Yolcu Sayısı
1

Çağdaş Güven Turizm Otobüs Bileti

Çağdaş Güven Turizm

Firma Hakkında

  • Adresİrfanbaştuğ Caddesi 138/6 Aydınlıkevler Ankara
  • Müşteri Servisi444 0218 / 0 (312) 224 0118
  • İnternet Sitesiwww.cankiriguven.com

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

79 %
Toplam Yorum Sayısı (26)
Çağdaş Güven Turizm


Çok İyi
50 % (20)
İyi
23 % (9)
İdare Eder
13 % (5)
Kötü
(0)
Çok Kötü
15 % (6)

"Neden Bilmiyorum"

Nedendir bilmiyorum bu firmaya bir sıcaklık duyuyorum.

iyi bir yolculuktu

"tavsiye ederim"

Yolculuk oldukça güzeldi koltukları temiz ve rahattı sarsılmadan vardık.

"Teşekkürler"

Neredennereye.com'a çok teşekkür ederim, bu firmayı siteden görüp seyahat etmiştim. Her kullandığımda memnun kalıyorum.

"Süper bir yolculuktu "

Tüm çalışan personel çok ilgili ve duyarlı idi çokkk teşekkürlerrrrr herkeseeeeee

Çağdaş Güven Turizm Hakkında


Çağdaş Güven Turizm otobüs firması yakın dönemde mesleki hayatına başlayan ve yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösterirken hiçbir zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışlarından ödün vermeyen bir firmadır. Çağdaş Güven Turizm, kuruluş aşamasında kendisine belirlemiş olduğu ilkeleri takip etmenin ve verilen vaatlerin yerine getirilmesinin farkında olan bir kuruluş olarak vizyonu ve misyonu dahilinde bugün ilerlediği yolda emin adımlarla hareket etmektedir. Çağdaş Güven Turizm ulaşım alanında hizmet sağlayan bir firma olarak en temel gereksinimlerden birinin yolcular tarafından firmaya duyulan güven olduğunun farkında olan firma bu konuda gerekli çalışmaları aksatmadan yerine getirerek çalışma yaşamına devam etmektedir. Yürüttüğü hizmet politikası ile daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen firma bu konuda yetkin çalışmalar yürütmeyi şimdi ve gelecekteki hedefleri arasında bulundurmaktadır.
Kendi bölgesinde saygın hizmet vermeyi hedefleyen bir kuruluş olarak Çağdaş Güven Turizm bugün, “Ankara, Çankırı, Çerkeş, Gebze, Ilgaz, İstanbul, İzmit, Kastamonu, Kaynarca, Korgun, Tosya” gibi ulaşım noktalarına seferler düzenlemektedir. Yolcularının kendisine duyduğu güven bağının zedelenmemesi için çalışma yaşamında ilkeli tutumunu sürdüren Çağdaş Güven Turizm firması yolcuların keyifli bir yolculuk geçirmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Konforlu ve güvenli bir yolculuğun teknik donanıma yatırım yapmaktan geçtiğinin farkında olan otobüs firması bunun için filosunda yer alan araçlarını geliştirmeye ve hizmetini yeni yolcularına ulaştırmaya hız kesmeden devam etmektedir.
Daha kısa sürede daha fazla yolcuya kaliteli ulaşım hizmeti sunmak isteyen Çağdaş Güven Turizm otobüs firmasının günümüzde, “Ankara, Antalya, Cide, Çankırı, Yamuçlar, Çerkeş, Gebze, Güzelyalı, Ilgaz, İstanbul, İzmir, İzmit, Kastamonu, Kaynarca, Kemer, Korgun, Pursaklar, Sakarya, Salihli, Uşak” gibi ulaşım noktalarından fiziksel şubeleri yer almaktadır. Çağdaş Güven Turizm otobüs firması çalışma yaşamında emin adımlar ile ilerleyerek her geçen gün güzergahlarını arttırmakta ve buna bağlı olarak çok daha fazla yolcuya ulaşmaktadır. Ortalama yaşı “8” olan bünyesindeki otobüsleri ile yolcu taşımacılığı hizmeti sunan nokta Turizm bugün sahip olduğu filosundaki otobüslerinde, “TV (Genel), Kulaklık, Müzik Yayını (Genel), Cep Telefonu, Okuma Lambası” gibi konfor imkanları sunmaktadır. Yolculuk sırasında olduğu gibi seyahat öncesi ve sonrasında da yolcularının yanında bulunmak isteyen Çağdaş Güven Turizm “444 02 18” nolu hat üzerinden çağrı merkezi hizmeti sunmaktadır.
Giderek genişleyen güzergahlar kapsamında çalışma yaşamına devam eden Çağdaş Güven Turizm otobüs firması giderek daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunmayı hedeflediğinden farklı alanlardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Artık en uygun Çağdaş Güven Turizm otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr