Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

İstanbul Adana Otobüs Bileti

İstanbul Adana Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 5,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 939 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 13sa 55dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Adana arası giden otobüs firmaları ortalama 23 sefer düzenlenmektedir.

İstanbul Adana otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. İstanbul Adana güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! İstanbul Adana seyahatinize başlamadan önce, İstanbul ve Adana hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

İstanbul ve Adana şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

İstanbul Adana Otobüs Biletleri

İstanbul Adana Otobüs Bileti
İstanbul, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan ve sanayi, ekonomi, nüfus yoğunluğu gibi birçok konuda ülkenin en gelişmiş kabul edilen şehridir. İstanbul, Asya ve Avrupa kıtalarını bir araya getiren bir şehir olarak bu özelliği ile dünyada tektir. Hem sınırları içerisinde barındırdığı doğal güzellikleri hem de binlerce yıl boyunca ev sahipliği yapmış olduğu kadim medeniyetlerden kalan onlarca tarihi mirası nedeni ile dünyanın en çekici şehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Türkiye’nin hemen her şehrinden İstanbul otobüs bileti satın alarak şehre karayolu aracılığı ile oldukça kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul otobüs bileti satın alarak gerçekleştirdiğiniz yolculuğunuz İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Esenler Otogarı ya da İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Harem Otogarı üzerinde son bulur. İstanbul’da yer alan otogarlardan birine ulaşım sağladıktan sonra burada yer alan otobüs firmalarının servis imkanlarından yararlanarak ya da minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehrin diğer noktalarına ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul, ülke nüfusunun büyük bir kısmının yaşadığı kozmopolit yapıda devasa bir metropol olarak kabul edilir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından İstanbul otobüs bileti alarak şehirde yer alan otogarlara giriş yaptıktan sonra, “Kız Kulesi, Galata Kulesi, İstiklal Caddesi, Kapalıçarşı, Sultanahmet Cami, Süleymaniye Cami, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya, Kapalı Çarşı, Gülhane Parkı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
İstanbul üzerinden İstanbul - Adana arası otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz önemli şehirlerden biri de Adana’dır. Yolculuğunuz Adana Otogarı üzerinde son erdiğinde buradan hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana, Türkiye’nin nüfus yoğunluğu bakımından beşinci büyük şehri olmak ile birlikte eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında yer aldığından dolayı on binlerce yıllık zengin tarihi geçmişe sahip olan bir şehirdir. Adana’nın bu özelliği günümüze pek çok tarihi ve kültürel mirası taşımasına, kozmopolit bir demografik yapıya sahip olmasının yanında dünyaca ünlü bir yemek kültürüne sahip olmasına neden olmuştur. İstanbul - Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Akçatekir Yaylası, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Belemedik Yaylası, Adana Taş Köprü” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
İstanbul - Adana otobüs bileti fiyatları, “90 - 110 TL” arasında değişiklik göstermektedir. İstanbul - Adana güzergahı arasında sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Şanlıurfa Astor Turizm, Has Turizm, Villa Seyahat, Seç Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat, Ben Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Öz Diyarbakır, Urfa Hassoy Turizm, Hatay Günsas Turizm, Hatay Sas Turizm, Star Diyarbakır, Özlem Adana, Çayırağası Turizm, Cizre Nuh İtimat, Midyat  Seyyidoğlu, Lider Siirt Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.

Rota Hakkında Sık Sorulan Sorular

İstanbul - Adana Arası Otobüs ile Kaç Saat?

İstanbul - Adana arası otobüs yolculuğu yaklaşık 14 saat sürmektedir.

İstanbul - Adana Arası Kaç Km?

İstanbul - Adana arası karayolu ile 939 km'dir.

İstanbul - Adana Otobüs Bileti Fiyatı Ne kadar?

İstanbul - Adana arasında günlük ortalama 28 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul - Adana otobüs bileti fiyatı en ucuz 95₺'dir.

  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.