağı Turizm Otobüs Bileti

Malatya Beydağı Turizm

Firma Hakkında

  • AdresYeni Hamam Mah Atatürk Cad No : 19 / A Battalgazi Malatya
  • Müşteri Servisi444 05 44 / 0 (422) 238 47 67
  • İnternet Sitesiwww.beydagi.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

78 %
Toplam Yorum Sayısı (38)
Malatya Beydağı Turizm


Çok İyi
66 % (29)
İyi
5 % (2)
İdare Eder
5 % (2)
Kötü
5 % (2)
Çok Kötü
20 % (9)

"Teşekkürler"

Yazıhane personellerinizin biraz daha işi bilen kişiler olmasını dilerdim. Pek yardımcı olamıyorlar ama onun dışında yolculuğumda bir problem yaşamadım. Bu yüzden yazıhaneye girmeden neredennereye.com dan bilet alıyorum hep

"Teşekkürler"

Öğrencilik hayatım Beydağı'nı kullanmakla geçti, şehir dışı işlerim olduğu zaman hala tercih ederim.

"Bir kaç öneri"

Serviste biraz kısıtlılık vardı içeceklerin yanına kraker bisküvi eklenebilir, bazı koltukların bilgisayarı (ekranı) çalışmıyor hepsinin kontrolü yapılmalı ve bazı koltukların (tekli) prizleri tamir edilmeli

iyi bir yolculuktu teşekkürler

Otobüs 2+1 idi ve mercedes markaydı. Çok iyi bir yolculuk geçirdim. Çok rahattı

Malatya Beydağı Turizm Hakkında

Malatya Beydağı Turizm otobüs bileti arıyorsanız ihtiyacınız olan her şey burada. Otobüs sefer saatleri, firma ve otobüs biletleri ile ilgili tüm bilgilere Neredennereye.com’dan ulaşabilirsiniz. Yerinizden kıpırdamadan sadece 5 dakikanızı ayırarak otobüs bileti almanın rahatlığını sitemizde yaşayacaksınız.

Malatya Beydağı Turizm otobüs bileti

Müşteri memnuniyetinden yola çıkarak, hizmette mükemmeli arayan Malatya Beydağı Turizm kendini sürekli olarak daha iyiye ulaşmak için yeniliyor. 1972 yılında kurulan firmanın amacı yolcularının beklentilerini karşılamaktır. Travego ve Setra marka araçlarla seferlerini gerçekleştiren bu turizm şirketinden online otobüs biletini tereddüt etmeden alabilirsiniz. Firma İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Balıkesir başta olmak üzere farklı illerde de yolcu taşımacılığı yapıyor. Ayrıca sunmuş olduğu servis imkanı sayesinde de yolculara kolaylık sağlayarak hizmet veriyor.

Sitemizdeki otobüs bileti kampanyalarını takip ederek sektöre göre en ucuz otobüs biletine sahip olabilirsiniz. Hemen hemen her zaman indirimli otobüs bileti bulabileceğiniz sitemizin otobüs bileti sorgulama sistemi ile de aradığınız bileti kolaylıkla bulabilirsiniz. Otobüs sefer saatlerini listeleyerek size en uygun otobüs biletini tercih edebilirsiniz.

Malatya Beydağı Turizm otobüs biletlerini sitemizde en uygun şekilde bulabilirsiniz. Kararınızı henüz veremediyseniz daha önceden firmayla yolculuk yapmış olan kişilerin yorumlarını inceleyerek, değerlendirmede bulunabilirsiniz. Yolculuğunuzu yaptıktan sonra siz de firma hakkında değerlendirmeler yaparak firmayı oylayabilirsiniz. Firma hakkında en derin bilgilere sahip olabileceğiniz sitemizde keyifli bir yolculuk için işinizi şansa bırakmazsınız.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr