Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
55 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
75 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al

İstanbul Karabük Otobüs Bileti

İstanbul Karabük Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 55,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 396 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 37dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Karabük arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İstanbul Karabük bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Karabük bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Karabük otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Karabük Otobüs Biletleri

İstanbul Karabük otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Karabük otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

İstanbul karabük otobüs biletleri, Karabük’de üniversite bulunması nedeni ile İstanbul’un da metropol bir şehir olması nedeni ile gidiş gelişlerin yoğun olduğu iki şehirdir. Özellikle tatil günlerinde yolcu yoğunluğu fazla olması nedeni ile bilet bulma zorluğu yaşanır. Bu şehirler de otobüs bileti almak için gerekli oln tarihlerden önceden rezervasyon yaparak veya firma yelpazesi en geniş olan sitelerden yararlanılarak ulaşım bileti bulabilirsiniz.
İstanbul, Türkiye'nin dört bir yanından göç alan şehir olduğu için bu şehrin diğer şehirlerle olan ulaşım ağı oldukça geniştir ve bu nedenle otobüs seferleri de şehirde yoğun olarak gerçekleştirilmektedir. Sizler otobüs bileti için otobüs firmaları kullanabileceğiniz gibi online olarak İstanbul Karabük otobüs biletleri de satın alabilirsiniz. Online olarak sitemizden bilet sorgularken sizlere en ideal ücrete sahip otobüs biletini sistemde bulabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte kolay bilet bulma imkanı ile sizlerde İstanbul Karabük otobüs biletleri satın alarak bu iki güzel şehri doyasıya gezebilir doğal ve tarihi güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz. Bu şehirler için hizmet veren firmalar; SAFRAN, METRO ve ULUSOY’dur. Üstelik otobüs firmaları vıp araçları ile sizlere keyifli yolculuk geçirme imkanı sağlıyor. İstanbul Karabük otobüs bileti satın alırken sizler yine VIP otobüsleri tercih ederek konforlu ve keyifli yolculuklar geçirebilirsiniz. İstanbul Karabük otobüs bileti satın alarak gerçek Seyahat gerçekleştirin bu muhteşem şehirleri küçük bir turla gezmeden yaşadığınız şehre dönmeyin. 

İstanbul Karabük otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Karabük otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Karabük otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ulusoy Turizm 55 TL
Kastamonu Güven Turizm 70 TL
Safran Turizm 70 TL
Aksakal Seyahat 75 TL
Metro Turizm 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Karabük Hakkında
Nüfus:
172,756
Yüzölçümü:
4.108,80 km²
Plaka:
78
Telefon kodu:
(370)
Otogar:
Karabük Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.