Kastamonu Otobüs Bileti

Kastamonu Otobüs Bileti

Kastamonu Otobüs Biletleri

Karadeniz Bölgesi’nin batısında bulunan Kastamonu’ya her şehirden ucuz otobüs bileti ile ulaşılabilmektedir. Şehre seyahatiniz için bilet aramanızı sitemizden yaparak size en uygun zamanda gerçekleşecek seferleri görüntüleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi ekleyerek sorgulama yapmak. Karşınıza gelen sonuç ekranındaki seferler arasından seçiminizi yaparak biletinizi anında satın alabilirsiniz. İşlemlerinizi tamamlamanızın ardından e-mail ve cep telefonunuza gelen onay mesajı ile biletiniz oluşturulur. Kastamonu uçak bileti ve Kastamonu otobüs bileti alımlarınız için sitemizi kullanabilirsiniz.

Kastamonu yaz ve kış turizmi için önemli merkezlere sahip bir şehirdir. Ilgaz Kayak Merkezi şehrin kış turizmi için vazgeçilmez bir noktası. Buraya her yıl gelen yerli ve yabancı turistler için konaklama seçenekleri de bulunmakta. Bölge en yoğun dönemini sömestr tatili süresinde yaşamaktadır. Bu dönemde merkezde konaklamak isterseniz; seyahatiniz öncesinde rezervasyon yaptırmayı unutmamalısınız. En uygun otobüs bileti ile ulaştığınız şehirde yaz tatili için Çatalzeytin ve Cide ilçelerinde bulunan koylar ön plana çıkmaktadır. Abana ise uzun kumsalları ile özellikle şehir halkı tarafından tercih edilen bir ilçedir. Tarihi ile de ön plana çıkan şehirde bulunduğunuz sürede ziyaret edebileceğiniz yerler; Kastamonu Kalesi, Osmanlı döneminden kalma ahşap evler, Pompeipolis antik kenti ve Taşköprü olarak sıralanabilir.

Farklı firmalar tarafından düzenlenen seferlerle şehre seyahat etmek için biletinizi sitemizden alabileceğiniz gibi; tüm bilet işlemleriniz için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Bunun için uygulamayı ücretsiz olarak AppStore veya Google PlayStore’dan indirebilirsiniz. Seyahat edeceğiniz firma hakkında bilgi ve fikir edinmek için; yolcu yorumlarından ve değerlendirmelerinden de yararlanabilirsiniz. Seyahatiniz sonrasında siz de kendi yorumunuzu bizimle paylaşabilir ve firma hizmetlerini puanlayarak değerlendirebilirsiniz.

Kastamonu Otobüs Bileti
Kastamonu - 5 Günlük Hava Tahmini
19 Eyl Çarşamba
açık
20,2 °C
açık
20 Eyl Perşembe
açık
21,5 °C
açık
21 Eyl Cuma
parçalı az bulutlu
21,7 °C
parçalı az bulutlu
22 Eyl Cumartesi
açık
23,9 °C
açık
23 Eyl Pazar
açık
26,4 °C
açık