Yolcu Sayısı
1

Gerzeliler Turizm Otobüs Bileti

Gerzeliler Turizm

Firma Hakkında

  • AdresGerze
  • Müşteri Servisi0 (368) 718 19 44 - 718 33 73
  • İnternet Sitesiwww.gerzelilerturizm.com

Gerzeliler Turizm Şubeleri

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

87 %
Toplam Yorum Sayısı (30)
Gerzeliler Turizm


Çok İyi
70 % (21)
İyi
17 % (5)
İdare Eder
3 % (1)
Kötü
(0)
Çok Kötü
10 % (3)

"fena değil"

İdare eder durumda. Artıları olduğu kadar eksileri de var. Mecbur kalındığında kullanılabilir.

"Bagaj ücreti"

Çok güzel bir firma ancak şöforlerinden ** soy ismine yakışır bir şekilde yolculardan bagaj ücreti almaktadır. Bu sıkıntıdan dolayı gerzelilerden turizm ile artık yolculuk yapmamaya karar verdim. İnşallah bu sorumsuzca davranışı şirket yetkilileri biran önce fark eder. Yoksa bir çok müşterisini kaybedecek...

"Tavsiye Etmiyorum"

Arkadaşlar bu firma ya değerli evraklarımı emanet etmiştim kaybettik dediler kimse sorumlulunu kabul etmedi bu firmaya kimse ne emanet vermesin nede yolculuk yapmasını Tavsiye etmiyorum

"Gerzenin en duyarlı firması'na sevgiler ve başarılar..."

Bayram öncesi bana yardımlarından dolayı GERZELLİLER turızm İstanbul şubesi müşteri temsilcisi RAFET Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Gitmek mecburiyetinde olduğumu anlayıp bu derece duyarlı olması nedeniyle ve GERZELİLER turizmin bu denli duyarlı insanlar barındırmasından dolayı firmanızı daha yüksek seviyelere çıkarmanızı diliyorum.Ayrıca tüm çalışan arkadaşlara da saygı ve sevgilerimi gönderiyorum yolunuz açık olsun ALLAH RAZI OLSUN ;)

"GERZENİN EN LÜKS VE MODERN FİRMASI==)GERZELİLER*"

GERZELİLER TURİZM"İN ÇALIŞANLARINA BURADAN SEVGİLERİMİ VE SAYGILARIMI SUNARIM...YILLARDAN BERİ BU FİRMAYLA YOLCULUK EDERİM.ÇOK İYİLİKLERİ DOKUNMUŞTUR.HİÇ BİR SORUN YAŞAMAMIŞIMDIR.HER KONUDA YARDIMCI OLMUŞLARDIR.HEPSİNE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM. BAŞTA RAFET KÜÇÜK OLMAK ÜZERE,SENAYİ ÇAKALOĞLU"na,NEVZAT BAL"A,ÖNDER-OKTAY ALBAYRAK"A,HAKAN ÇOR"A,MURAT ÜSTÜN VE TÜM ÇALIŞANLARINA BAŞARILAR DİLİYORUM... ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN... YOLUNUZ HER ZAMAN AÇIK OLSUN.... GERZEDE ÇALIŞAN MURAT ÜSTÜN ABİMİZİDE BAŞARILAR DİLERİZ.. YOLCULARA GÖSTERDİĞİ GÜLERYÜZÜ VE HALKA YARDIMCI OLMASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRR EDİYORUZZ... MURAT ABİ SANA SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNARIM.. GÖRÜŞMEK ÜZERE... ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN..BOL KAZANÇLAR..SAYGILAR....Tarık KULAK.İSTANBUL.

Gerzeliler Turizm Hakkında

Gerze, Sinop’un küçük şirin bir sahil ilçesidir. İlçe tarihte Pers, Hitit, Frig gibi birçok krallık ve imparatorluğa ev sahipliği yapmıştır. Bundan dolayı çok fazla tarihi kalıntıya sahiptir. Tarihte yaşanmış büyük bir yangın felaketinden dolayı ilçe, 1956 yılında devlet tarafından yeniden imar edilmiştir. Gezip görmek için saymakla bitmeyecek kadar tarihi mekanlara sahip olan ilçeye ulaşım Gerzeliler Turizm ile artık çok kolay. Eğer ki sizlerde bu tarihi güzelliği merak ediyorsanız Gerzeliler Turizm sizleri bekliyor.
Gerzeliler Turizm
Gerzeliler Turizm, Gerze – İstanbul arasında hizmet veren bir şehirlerarası yolcu firmasıdır. Her gün İstanbul ve Gerze arasında karşılıklı ulaşım hizmeti vermektedir. Firma Gerze merkezlidir. Gerzeliler Turizm, Gerze halkını ailesi olarak görmekte ve bu nedenle Gerze halkına daha iyi hizmet vermek adına devamlı kendini geliştirme yoluna gitmektedir.
Gerzeliler Turizm'in Misyonu
Firmanın en önemli amacı kaliteli ve güvenli hizmet vererek sektörde ki başarılı, adını duyurmuş olan firmalar arasına girerek müşterilerine daha da kaliteli hizmet vermektir. Gerzeliler Turizm, müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli araştırma yapmak suretiyle kendini yenileyerek müşterilerinin memnuniyetini artırmaya çalışmaktadır. Firma direk müşteri memnuniyeti üzerinde çalıştığı için gelişen her türlü teknolojiyi de takip etmektedir.
Gerzeliler Turizmin İlkeleri
•Müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak
•Yolculara uygun ücretler karşılığında en iyi hizmeti sunmak
•Müşterinin yolculuk ile ilgili her türlü ihtiyacını en iyi şekilde karşılayarak müşteri devamlılığını sağlamak
•Yolculara karşı sunulan hizmetlerde etik değerleri ön planda tutmak
•Ulaşım sektöründe ülke çapında başarı sağlamış bir firma olmak
Gerzeliler Turizm'in Müşterilerine Sunduğu Olanaklar
Geniş koltuklar, Televizyon üniteleri, Radyo, DVD, Kulaklık, İçecek (Su, Meyve suları, Gazlı içecekler, Çay, Kahve vb.), İkramlık yiyecekler ( Kek, Kraker, Bisküvi vb.), koltuk arkalarında SDMEMO ve MP3 çalar girişleri, Cep telefonları, Tablet veya Diz üstü bilgisayarlarla giriş yapabileceğiniz WİFİ bağlantısı bulunmaktadır.
Firmanın sunmuş olduğu en önemli olanaklardan biri de güler yüzlü, alanında eğitimli ve deneyimli, genç, dinamik, yardımsever personeldir.
Gerzeliler Turizm'in Şubeleri
Merkez Şube: Gerze Terminal İşletmesi
İstanbul (Esenler) Terminal İşletmesi


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr