Adıyaman Ağrı Otobüs Bileti

Adıyaman Ağrı Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 130,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 652 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Adıyaman Ağrı arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Adıyaman Ağrı otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Adıyaman Ağrı otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Adıyaman Ağrı otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Adıyaman Ağrı Otobüs Biletleri

Adıyaman Ağrı otobüs bileti mi aradınız? Adıyaman Ağrı otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Ağrı Türkiye’nin 81 ilinden biridir. Doğu Anadolu bölgesinde bulunmaktadır. Aynı zamanda Ağrı şehrinin il merkezi de kendisi ile aynı ismi paylaşmaktadır. İsminden de anlaşılacağı üzere Türkiye’nin en yüksek rakımına ulaşan Ağrı dağı il sınırları içerisindedir. Şehri Ağrı adının verilmesinin nedeni de bünyesinde barındırdığı bu dağdır.
Ağrı iklimsel olarak sert karasal iklim özellikleri taşımaktadır. Şehrin özellikle dağ etekleri yaşam standartlarını oldukça zorlaştırmaktadır. Soğuk yıl boyunca oldukça fazla zaman aralığına dağılır, kar yağışı ve ayaz görülmesi nedeni ile tarımı bundan etkilenmiştir. Bu iklimsel yapı ve yüksekliği nedeni neredeyse hiç orman yoktur.
Ağrı coğrafi olarak, “Eleşkirt, Tutak, Taşlıçay” ilçelerine komşudur. Aynı zamanda Patnos ilçesini bünyesinde barındırarak diğer ilçeler arası stratejik bir köprü görevi görmektedir. Şehirde bulunan İshakpaşa sarayı, Ağrı’da turizmin kaynağıdır. Ayı zamanda dünya mirası açısından da oldukça değerli bir tarihi yapıdır.
Ağrı’nın sahip olduğu sert iklim ve yükseklik nedeni ile ekonomisi tarıma ve hayvancılığa dayanmaktadır. 
Paranızdan ve zamanınızdan tasarruf sağlayarak zaman kaybetmeden Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Ulusoy gibi kaliteli ve üstün hizmet sağlayan onlarca otobüs firmasının Ağrı otobüs biletlerini www.neredennereye.com üzerinden alabilirsiniz.
  Adıyaman Hakkında
Nüfus:
373,183
Yüzölçümü:
7.606,16 km²
Plaka:
02
Telefon kodu:
(416)
Otogar:
Adıyaman Otogarı
  Ağrı Hakkında
Nüfus:
294,705
Yüzölçümü:
11.498,67 km²
Plaka:
04
Telefon kodu:
(472)
Otogar:
Ağrı Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.