Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
80 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
85 TL
Bilet Al

İstanbul Kastamonu Otobüs Bileti

İstanbul Kastamonu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 69,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 507 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 52dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Kastamonu arası giden otobüs firmaları ortalama 19 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Kastamonu Özlem (Şerif Sezer Tozar) firmasıdır.

İstanbul Kastamonu otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Kastamonu otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. İstanbul Kastamonu otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

İstanbul Kastamonu Otobüs Biletleri

 İstanbul Kastamonu otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Kastamonu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bulunduğunuz şehirden sıkılmaya başladıysanız ve yeni yerler görmek istiyorsanız o zaman bunu istediğiniz zaman istediğiniz şekilde yapabilmeniz mümkündür. Örneğin İstanbul’dan Kastamonu’ya gitmeyi düşünüyorsanız İstanbul – Kastamonu otobüs bileti ile ilgili araştırma yapmaya başlamışınız demektir. Kastamonu’da gezip görülecek yerler arasında orada bulunan camiiler ve medreseler bulunmaktadır.  Siz de hem kültürel bir gezi olsun hem de Kastamonu gezisi bana bir değişiklik olsun diyorsanız o zaman sizin için uygun seferler düzenlemekte olan firma ile iletişime geçtikten sonra direkt olarak yolculuk yapabileceğiniz otobüs biletlerinizi alabilir ve keyifli bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Yolculuğunuz güvenli, kaliteli ve konforlu geçecektir.
İstanbul – Kastamonu otobüs firmaları arasında direkt olarak yolculuk yapabilme imkânını size sunmakta olan otobüs firmaları Metro Turizm ve Nilüfer Turizm’dir. Siz hangisini tercih etmek isterseniz onu tercih edebilir ve arzu ettiğiniz zaman yolculuğunuza o firma ile devam edebilirsiniz. Hem kalite, güven ve konfor olarak hem de uygun fiyatlar olarak her iki marka da İstanbul’dan Kastamonu’ya gitmek isteyen kişiler için yardımcı olmaktadır. Siz de kendinizi en rahat hissedeceğiniz yerde olmak istiyorsanız o zaman sizin için uygun nitelikte olan firmayı tercih edebilir ve tercihinizin sonucunda da talep etmiş olduğunuz İstanbul – Kastamonu seyahatini gerçekleştirebilirsiniz. Seyahatinizden ve size sunulan hizmetlerden son derece memnun kalacaksınız. 

İstanbul Kastamonu otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Kastamonu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Kastamonu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kastamonu Özlem Seyahat 80 TL
Kastamonu Özlem (Şerif Sezer Tozar) 80 TL
Aksakal Seyahat 80 TL
Kastamonu Güven Turizm 85 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Kastamonu Hakkında
Nüfus:
207,045
Yüzölçümü:
13.157,98 km²
Plaka:
37
Telefon kodu:
(366)
Otogar:
Kastamonu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.