Ankara Eskişehir Otobüs Bileti

Ankara Eskişehir Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 25,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 233 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 20 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Eskişehir arası giden otobüs firmaları ortalama 204 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Ankara Eskişehir bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Eskişehir bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Ankara Eskişehir otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Ankara Eskişehir Otobüs Biletleri

Ankara Eskişehir otobüs bileti mi aradınız? Ankara Eskişehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Eskişehir tarafına yolunuz düşerse ya da Eskişehir'e gitmek istiyorsanız Eskişehir'de birbirinden farklı gezip dolaşabileceğiniz ve güzel vakitler geçirebileceğiniz yerler mevcuttur. Ankara Eskişehir otobüs bileti temin ederek Eskişehir'e seyahat edebilir ve Eskişehir'in doğal güzellikleri, tarihi güzelliklerini, kültürel güzelliklerini gezebilirsiniz. Yolunuz Eskişehir'e düşerse bizi kılavuzunuz da olması gereken bazı yerler şekildedir:
Şehir merkezinden geçen porsuk çayı, Eskişehir'e canlılık katan porsuk çayı üzerindeki adacıklar şehrin doğasına renk katmaktadır. Eğer Eskişehir gitmeyi planlıyorsanız şehir merkezinde bulunan porsuk çayına ve üzerinde bulunan adalara ziyaret edebilirsiniz. Ankara Eskişehir otobüs bileti temin ederek Eskişehir'in  Odun pazarı ilçesine gidebilirsiniz. Eski tarihi evleri barındıran Odun pazarı ilçesi size Eskişehir'in tarihine kültürüne götürecektir. Saz ova Parkı da gidilebilecek doğal güzelliklerini olduğu başka bir yerdir.
Tarihe meraklı biriyseniz Kurşunlu Cami ve Medresesini de gezebilirsiniz. Eskişehir Lületaşı Müzesi'ne gezebilirsiniz yine Eti Arkeoloji Müzesi'nde gidebileceğiniz yerdir.
Eskişehir daha çok öğrenci ve memur şehri olarak bilinse de hem tarihi bakımından hem kültürel bakımından ve hem doğal şartlar bakımından oldukça güzel bir yerdir. Eğer Eskişehir’e seyahat etmeyi düşünüyorsanız sitemizi ziyaret etmeni sonucunda Ankara Eskişehir otobüs bileti temin edebilirsiniz. Sitemizde birbirinden farklı otobüs firmaları  bulunmaktadır. Otobüs firmalarının sizlere sunmuş olduğu kampanyalardan ve konfordan faydalanabilmek için  sizleri sitemize bekleriz. Ankara Eskişehir istikametinde seyahat etmekte olan bazı firmalar şu şekildedir: Niksar kale Turizm, İnan Turizm, Ses Turizm, Metro Turizm, Süha Turizm gibi birbirinden farklı seyahat acenteleri Ankara Eskişehir seferleri yapmaktadır.

Ankara Eskişehir otobüs bileti mi aradınız? Ankara Eskişehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Eskişehir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ak Turizm 25 TL
Kütahyalılar Turizm 30 TL
RH Turizm 30 TL
malatya zafer turizm 30 TL
malatya zafer turizm 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Eskişehir Hakkında
Nüfus:
799,724
Yüzölçümü:
13.902,03 km²
Plaka:
26
Telefon kodu:
(222)
Otogar:
Eskişehir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.