Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
67 TL
Bilet Al
72 TL
Bilet Al

Karabük İstanbul Otobüs Bileti

Karabük İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 5,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 396 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 42dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Karabük İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Karabük İstanbul bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Karabük İstanbul bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Karabük İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Karabük İstanbul Otobüs Biletleri

Karabük İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Karabük İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Askeri Müze, Harbiye'de Orduevi'nin Spor ve Sergi Sarayı’na bakan kesiminde yer alır. Türk ordusunun çeşitli dönemlerini yansıtan son derece zengin silah, top, gereç, giysi ve kitap koleksiyonlarına sahiptir. Askeri Müze'nin çekirdeğini Aya İrini'de Cebehane adıyla oluşturulan ve fetih sırasında ele geçirilen silah vb. aletlerle Haliç'in ağzını kapatan zincirin de yer aldığı koleksiyon oluşturmaktadır. Cebehane, 18. yy'da Darü'l-Esliha adıyla modern müzecilik anlayışına uygun bir biçimde yeniden düzenlendi. Ancak 1826'da yeniçeri ocağının kaldırılmasıyla birlikte, yeniçerilere ait pek çok malzeme tahrip edildiğinden müze bir depoya dönüştü. 1908'de, Ahmet Muhtar Paşa, müzenin yeniden oluşturulması için harekete geçti, gerekli malzeme Aya İrini'de toplandı. Bu çalışmaların sonunda Ahmet Muhtar Paşa'nın yönettiği Müze-i Asker-i Hümayun zenginleşip gelişti. Bugün dünyanın sayılı koleksiyonları arasında yer alan top koleksiyonu bu dönemde oluşturuldu.

1950'de bugünkü yerine taşınan müze için ayrı bir müze binası yapıldı. Müzede; başta eski askeri giysiler, mızraklar, gürzler, kılıçlar, kalkanlar, sancaklar, zırhlar olmak üzere çeşitli silahlar ve aletler sergilenmektedir. Bir de kitaplık vardır. Haftanın belli günlerinde düzenlenen Mehter Takımı Gösterileri yoğun ilgi görmektedir.

Türkiye’nin ilk demir- çelik fabrikasının bulunduğu Karabük, sakin ve güzel bir doğa cenneti. Karabük’ten İstanbul’a keyifli bir otobüs yolculuğunun sonunda ulaşarak şehrin hareketliliğine kapılabilirsiniz. İstanbul’da şehrin doğal güzellikleri, alışveriş merkezleri, eğlence parkları, restoranları ve tüm aktiviteleriyle dolu dolu bir seyahat geçirebilirsiniz. Karabük’ten İstanbul’a hareket eden otobüs firmalarına bir göz atarak hangi otobüs firmasıyla seyahat edeceğinize NeredenNereye.com’la karar vermek çok kolay. Karabük- İstanbul arasında seferleri olan otobüs firmalarını NeredenNereye.com’dan öğrenebilir, firmaların size sunacakları fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Karabük’ün sadece ve dingin güzelliklerinden İstanbul’un hareketli kent dokusuna yapacağınız seyahatinizde iyi yolculuklar dileriz.
 

Karabük İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Karabük İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Karabük İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Safran Turizm 67 TL
Metro Turizm 72 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Karabük Hakkında
Nüfus:
172,756
Yüzölçümü:
4.108,80 km²
Plaka:
78
Telefon kodu:
(370)
Otogar:
Karabük Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.