Yolcu Sayısı
1

Balıkesir Uludağ Vip Otobüs Bileti

Balıkesir Uludağ Vip

Firma Hakkında

  • AdresYeni Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 114 Merkez Balıkesir
  • Müşteri Servisi444 2222
  • İnternet Sitesibilet.vipuludag.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

90 %
Toplam Yorum Sayısı (2)
Balıkesir Uludağ Vip


Çok İyi
50 % (1)
İyi
50 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"muhteşem yolculuk"

yolculuğu oldukça güzel ve keyifli geçti ama mola verdiği yerlerin yemekleri güzel değilde o yüzden 4 yıldız verdim

"tavsiye ederim"

yolculuk oldukça rahat ve sorunsuz geçti herhangi bir aksaklık olmadı tavsiye ederim

Balıkesir Uludağ Vip Hakkında


Balıkesir Uludağ Vip otobüs firması kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalardan bir tanesidir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak hizmet verdiği yıllar boyunca yolcuları ile arasında gelişen güvene dayalı ilişkinin zedelenmemesi adına en önemli özelliklerden birinin daima güler yüzlü hizmet anlayışı olduğunun farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alan üzerine yoğunlaştırarak başta kendi bünyesinde yer alan personelinin gelişim süreci ve araç filosunda yer alan otobüslerinin modern dönemin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donanımlı olması üzerinde durmaktadır.
Balıkesir Uludağ Vip Otobüs Biletleri
Önce insan ilkesini kendisine hedef olarak belirleyen Balıkesir Uludağ Vip firması bugün kurulmuş olduğunu günden bu yana hizmet kalitesinden herhangi bir eksiklik yaşamadan çalışma yaşamına devam etmektedir. Balıkesir Uludağ Vip otobüs firması kendisine misyon olarak, “Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, çalışanlarının bu kuruluşun en temel değerlerinden biri olduğunun farkında olarak moral ve motivasyonlarını daima en üst seviyede tutmaya çalışmak, hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak çalışanlara, çevreye, evrensel değerlere karşı olan sorumluluklarını daima yerine getirmek” ilkelerini benimsemiştir.
Uludağ Vip Otobüs Bileti
Balıkesir Uludağ Vip otobüs firması, modern dönemde her geçen gün daha fazla yolcuya ulaşmanın bir yolcu taşımacılığı yapan firma için her daim geniş alanlarda farklı yolculara ulaşmak olduğunun bilincinde olan firma yavaş da olsa emin adımlarla ulaşım ağını geliştirmeye devam etmektedir. Balıkesir Uludağ Vip otobüs firması günümüzde, “Balıkesir - Bursa, Balıkesir - Çanakkale, Bursa - Çanakkale, Çanakkale - Balıkesir” arasında seferler düzenlemektedir. Uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın en temel özelliklerinden birinin araç filosunda yer alan araçların çağın gerekliliklerini yerine getirmek adına çalışmaların yapılmasının öneminin farkında olan firma bu kapsam gereklilikleri yerine getirmeye özen göstermektedir. Bugünün dünyası içerisinde Balıkesir Uludağ Vip otobüs firması hayalleri, amaçları ve hedefleri doğrultusundan her daim çalışması ve kendini geliştirmesi gerektiğinin farkında olarak iletişim dünyası olan modern dünyanın gerekliliklerini sağlamaya özen göstermektedir. Yolcularından gelen geri dönüşleri hangi alanda olursa olsun değerlendirmek niyetinde olan Balıkesir Uludağ Vip otobüs firması “0850 202 22 22” nolu telefon numarası üzerinden hizmet sunmaktadır. Modern dünyanın en önemli etkileşim araçlarından biri olan İnternetin gücünün farkında olan Balıkesir Uludağ Vip otobüs firması biletlerini internet üzerinden de satışa sunmuştur. Artık en uygun Balıkesir Uludağ Vip otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr