Yolcu Sayısı
1

Malatya Beydağı Turizm Eskişehir Otobüs Seferleri

Malatya Beydağı Turizm

Şubeler

Malatya Beydağı Turizm Eskişehir Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Eskişehir (Merkez)0222 237 1139 - 0222 217 2424HOŞNUDİYE MAH.KÖPRÜLÜ SOK NO.1/A ESKİŞEHİR
Eskişehir (Merkez)Kızılcıklı0222 221 7211

Şubeler Hakkında

Malatya Beydağı Turizm Eskişehir Şubeleri
Malatya Beydağı Turizm yaygın ulaşım ağı ile Eskişehir ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Eskişehir ilinde yer alan Malatya Beydağı Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Malatya Beydağı Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Malatya Beydağı Turizm Eskişehir Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Malatya Beydağı Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Malatya Beydağı Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Eskişehir Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Eskişehir Malatya Beydağı Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

60 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Malatya Beydağı Turizm


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
100 % (1)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"Üzmez ama mutluda etmez "

-Sık mola vermemeleri(Eskişehir-Kırşehir arası 2 mola verilmiş olup 2. mola Kırşehir terminaline 15 dakika kala 30 dakika olacak şekilde verilmiştir) -ikramlara atıştırmalık eklemeleri( sadece içecek sunuldu) -Servis yoksa bildirmeleri(gece 2 de şehir merkezine yürümek zorunda kaldım) -Yoldan kişi almamaları(Eskişehir terminalden bindiğimde yerimde(23 numara) yabancı uyruklu birisi oturuyor ve kişinin bilet numarası 22, 22 numarada yoldan alınmış ısrarla bilet istemiş ama sıkıntı olmayacağı söylenmiş kesinlikle oturacağı yerden kalkmak istemeyen bir hanımefendi oturuyor) -Daha eğitimli personel istihdam etmeleri veya personelllerini eğitimden geçirmeleri(şoför terminalde uzun kalmasına rağmen kimsenin tuvalete gitmesine izin vermemiş olup ters çıkmış, muavin acemiydi) Gibi konunalara dikkat etmeleri tavsiye olunur. Genel anlamda üzmez ama mutluda etmez 10 lira ucuz bilet ama servis yok, ikram zayıf ...


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr