Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
90 TL
Bilet Al

Adana Karabük Otobüs Bileti

Adana Karabük Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 701 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 11sa 13dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Adana Karabük arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Has Turizm A.Ş. firmasıdır.

Adana Karabük otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Karabük güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Karabük seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Karabük hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Karabük şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Karabük Otobüs Biletleri

 Adana Karabük otobüs bileti mi aradınız? Adana Karabük otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

    Yüzölçümü 4.064 km2 olan Karabük ili kuzeyde Bartın, kuzeydoğu ve doğuda Kastamonu, güneyde Çankırı ve Bolu, güneybatıda gene Bolu, batıda da Zonguldak illeriyle çevrilidir. Karabük 1995’te Türkiye’nin 78. ili oldu.

   İl topraklarını fazla yüksek olmayan dağlar engebelendirir. Bu dağlar Batı Karadeniz Bö- lümü’nde kıyıya koşut olarak uzanan üç dağ sırasından İkincisidir. Bolu Dağları’nın doğu uzantıları ilin batı kesimine sokulur. İlin en yüksek noktası bu kesimde 1.999 m’ye erişen Keltepe’dir. Öbür önemli yükselti Safranbolu’nun kuzeyindeki Sarıçiçek Tepesi’dir (1.726 m). İl topraklarının büyük bölümünün sularını Filyos Çayı toplar. Kastamonu ilinden doğan Araç Çayı il merkezinde Soğanlı Çayı’na katılır. Akarsu bu noktadan sonra Yenice Çayı ve Filyos Çayı adlarıyla anılır. Bartın Çayı da ilin kuzey kesiminden doğar. Araç ve Filyos çayları vadi tabanlarının genişlediği kesimlerde alçak düzlüklere rastlanır.

   Karabük Karadeniz kıyısında görülen iklimin, denizden uzaklık ve yüksekliğe bağlı olarak değişime uğramış bir tipinin etkisi altında kalır. Kışlar soğuk ve kar yağışlı, yazlar ise sıcak geçer. Karabük Valiliği’nin verilerine göre il merkezinde ölçülen en yüksek hava sıcaklığı 35,8°C, en düşük hava sıcaklığı -4,7°C ve yıllık ortalama sıcaklık da 12,2°C’dir. Kentte yıllık ortalama yağış miktarı ise 951 mm’dir.

Adana Karabük otobüs bileti mi aradınız? Adana Karabük otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Karabük otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Has Turizm A.Ş. 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Karabük Hakkında
Nüfus:
172,756
Yüzölçümü:
4.108,80 km²
Plaka:
78
Telefon kodu:
(370)
Otogar:
Karabük Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.