Yolcu Sayısı
1

Türkay Turizm Otobüs Bileti

Türkay Turizm

Firma Hakkında

  • AdresKorucuk Köyü, Yeni Belediye Otogarı D Blok No: 13 Sinop
  • Müşteri Servisi444 34 57 / 0 (368) 271 5706
  • İnternet Sitesiturkayturizm.com.tr

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

87 %
Toplam Yorum Sayısı (17)
Türkay Turizm


Çok İyi
79 % (15)
İyi
5 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
5 % (1)
Çok Kötü
11 % (2)

"tavsiye ederim"

uzun yıllardır kullanıyorum, teşekkürler hizmetleriniz için

"EFE TUR ÇOK MEMNUN KALDIM"

cam num 151 plaka 34 dg 5635 çalışanları turhan bey ve uğur bey gerçekten yağmur yağıyordu önceki gün başka bir firmadan bilet almıştım o otobüsü kaçırmıştım 10 saatlik bir yolculuk yapıcaktım ve her istediğim zaman otobüs yoktu ertesi günü bekledim biletimi efe turdan aldım... yağmur yağmaya başladı ... Ben yanlışlıkla başka servise binmişim hiç bilmediğim bir yer hayal kırıklığı ağlamak üzereydim çok teşekkür ederim sonra birşekilde ulaştım telefonda görüştüğüm yetkili ali bey o da çok ilgilendi efe tur gerçekten iyi tavsiye ederim... o yağmurda sırılsıklam olmuştum insanlık ölmemiş dedim... ve yolculuk esnasında da herkesle ciddi bir şekilde ilgililerdi geldiğim firmanın koltukları bile eziyetti 10 saatlik yolculuk için ama efe tur un aracını görünce de ayrıyeten sevindim içindeki insanlarda insanlık ölmemiş diyorum veeee inşalah hakettiği değeri veriyorlardır onlara diyorum... Saygılar...Teşekkür ederim...

"YOLDA BIRAKTI"

17.04.2014 günü İzmirden Sinopa hareket eden Sinop Türkay aracı KARABÜKTE alması gereken yolcuyu unuttu!!!!! tüm planım emeğim her şeyim mahvaldu bi işini iyi yapamayan kaptan yüzünden! bu gibi adamlara canınızı emanet etmeyin sakın o kadar düşüncesizler ki!!!5 defa aradım şuradayım bekliyorum nerde kaldınız dedim.her aradığmda tamam dediler.18.04.2013 saat sabaha karşı 05.13te araç önümden geçti ve beni almadı!.herzaman sizi kullanırdım ama bu sondu.hakkımı helal etmiyorum

"istanbul ayancık Ayancık istanbul arası seyahatlerim "

Bu firmayı çok seviyorum sence bu firmayı büyütsünler şu ana kadar hiç sorun yaşamadım hep böyle devam etsin. İş memleketime gelince güzel bir firma 4 kere seyahat ettim bundan 3 sene önceki istanbul istikametinde tv de sihirli annemi izletmişlerdi hiç düsünmediler böyle dizileri izlemiyeceklerine göre değiştirelim

"istanbul ayancık Ayancık istanbul arası seyahatlerim "

Bu firmayı çok seviyorum sence bu firmayı büyütsünler şu ana kadar hiç sorun yaşamadım hep böyle devam etsin. İş memleketime gelince güzel bir firma 4 kere seyahat ettim bundan 3 sene önceki istanbul istikametinde tv de sihirli annemi izletmişlerdi hiç düsünmediler böyle dizileri izlemiyeceklerine göre değiştirelim

Türkay Turizm Hakkında


Türkay Turizm, Sinop merkezli bir otobüs firması olarak kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam eden bir kuruluştur. Hizmet sektöründe yer alan firma bu sektörde her şeyden önce değerli yolcuları ile arasında güvene dayalı bir bağ kurması gerektiğinin bilincinde olarak yıllardır süren çalışma yaşamı boyunca bunu oluşturmayı hedeflemiştir. Hizmet sektöründe daima güler yüzlü hizmetin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönlendirmektedir. Türkay Turizm, sektöründe ilerlemek ve markasının değerini her zaman bir adım ileri taşımak için gerekli olan yapılanmanın modern dönemin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktan geçtiğinin bilincinde olarak araç filosunda yer alan otobüslerinin teknik donanımlarını çağın gerekliliği olan konfor standartlarında tutmaya özen göstermektedir.
Türkay Turizm, devam eden çalışma yaşamı boyunca kendisine vizyon olarak şu ilkeleri benimsemiştir:
Başarı için iddialı olma: Belirlemiş olduğu hizmet standartları doğrultusunda önce yolcunun haklarını savunarak sunmuş olduğu yolcu taşımacılığı hizmetinde iddialı olmak.
Açık ve anlaşılır olmak: Hizmet sunduğu insanlara ve kendi bünyesinde yer alan çalışanlara karşı dürüst ve anlaşılır olmak.
Hatırlanabilir olmak : Türkay turizmin başta kendi kurulduğu çevre olmak üzere yaptıkları ve yapacakları ile hatırlanabilir olması ve kendisini alanında öncü firmalar arasında konumlandırması.
Katılımcı olmak : Kuruluşu ile ilgili tüm birimleri kapsayacak şekilde çalışanlarının gelişimine ve şirketin büyümesine etki edecek etkinliklere sahip olmak.
Türkay Turizm otobüs firması başlangıçta yerel bir işletme olarak kurulduğundan bu yana belirlemiş olduğu ilkelere özen göstererek çalışma yaşamına devam etmiş ve kuruluşunu her zaman bir adım öteye taşımayı başarmıştır. Çalışma yaşamında ilerlemek için her geçen gün çok daha fazla yolcuya hizmet kalitesini taşımasının gerekliliğinin bilincinde olan firma bu kapsamda ulaşım ağını genişletmeye devam etmektedir. Türkay Turizm otobüs firması günümüzde, “Sinop - İstanbul” arasında yolcu taşımacılığı seferleri düzenlemeye devam etmektedir. Kendi alanında tanınan bir marka olmak için mevcut konumunun yeterli olmadığının farkında olan firma kendisini geliştirmek adına hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışma yaşamına devam etmektedir. Hizmet sektöründe yer alan bir kuruluş olarak daima güler yüzlü hizmet sunmanın öneminin farkında olan firma bu kapsam temel yatırım ve yaptırımlarını bu alanda düzenlemekte ve çalışanları ile açık, şeffaf bir iş yürütmektedir. Günümüz şartlarında çok daha fazla yolcuya ulaşmak için hizmetlerini online ortama taşıyan Türkay Turizm bu alanda da gelişim göstermeye adaydır. Artık en uygun Türkay Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr