Yolcu Sayısı
1

Adıyaman Karabük Otobüs Bileti

Adıyaman Karabük Arası

 • En Ucuz Sefer0,00 ₺
 • Adıyaman → Karabük Arası Kaç Km970 km
 • Adıyaman → Karabük Arası Kaç Saat
 • Günlük Sefer Sayısı0
 • En Çok Sefer Yapan Firma
 • Sefer Yapan Firma Sayısı0

Adıyaman Karabük Online Otobüs Bileti
Adıyaman Karabük otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Adıyaman Karabük güzergahı için arama yapın, Adıyaman - Karabük arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Adıyaman ve Karabük Şehirlerinde Ulaşım
Adıyaman ve Karabük şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Adıyaman Karabük seyahatinize başlamadan önce, Adıyaman ve Karabük hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Adıyaman → Karabük Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adıyaman - Karabük arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Adıyaman - Karabük otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Adıyaman - Karabük arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Adıyaman - Karabük arasında günlük ortalama 0 firma sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Adıyaman - Karabük arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Adıyaman - Karabük arası otobüs yolculuğu ortalama 0dk sürmektedir.

Adıyaman - Karabük arası uzaklık kaç km?
Adıyaman - Karabük arası karayolu ile 970 km'dir.

Adıyaman Karabük Otobüs Biletleri

 Adıyaman Karabük otobüs bileti mi aradınız? Adıyaman Karabük otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 

       TARİH İlde Eflani ve Safranbolu yörelerinin tarihi Bitinyalılara dayanmakla birlikte Karabük’ün tarihi çok yenidir. Karabük 19. yüzyıl sonlarında, Kastamonu vilayeti Merkez sancağının Safranbolu kazasına bağlı Öğlebeli köyünün 13 haneden oluşan küçük bir mahallesiydi. 1930’larda Türkiye’nin ağn sanayi merkezi olarak seçilmesi Karabük’ün geleceğini önemli ölçüde etkiledi. Karabük KDÇİ’nin üretime geçmesinden sonra geüşmeye başladı. Karabük Belediyesi 1939’da kuruldu.

       1941 ’de Safranbolu ilçesine bağlı bir bucak merkezi oldu. Zamanla önemli bir sanayi ve ticaret merkezi haline gelen Karabük 1953’te ilçe merkezi yapıldı. 1990’lann başında KDÇİ’nin zarar etmesi nedeniyle hükümetçe

        kapatüabileceğinin açıklanması, ekonomisi büyük ölçüde bu işletmeye bağlı olan Karabük’ü olumsuz biçimde etkiledi. 1994’te Kar- demir’e devredilmesinden sonra işletme faaliyetini sürdürdüyse de Karabük eski canlılığını ve gelişme temposunu yitirmeye başladı. Yörenin sosyal ve ekonomik yapısının desteklenmesi amacıyla 1995’te yapılan yasal bir düzenlemeyle Karabük üi kuruldu.

Cinci Hanı, Safranbolu kentinde çarşı içinde 17. yüzyılın ortalannda, Osmanlı sarayında etkili bir konumda olan Safranbolulu Cinci Hoca tarafından yaptınlmış; iki katlı, ortası avlulu, taş yapı. Çamlık orman içi dinlenme yeri: Karabük yakınlarında; piknik. Girleyik orman içi dinlenme yeri: Safranbolu’ya 9 km uzaklıkta: piknik. İzzet Metımed Paşa Camisi: Safranbolu kentinde, çarşı içinde. 1796’da Sadrazam İzzet Meh- med Paşa tarafından yaptınlmış. Köprülü Camisi: Safranbolu kentinde, çarşı içinde 1662’de Köprülü Mehmed Paşa tarafından yaptınlmış. Safranbolu evleri: Safranbolu kentinde, çarşı içinde ve Bağlar semtinde. Pek çoğu bugün koruma altına alınmış; batı Karadeniz yöresinin en güzel ve iyi korunmuş sivil mimarlık örneklerinden.

Adıyaman Hakkında

 • Nüfus373.183
 • Yüzölçümü7.606 km2
 • Plaka02
 • Telefon kodu(416)
 • OtogarAdıyaman Otogarı

Karabük Hakkında

 • Nüfus172.756
 • Yüzölçümü4.109 km2
 • Plaka78
 • Telefon kodu(370)
 • OtogarKarabük Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Adıyaman → Karabük


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr