Bursa Kastamonu Otobüs Bileti

Bursa Kastamonu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 85,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 517 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 18dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Kastamonu arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Bursa Kastamonu otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Kastamonu güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Kastamonu seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Kastamonu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Kastamonu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Kastamonu Otobüs Biletleri

Uludağ Kayak Merkezi, Bursa ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalardan bir tanesidir. Bu alan özellikle kış sporlarına ilgi duyan kişiler için harika bir tatil fırsatı sunmaktadır. Aile için kalım kolaylığı sağlayan birçok konaklama noktası tesisler içerisinde mevcuttur. Şehrin bunaltıcı yaşamından kış aylarından kurtulmak isteyen ziyaretçiler için oldukça uygun bir noktadır. Ayrıca ulaşım kolaylığı açısında da oldukça idealdir.

Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biridir. Marmara Bölgesi’nin güney kesiminde yer alır. Ayrıca ülkenin en gelişmiş şehirleri arasında da yer almaktadır. Şehir, özellikle otomotiv sanayi konusunda rakipsizidir. Bu alanda istihdam sağlayarak zaman içerisinde nüfusunu arttırmıştır. Bursa, göller yöresi içerisinde bulunmaktadır. Bu nedenle eşsiz doğal güzelliklere sahiptir. Şehrin en önemli özelliklerinden biri ise sahip olduğu eşsiz doğal güzellikleri aynı zamanda modern bir şehir yapılanması içerisinde tarihi değerler ile de buluşturmasıdır. Tarihinde farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve bugün üzerinden onlardan kalan pek çok esere de ev sahipliği yapmaktadır. 

Kastamonu, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Karadeniz bölgesinin içerisinde yer almaktadır. Şehir, Karadeniz kültür özelliklerini ve fiziki özelliklerini günümüze taşımayı başaran nadir şehirlerden bir tanesidir. Özellikle az kişi tarafından bilinen doğal güzellikleri keşfetmeye değerdir. Şehrin büyük kısmı ormanlık alanlardan oluşmaktadır. Karadeniz ikliminin temel özelliklerini gösterir. Buna bağlı olarak yazları serin ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir.
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Kastamonu’ya gitmek için Metro Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Kastamonu Hakkında
Nüfus:
207,045
Yüzölçümü:
13.157,98 km²
Plaka:
37
Telefon kodu:
(366)
Otogar:
Kastamonu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.