neredennereye.com, Gerzeliler Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Gerzeliler Turizm Otobüs Bileti

Gerzeliler Turizm
Gerzeliler Turizm
 

neredennereye.com,
Gerzeliler Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gerzeliler Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Gerzeliler Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Gerzeliler Turizm

 Gerze
0368 718 19 44 - 718 33 73

Gerze, Sinop’un küçük şirin bir sahil ilçesidir. İlçe tarihte Pers, Hitit, Frig gibi birçok krallık ve imparatorluğa ev sahipliği yapmıştır. Bundan dolayı çok fazla tarihi kalıntıya sahiptir. Tarihte yaşanmış büyük bir yangın felaketinden dolayı ilçe, 1956 yılında devlet tarafından yeniden imar edilmiştir. Gezip görmek için saymakla bitmeyecek kadar tarihi mekanlara sahip olan ilçeye ulaşım Gerzeliler Turizm ile artık çok kolay. Eğer ki sizlerde bu tarihi güzelliği merak ediyorsanız Gerzeliler Turizm sizleri bekliyor.  

Gerzeliler Turizm

Gerzeliler Turizm, Gerze – İstanbul arasında hizmet veren bir şehirlerarası yolcu firmasıdır. Her gün İstanbul ve Gerze arasında karşılıklı ulaşım hizmeti vermektedir. Firma Gerze merkezlidir. Gerzeliler Turizm, Gerze halkını ailesi olarak görmekte ve bu nedenle Gerze halkına daha iyi hizmet vermek adına devamlı kendini geliştirme yoluna gitmektedir.  

Gerzeliler Turizm'in Misyonu

Firmanın en önemli amacı kaliteli ve güvenli hizmet vererek sektörde ki başarılı, adını duyurmuş olan firmalar arasına girerek müşterilerine daha da kaliteli hizmet vermektir. Gerzeliler Turizm, müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli araştırma yapmak suretiyle kendini yenileyerek müşterilerinin memnuniyetini artırmaya çalışmaktadır. Firma direk müşteri memnuniyeti üzerinde çalıştığı için gelişen her türlü teknolojiyi de takip etmektedir.  

Gerzeliler Turizmin İlkeleri

•Müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak

•Yolculara uygun ücretler karşılığında en iyi hizmeti sunmak

•Müşterinin yolculuk ile ilgili her türlü ihtiyacını en iyi şekilde karşılayarak müşteri devamlılığını sağlamak

•Yolculara karşı sunulan hizmetlerde etik değerleri ön planda tutmak

•Ulaşım sektöründe ülke çapında başarı sağlamış bir firma olmak  

Gerzeliler Turizm'in Müşterilerine Sunduğu Olanaklar

Geniş koltuklar, Televizyon üniteleri, Radyo, DVD, Kulaklık, İçecek (Su, Meyve suları, Gazlı içecekler, Çay, Kahve vb.), İkramlık yiyecekler ( Kek, Kraker, Bisküvi vb.), koltuk arkalarında SDMEMO ve MP3 çalar girişleri, Cep telefonları, Tablet veya Diz üstü bilgisayarlarla giriş yapabileceğiniz WİFİ bağlantısı bulunmaktadır.  

Firmanın sunmuş olduğu en önemli olanaklardan biri de güler yüzlü, alanında eğitimli ve deneyimli, genç, dinamik, yardımsever personeldir.  

Gerzeliler Turizm'in Şubeleri

Merkez Şube: Gerze Terminal İşletmesi

İstanbul (Esenler) Terminal İşletmesi

100 üzerinden
88Puan
70%
17%
3%
0%
10%
Toplam Yorum Sayısı (37)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Fena değil" Misafir
İdare eder durumda. Artıları olduğu kadar eksileri de var. Mecbur kalındığında kullanılabilir.
"Bagaj ücreti" Misafir
Çok güzel bir firma ancak şöforlerinden ** soy ismine yakışır bir şekilde yolculardan bagaj ücreti almaktadır. Bu sıkıntıdan dolayı gerzelilerden turizm ile artık yolculuk yapmamaya karar verdim. İnşallah bu sorumsuzca davranışı şirket yetkilileri biran önce fark eder. Yoksa bir çok müşterisini kaybedecek...
"Tavsiye Etmiyorum" Oktay
Arkadaşlar bu firma ya değerli evraklarımı emanet etmiştim kaybettik dediler kimse sorumlulunu kabul etmedi bu firmaya kimse ne emanet vermesin nede yolculuk yapmasını Tavsiye etmiyorum
"Gerzenin en duyarlı firması'na sevgiler ve başarılar..." specific38
Bayram öncesi bana yardımlarından dolayı GERZELLİLER turızm İstanbul şubesi müşteri temsilcisi RAFET Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Gitmek mecburiyetinde olduğumu anlayıp bu derece duyarlı olması nedeniyle ve GERZELİLER turizmin bu denli duyarlı insanlar barındırmasından dolayı firmanızı daha yüksek seviyelere çıkarmanızı diliyorum.Ayrıca tüm çalışan arkadaşlara da saygı ve sevgilerimi gönderiyorum yolunuz açık olsun ALLAH RAZI OLSUN ;)
"GERZENİN EN LÜKS VE MODERN FİRMASI==)GERZELİLER*" gerze
GERZELİLER TURİZM"İN ÇALIŞANLARINA BURADAN SEVGİLERİMİ VE SAYGILARIMI SUNARIM...YILLARDAN BERİ BU FİRMAYLA YOLCULUK EDERİM.ÇOK İYİLİKLERİ DOKUNMUŞTUR.HİÇ BİR SORUN YAŞAMAMIŞIMDIR.HER KONUDA YARDIMCI OLMUŞLARDIR.HEPSİNE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.
BAŞTA RAFET KÜÇÜK OLMAK ÜZERE,SENAYİ ÇAKALOĞLU"na,NEVZAT BAL"A,ÖNDER-OKTAY ALBAYRAK"A,HAKAN ÇOR"A,MURAT ÜSTÜN VE TÜM ÇALIŞANLARINA BAŞARILAR DİLİYORUM...

ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN...

YOLUNUZ HER ZAMAN AÇIK OLSUN....

GERZEDE ÇALIŞAN MURAT ÜSTÜN ABİMİZİDE BAŞARILAR DİLERİZ..
YOLCULARA GÖSTERDİĞİ GÜLERYÜZÜ VE HALKA YARDIMCI OLMASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRR EDİYORUZZ...
MURAT ABİ SANA SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNARIM..
GÖRÜŞMEK ÜZERE...
ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN..BOL KAZANÇLAR..SAYGILAR....Tarık KULAK.İSTANBUL.
"Müşteri Memnuniyetsizliği" h
Bir dinlenme tesisinde yolcuya sorulmadan başka bir otobüse aktarma yapmak ne kadar doğrudur ? bunun yanında şoförlerden Hakan Çor'un bir bayana karşı sabaha karşı saat 1 sularında herkesin içinde rencide edici üslubu çok çirkindi. Gerzeliler'in patronuyum, sahibiyim ben karar veririm, bunları dedikleri yerde indirmeyeceksin, oraya girmeyeceksin gibi çirkin ve kaba söylemlerde bulunduğu Gerzeliler seyahat firmasında böyle bir şoförün olması düşündürücüdür. Müşteriye yaklaşım daha anlayışlı ve saygılı olmalıdır diye düşünüyorum. Bu gibi davranışlar Gerzeliler turizm seyahat şirketinin müşteri kaybına sebep olacağına inanıyorum.
"Süpersinizz" gerzeli
ne zaman gerzeye gitsem her zaman gittiğim tek otobüs var oda sanayi abimin otobüsüdür sizinle yolculuk çok eğlenceli geçiyor bu arada geç oldu ama yeni travegomuzda hayırlı uğurlu olsun bu firmayı sanayi abimsiz ve kesinlikle nevzatsız düşünemiyorum düşünmekte istemiyorum yolunuz açık olsun allah kaza bela vermesin nazar değmesin size çekemeyenler var sizi:)))) nevzat çok konuşuluyomuşsun :))
"HİZMET VE KONFORUN MARKA ADI GERZELİLER TURİZM" gerze
KALİTELİ HİZMETİN,KONFORLU YOLCULUĞUN MARKA ADI GERZELİLER TURİZM... GÜLERYÜZLÜ PERSONELLERİ OLAN GERZELİLER TURİZM FİRMASI YENİLEN 2010 MODEL OTOBÜSLERİYLE GERZELİ VE DİKMENLİ HEMŞEHRİLERİMİZE HİZMET SUNMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.. GERZELİLER TURİZMLE YOLCULUK YAPMAK BİR BAŞKADIR..HERKESE TAVSİYE EDİYORUM..DEĞERLİ ABİMİZ SENAYİ ÇAKALOĞLUNA,NEVZAT BAL,HAKAN ÇOR,ÖNDER ALBAYRAK,OKTAY ALBAYRAK,RAFET KÜÇÜK VE MURAT ÜSTÜN ABİLERİME YAPTIKLARI HİZMETTEN VE YOLCULARA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI İLGİ VE ALAKALARINDAN ÖTÜRÜ CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDER,SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNARIM...T.K GERZE...
"Rica" sermis
Yıllardır aynı firmayla gelip gidiyorum fakat ne yazıkki bilet kesen arkadaşlarımız bir türlü doğru bilet kesmeyi öğrenemediler onlar yüzünden şoförlerimiz her zaman zor durumda kalıyor. Bileti önceden ayırttırıyoruz bu defada hiçbir haber vermeden bileti satıyorlar yine şoförlerimiz zor durumda kalıyor bunun en kısa zamanda bir çözüme kavuşturulmasını önemle rica ederim. Nevzat abiye ve Sanayi abiye ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz sevgi ve saygılarımı sunarım.
"Teşekkür" ref
Boyabat tüneli açıldıktan sonra Sinop-Tangal a gidiş dönüşlerimde farklı firmalarla seyahat etmek zorunda kaldım. ve hoşnutsuzluğumu dile getirdiğimde Kabalı ya gelebileceğinizi belirttiniz. Artık sinopa kadar girmek veya otoban kenarında beklemek zorunda değiliz. İstanbul dan gidişlerde Kabalı yol ayrımı riskli olduğu için sizinle seyehat edemesem de en azından ayda bir mutlaka gitmek zorunda olduğum Tangal dan sayenizde çok rahat dönüyorum. Hasasiyetiniz ve ilginiz için çok teşekkür eder bol kazançlı hayırlı yolculuklar dilerim